Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Защото е на Фейсбук на сървърите и ако си на работа може да ти е блокиран достъпа. :)
Сега ще я обновя и ще я кача във форума.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, netrootbg said:

Аз си работа на едно и също място от много години. Не знам защо си мислиш, че финансирането идва от САЩ?

Изгледа ли клипчето с убийството? Аз такъв арес не съм виждал ;).


Е та откъде да идва финансирането на натовска военна база бе, Ванка? От Путин? Или ти ще продължаваш да твърдиш как НАТО и САЩ не е едно и също? 

Мисля че мернах нещо в новините снощи, ама по време на сериозен мохабет и не го отразих особено. Доколкото знам го натискал в класическата хватка, но го държал цели 5 минути или нещо от сорта. Не че няма право да го направи ако примерно чака подкрепление, ама не може да допуснеш по такъв тъпашки начин да се задуши човек, който отгоре на това и ти казва, че не може да диша. Ама предвид държава, в която 85%+ са дебили и полицейският контингент е чудовищен, никак не ме изненадва, че сигурно и в тоя сектор над 50% са малоумни.   

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, w00x said:

Защото е на Фейсбук на сървърите и ако си на работа може да ти е блокиран достъпа. :)
Сега ще я обновя и ще я кача във форума.

Във вкъщи съм си, но използвам facebook container добавката. Реже всичко което идва от фейсбук освен ако не е в отделен прозорец. Проверих ти и мнението, но не видях линка.

 

edit:

Снимката е готина ;).

 

 

10 minutes ago, RaptoR said:

 

Идва от много различни места и нито едно не е такова каквото си мислиш ;).

 

Изгледай видеото. И аз съм гледал много арести. Този обаче си беше различен.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, netrootbg said:

Изгледай видеото. И аз съм гледал много арести. Този обаче си беше различен.

 

Сега ще го потърся да видя....

===============================

 

Гледах го - абсолютно класическа хватка при съпротива. Наскоро даже в LIVE PD ей така един мангал врякаше, че не може да диша, болял го корема и т.н. (туй след като гониха през 3 двора и го тейзнаха) и полицаят, който му беше стъпил на врата му каза "Спри да се дърпаш и ще може и да дишаш" Буквално това му бяха думите. Но в двуминутното клипче не се вижда началото на ареста на циганина и как се стига до тази ситуация на земята. Освен това той през цялото време се гърчи и дърпа и не е чак толкова странно, че тъпото ченге си мисли, че симулира. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, w00x said:

 

image.png

Че кво му е на задника бе, сексист със сексистът ти!?

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Че кво му е на задника бе, сексист със сексистът ти!?

 


Отвратителен е. Това е тотално изпърдяна селска пиростия. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

Разсейва хората от същността. Сигурно и онези в медиите така са реагирали и затова не са ми отговорили. :D

Шъ съ сетиш!

Освен това наличието му на преден план, съвсем отвича вниманието мизансцена.

7 minutes ago, RaptoR said:


Отвратителен е. Това е тотално изпърдяна селска пиростия. 

Кай чесно, верно ли!?

Беки жена ти ако я няма във висинити на две преки от тебе, нЕма се оплезиш кат прецицало тЕле!?

Сигурен съм, че на две кийки (за отскок и палав блясък в очето) има да трупаш матрял за личните занимания под душа....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gado said:

Кай чесно, верно ли!?

Беки жена ти ако я няма във висинити на две преки от тебе, нЕма се оплезиш кат прецицало тЕле!?

Сигурен съм, че на две кийки (за отскок и палав блясък в очето) има да трупаш матрял за личните занимания под душа....


Съвсем честно и откровено! 

--------------------------------------------------

 

Quote

Сюзън Райс, бивш съветник по националната сигурност в администрацията на бившия президент на САЩ Барак Обама, заяви, че Русия стои зад протестите и безредиците в САЩ, които в момента се провеждат в страната след смъртта на афроамериканеца Джордж Флойд по време на полицейското задържане. Това съобщи Fox News.
 

Според нея в акциите участват както мирни протестиращи, така и екстремисти, които се опитват да контролират протестите и „да ги превърнат в нещо съвсем друго“.

Райс счита, че това се случва в резултат на реализирането на „ руския сборник за пиеси“. Тя твърди, че Русия подбужда някои от участниците в демонстрациите и безредиците чрез социалните мрежи, както и финансира протестите „по някакъв начин, под една или друга форма“.


И ми иде да си рАзкъням фаньЙелката... Да си говорим за колосални дебили. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

И ми иде да си рАзкъням фаньЙелката... Да си говорим за колосални дебили. 

Викаш Шорош може да финансира протести в Рассия, пък ПутЕн не може в США? К'ъф е тоя двоен мисирски стандарт? :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:


Съвсем честно и откровено! 
 

...разправят, че Тадалафил-ът правил чудеса..... Пробвай.

Имаше и нещо за либидо, ама там виж се поразрови из предписанията на клиниките по асистирано зачеване.  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Каскетаджийте май са по - прости и от най - смелите прогнози:

От прокуратурата забравиха да изчистят доказателствата срещу тях в публикуваните от самите тях снимки

Избягвам да публикувам от блогове, но направих и аз проверката на файловете. Такива данни излизат. Сега вероятно или ще ги свалят или ще обясняват как не бил настроен часовника.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ...

Кво стАнА Ве, Миме!?

 

П.п. Прочетете и зловонните издания на тандемът Интръст и Ню Имидж, като контрапункт на горното. Сигурен съм, че ще чуете нейде в далечината квиченето на едно омазано в яки говна прасенце.

Такава давеща се от пенене и пръскане на слюнки логорея не бях чел до сега.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, netrootbg said:

Каскетаджийте май са по - прости и от най - смелите прогнози:

От прокуратурата забравиха да изчистят доказателствата срещу тях в публикуваните от самите тях снимки

Избягвам да публикувам от блогове, но направих и аз проверката на файловете. Такива данни излизат. Сега вероятно или ще ги свалят или ще обясняват как не бил настроен часовника.

 

 

То пък щото е много сложно да се манипулират метаданните.

Няма ли дигитален подпис, нищо не може да се приеме за доказателство, така че ще се намери обяснение.

Link to comment
Share on other sites

Това дали е вярно. Ако е така - бахти глупостта. Ше ги докарат до тук, да позаразят пак... Идиотия! Гърците са казали, че ще отворят за Турция най-рано на 1.07 и то при някакви условия. Иначе изобщо да не се надяват.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

То пък щото е много сложно да се манипулират метаданните.

Няма ли дигитален подпис, нищо не може да се приеме за доказателство, така че ще се намери обяснение.

Това е ясно, но тук става въпрос за снимки които самата каскетура е заснела и качила на сайта си ;).

 

Link to comment
Share on other sites

Като казвам аз, че и на 5 бири съм в пъти по-прилежен на пътя от над 85% от шофьорите.... 

 

Между другото ТОВА някаква мода ли е вече?

Link to comment
Share on other sites

Вчера го гледах тоя. Тотално неадекватен.. Наркотици и алкохол посред бял ден...

И не знам защо никой не тръгна да го преследва. Ако беше тръгнал някой след него да му прави психологически натиск, този гаранция щеше да се блъсне в още някое дърво или стена и да се приключи завинаги. Сега ще си изтърпи наказанието,  няма да си вземе поука и следващия път може да удари някой фатално.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Вчера го гледах тоя. Тотално неадекватен.. Наркотици и алкохол посред бял ден...

И не знам защо никой не тръгна да го преследва. Ако беше тръгнал някой след него да му прави психологически натиск, този гаранция щеше да се блъсне в още някое дърво или стена и да се приключи завинаги. Сега ще си изтърпи наказанието,  няма да си вземе поука и следващия път може да удари някой фатално.


Браааво бе! И ако вместо дърво или стена сгази 2-3 деца?!?! 

Link to comment
Share on other sites

Тоя същия, миналата седмица е ударил мой приятел в едно село между Варна и Добрич. Тръгва да го изпреварва и незнайно защо закача служебната кола на моя човек. Спират. Тоя изскача от колата и започва да крещи, моя човек и неговия колега излиза, а двамата са по 1.90 и 120 кила, при което колегата на моя човек, директно с шамарите. Тоя както се репчел, взех да хленчи, че бързал за работа, работел на ТИМ в някакви станции поддръжка в Константин и Елена и не знам си какво. В крайна сметка не е изял сериозен пердах, писали са протокол и са си тръгнали. Бил мангал. Даже вчера го обсъждахме, че като видели клиповете, колегата му казал, че бил същия и накрая, за да решат спора, изкарали проткола и номерът на колата бил същия...

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, w00x said:

Ами ако ги сгази следващия път?


Тоест е напълно в реда на нещата мъртво пиян и дрогиран боклук, който вече е блъснал двама души и е помлял 6 коли, подплашен от разярената тълпа да го подгони шайка варненски махленски бабити посред населено място, вероятно пълно с хора по улиците? Както ВИНАГИ логиката ти е безупречна. И с добър потенциал - примерно смазани още 5-10 човека и/или 5-10 автомобила. 

Link to comment
Share on other sites

Главният епидемиолог на Швеция: Сгреших фатално

 

Quote

Сега, като имаме знанието от това, което се получи, със сигурност щях да предложа ограничения. Не толкова сериозни, както в някои държави, но достатъчно твърди

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...