Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

8 hours ago, w00x said:

Аз сравних 2 статии и не виждам абсолютно никакво плагиатстване в реалния смисъл на думата.

Кое визират като "изплагиатстване"? Че разследването е на същата тема?

От Босфор Тв просто са копирали 1:1 разследванията на Бивол. Те правят разследвания които изискват време, усилия и познания. Няколко часа след тяхното публикуване, същите материали се появяват и в сайта и в новинарските емисии на босфор-а ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Между другото, не знам дали знаете, но собственика на Бивол(Асен Йорданов) и този на пик(нИдялко) са братя... В конфликт са, но е интересно. Баща им е Недялко Йорданов. Двете крайности са децата му.

Link to comment
Share on other sites

Един пример колко са кадърни от специализираната прокурватура:

 

Quote

Днес, 27 май 2019 г., Специализираната прокуратура привлече към наказателна отговорност Васил Божков за ръководене на организирана престъпна група с участието на още три лица, създадена с цел извършване на тежки умишлени криминални престъпления.

Според събраните до момента доказателства престъпната група е действала на територията на Република  България от 2012 г. Така формираното между всички обвиняеми престъпно сдружение е имало за цел да извършва съгласувано в страната убийства, изнудвания и други тежки престъпления.

Освен за ръководене на престъпна група по новото досъдебно производство по отношение на Васил Божков са изготвени и обвинения за подбудителство към убийството на лицата Й. Д., М. В., А. П. и Б. С., както и за оказване на принуда с цел насилствено разпореждане с недвижим имот и за опит за изнасилване на  лице от женски пол чрез използване на сила, като деянието не е довършено по независещи от дееца причини.

https://www.prb.bg/bg/sp/news/publikacii-i-intervyuta/specializiranata-prokuratura-obvini-vasil-bojk-131

 

Зад инициалите М.В., се има предвид Манол Велев. Него го застреляха 2007-ма година. Престъпната група действала от 2012-та... Смях, смях, смях.

Link to comment
Share on other sites

Ти съмнявал ли си се, че ще има сделка!?

Все пак ако Божков реши да си отвори устата, знаеш ли що тулупски задници ще изстинат набързо?

То не, че и ако Василев започне да чурулика ще е различно, ама него явно ако го държат за топките по някоя линия.

Link to comment
Share on other sites

Те тия неща са ясни. Просто на моменти пак успяват да ме изумят колко са зле. Толкова години калинки във властта и вече получаваме "видими" резултати.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Един пример колко са кадърни от специализираната прокурватура:

 

https://www.prb.bg/bg/sp/news/publikacii-i-intervyuta/specializiranata-prokuratura-obvini-vasil-bojk-131

 

Зад инициалите М.В., се има предвид Манол Велев. Него го застреляха 2007-ма година. Престъпната група действала от 2012-та... Смях, смях, смях.

 

Тук не пише, че престъпната група създадена през 2012-та е виновна за убийството на М.В. Пише, че освен за ръководенето не престъпната група, му се повдигат и обвинения за убийствата и т.н.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, w00x said:

 

Тук не пише, че престъпната група създадена през 2012-та е виновна за убийството на М.В. Пише, че освен за ръководенето не престъпната група, му се повдигат и обвинения за убийствата и т.н.

Прав си. Пи по внимателно препрочитане е така.

Link to comment
Share on other sites

И при невнимателно прочитане, сделка пак ще има.Говорим за наистина сериозен капитал.

Те един селски Тучев оставиха да се изсули като пръдня из гащи и прехвърлиха всичко на споминал се и вече мъртъв човек. Та на тоя ли!?

Link to comment
Share on other sites

...и со кротце, со благо, одържавиха капиталите на пореден бизнес...

Лавината тръгна. Честити ни още няколко хиляди човека на борсата, не толкова преки жертви на инак, така възлюбените ви мерки и извънредни положения....

Само дето тия хора не могат да щракат копчета от вкъщи, а скапаната ламя, наречена държавен бюджет трябва да плюска.

 

П.п. Жалко, че няма как тук да оставя едно запечатано пликче със следващите крупни работодатели, които предстои да бъдат опраскани.

Link to comment
Share on other sites

За Приста Ойл ти хортувам.

А преди тях в онзи регион изгоряха и други бизнеси свързани с нефтопродукти. Сериозни бизнеси при това.

И претекстът е печатан с една и съща щампа. И Василев и Черепа и Бобокови все с едно и също ренде ги минаха. А тия хора не са се пръкнали миналата година. Не са и от по-миналата....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gado said:

П.п. Жалко, че няма как тук да оставя едно запечатано пликче със следващите крупни работодатели, които предстои да бъдат опраскани.

 

Винаги можеш да споделиш архив с парола.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gado said:

За Приста Ойл ти хортувам.

А преди тях в онзи регион изгоряха и други бизнеси свързани с нефтопродукти. Сериозни бизнеси при това.

И претекстът е печатан с една и съща щампа. И Василев и Черепа и Бобокови все с едно и също ренде ги минаха. А тия хора не са се пръкнали миналата година. Не са и от по-миналата....

 

Не виждам как това е дори дистанционно свързано с мерките покрай пандемията ...

 

Quote

Братята Пламен и Атанас Бобокови са задържани, съобщава БНТ. Собствениците на "Приста Ойл" са разследвани са участие в организирана престъпна група за злоупотреби с отпадъци. Срещу тях има доказателства за фиктивен износ на опасни отпадъци към Германия, както и за укриване на данъци в особено големи размери.


А някой сигурно ще им купи бизнеса и хората ще си запазят работата под ново ръководство. Може държавата да им купи обектите, ако е възможно. Нали искат да правят държавни бензиностанции..

Link to comment
Share on other sites

Гешев пуска компромат за Бобокови, преписан от книга на Григор Лилов от 2003 г….

 

Quote

...Оказва се, че числата се преписани едно към едно от книгата на журналиста Григор Лилов „Най-богатите българи“. Тя има два тома – книга първа и книга втора, всяка по над 500 страници, издадени 2003-2004 г.
Имената и числата към тях в списъка са преписани от книга първа, която обхваща данни до 2003 година.
Тоест, прокуратурата разпространява списък отпреди 17 години, писан като бележки по книга и го представя за някакво доказателство за престъпна дейност...

 

Link to comment
Share on other sites

Всичките "специални" трябва да бъдат закрити незабавно. Единственото нещо което вършат е да са бухалка на власта спрямо опонентите им. До момента нищо полезно не са свършили. Освен да държат хората по арестите, нищо друго не правят.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Освен да държат хората по арестите, нищо друго не правят.

Те друго и не могат. По-интересно е докъде ще доведе това...Ние дефакто станахме "монархия" краля-слънце разпорежда и каскета действа. Само дето хора като Божков имат доста възможности и в един момент ще стане доста интересно.

Link to comment
Share on other sites

Аз някъде по-горе из темите бях писал дето Цар Тиква и тия зад него ги чака брутален генгбенг, когато изпустаг кокала. А това изпускане неименуемо ще се случи!

И на дечицата в детската градина вече им е ясно, че политиката и едрият бизнес са двете лица на една и съща монета. А прекалено мръсната игра в тези кръгове не остава ненаказана!

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2020 at 1:41 PM, netrootbg said:

Много е лесно да се изгради такова мнение на базата на това какво публикуват ;).


Поредно и категорично потвърждаване на отдавна известния факт, че си ВИНАГИ в грешка. Слугинажът ти към световните уроди ме отвращава, честно ти го казвам, макар да го разбирам, предвид какви пари ти шарят за няма нищо. И това без да ми пука за Русия между другото. 
Световните лидери в лайнометството са CNN и FOX. Не се сещам за нито една по-мащабна и мощна машина за лайна с толкова ресурс и публика. Случаят с протръмпчето е показателен за либерастията в хаос. И да - момчето ще вземе не 7, ами 9 цифри. Защото там системата е такава. Близо половината ще ги вземат адвокатите му и с другото ще си вее кайсиите доживот. Случаен късмет за него - заслужен шамар за либерастките толерасти. 
 

On 5/26/2020 at 11:29 PM, netrootbg said:

То кадърните медии в България са единици и нито една не достига до масовата публика :(.

Да се изфукам, че от години имам месечен абонамент за Бивол. Символична е сумата която им изпращам, но е без прекъсване вече няколко години.


На фона на изключително смелите и хубави неща, които биволите разкриха и сътвориха има и такива колосални тъпотии, че няма накъде. Между другото при тях опция диалог няма. Което е показателно. Веднъж ги хванах в крачка относно едни дървета във Варна (тотално се осраха с тази си публикация), писах им да не бързат да публикуват гръмкости преди да си проверят и обследват информцията и да се ограмотят по нЕкои теми и за награда ми забраниха да пиша в страницата им. Иначе с Торлака сме приятели, макар и той да е сериозен бивол, но с него може да се говори. И ракия да се пие ама здраво.  
 

On 5/27/2020 at 6:39 PM, gado said:

То не, че и ако Василев започне да чурулика ще е различно, ама него явно ако го държат за топките по някоя линия.


Не позна. Василев не чурулика, ами крещи и вика и не от вчера, но никой не желае да го чуе. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Поредно и категорично потвърждаване на отдавна известния факт, че си ВИНАГИ в грешка. Слугинажът ти към световните уроди ме отвращава, честно ти го казвам, макар да го разбирам, предвид какви пари ти шарят за няма нищо. И това без да ми пука за Русия между другото.

Заплатата нито ми идва от САЩ, нито зависи от тях по каквата и да е линия ;). Когато са се осрали си е така. Пример е тези дни с полицаят който уби негъра и после се сетиха да го арестуват когато започнаха протестите. Мнението ми няма нищо общо с слугинаж ;).

русия е враг на държавата ни дори и в исторически план. Не е много ефективно да се гледа какво е било преди много години защото нещата се менят. Факт е обаче, че в момента правят каквото могат против държавата ни по много показатели. Опитват се и спрямо много други държави, но повечето така ги порязаха, че не е истина. И при нас ще дойде този момент, но до тогава ще ни цакат до безкрайност.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, netrootbg said:

Заплатата нито ми идва от САЩ, нито зависи от тях по каквата и да е линия ;).

 

Да не би да съм изтървал нещо и да си напуснал военната база? Защото ако не си баш оттам ти идват парите. 

За случая с тъпия негър наистина явно полицаят е бил силен дебил, но принципно точно това е хватката, която се прилага при RESISTING ARREST. Нарочно го пиша с главни букви, защото не случайно мангалът се е е озовал на земята с коленце у врата. Често и втори полицай натиска краката на такива говнишари. С удължения си престой на село и предвид високия квалитЙет на родните "медии" денонощно гледам C+I и ID и особено покрай предаванията тип патрул на живо много добре знам какво се случва, когато някой малоумник тръгне да се пъне на полицията. А това, което се случва в момента след този случай е челен пример какво става, когато изтървеш мангалите... И макар онези да са далеч от нас, редно е да се гледа внимателно и да се прави релация, защото скоро може да сме на същия хал, ако не и по-лошо. А колосалният тъпак Тръмп, който иначе много му знае да му лае дзурлата гнусна, ама предимно в туитър, отдавна трябваше да е изкарал армията. 

Link to comment
Share on other sites

Всичките медии/медийни личности в държавата са бошлаф работа. В това се убедих сам.

Тази снимка (абстрахирайте се от полу-голите задници) е от миналата година, в деня преди изборите. Не помня какви избори бяха.
Ден Събота, ден за размисъл, когато рекламите на парламентарни групи са забранени.

Писах на всичките големи медии, Бивол, както и на Мартин Карбовски, щото много му знае балалайката във Фейсбук.
Пратих мейл и на ЦИК.

НИТО ЕДИН дори не ме удостои с отговор.
Още съжалявам, че не направих поста публичен, за да го разпространяват хората, а не медиите.

Аз май и тука я бях споделил..

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RaptoR said:

 

Аз си работа на едно и също място от много години. Не знам защо си мислиш, че финансирането идва от САЩ?

Изгледа ли клипчето с убийството? Аз такъв арес не съм виждал ;).

 

 

7 minutes ago, w00x said:

 

Нещо не мога да видя снимката.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...