Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

3 hours ago, RaptoR said:

Между другото ТОВА някаква мода ли е вече?

 

2 hours ago, Lucky Luciano said:

Тоя същия, миналата седмица е ударил мой приятел в едно село между Варна и Добрич. Тръгва да го изпреварва и незнайно защо закача служебната кола на моя човек. Спират. Тоя изскача от колата и започва да крещи, моя човек и неговия колега излиза, а двамата са по 1.90 и 120 кила, при което колегата на моя човек, директно с шамарите. Тоя както се репчел, взех да хленчи, че бързал за работа, работел на ТИМ в някакви станции поддръжка в Константин и Елена и не знам си какво. В крайна сметка не е изял сериозен пердах, писали са протокол и са си тръгнали. Бил мангал. Даже вчера го обсъждахме, че като видели клиповете, колегата му казал, че бил същия и накрая, за да решат спора, изкарали проткола и номерът на колата бил същия...

 

Сега ще го изкарат че е луд, няколко месеца психиатрия и обратно на пътя

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам тия дето имате ФБ дали сте зачели коментарите, но :
 

Quote

Докато точно там,във всяка втора къща се продават наркотици,а полицаите са редовно на обиколка да си прибират паричките,така ще е...

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Antares said:

Ти земи ме отблокирай накрая :lol:

По темата
White farms matter. Или иначе казано - резултатите от прогонването на белите фермери от Зимбабве...

В ЮАР същата работа. Ще има да се молят на фермерите да се върнат...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Antares said:

Ти земи ме отблокирай накрая :lol:


Аз ли? Оооооо, тва у фейса ли? ХАХАХАХ

Как ти беше профила там, щото на мен блок листата ми е безкрайна в морето от идиоти... 

Link to comment
Share on other sites

Ми... балиго как излизам в списъка. Или antares0713, или Petar Stoyanov. Че става смешно, като видя Вено (примерно) да спори сам със себе си :lol:

@charmock ЮАР са в по-ранен етап. Ама там вече "белите" си организират въоръжени групи, с които да бранят собствеността си. И ще го ядат същия. Рано или късно ще изгонят злите бели и... ще му ядат патката после...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Ми... балиго как излизам в списъка. Или antares0713, или Petar Stoyanov. Че става смешно, като видя Вено (примерно) да спори сам със себе си :lol:


Има само Petar Stoyanov II, което да предполага да си ти.... 

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2020 at 3:07 PM, RaptoR said:


Има само Petar Stoyanov II, което да предполага да си ти.... 

 

Той е ама има и друг акаунт, без II.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, w00x said:

 

Той е ама има и друг акаунт, без II.


Аз много добре знам, че има, само че не излиза в търсенето. Може да е блокиран от ФБ. Ще го търся сред рояка мои блокирани.  

Link to comment
Share on other sites

II ми е бекъпа. Като ми прасне Цуки поредни 30 дни - да има от какво да си менажирам карикатурите и да си тормозя с присъствие приятелите.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lucky Luciano said:

Ми карал е към Разград, сигурно, нищо ненормално!!!

 

ХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Много малко! Пет - шест - максимум осемстотин грама в най-лошия случай, слагаш малко водка, разджуркаш хубаво, пиеш и тръгваш!

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Скъпи приятели, напоследък е модерно да се разказват приказки. Затова и ние ви разказваме приказката за щедрия общински съвет в Бургас, който гласува прехвърлянето на път общинска публична собственост на фирмите-собственици на така наречените „Сараи” на Ахмед Доган.

Миналия месец пожар избухва в „сараите” и група журналисти се опитват да проверят на място в какво състояние са мащабните сгради. Още по пътя обаче те се сблъскват с препятствие – общинският според Кадастъра път е заграден с бариера и пазен от охранители, които обясняват, че това е „частен имот”.

Как се е стигнало дотук?

На 28 април 2020 по време на заседание на Общинския съвет кметът на Бургас – Димитър Николов внася извънредна докладна-записка, в която предлага изменения на ПУП, с които пътят до „сараите” от общински да бъде прехвърлен на фирмите „Стрейтлайн” и „Хермес Соларес”, които имат доказана връзка с бившия лидер на ДПС Ахмед Доган. Претекстът е изграждането на канализация за рибарското селище Ченгене скеле, намиращо се на над 2 км от „сараите”.

Повече от два часа общинските съветници обсъждат тази докладна-записка, която е активно подкрепена от председателя на общинския съвет проф. Турманова, както и от зам.-кмета по строителство и урбанизация инж. Чанка Коларска. По време на дебатите няколко съветници споделят, че целта на измененията е да се облагодетелства Ахмед Доган, но са нападнати и обвинени, че „изкривяват истината”.

При първото гласуване общинският съвет отхвърля предложението. Последва почивка, по време на която се води активна агитация за положителния вот при повторно гласуване, каквото е предложено от групата на ГЕРБ.

При второто гласуване се оказва, че всички представители на Демократична България, както и някои от съветниците от Средната европейска класа, БСП, СДС и ДПС са променили позицията си и този път приемат предложението. Така с 40 гласа „за”, 2 „въздържал се” и 2 „против” е взето решение за промяна на ПУП.

Двама от общинските съветници – Константин Бачийски от Средната европейска класа и Димитър Найденов от Демократична България споделиха в интервю с нашата репортерка Виктория Симеонова как е протекло гласуването. Те подчертаха възмущението си от начина, по който такива „неудобни и болезнени за обществото теми” се прокарват с други привидно добри и важни решения, за да успеят да накарат съветниците да гласуват по начина, по който администрацията очаква.

Решението на общински съвет е в процес на обжалване пред Върховния административен съд, а междувременно пътят до „сараите” остава затворен с бариера, което ограничава достъпа на гражданите до морския бряг в района.

Ние от „Господарите” ще потърсим гледната точка на председателя на общинския съвет – проф. Севдалина Турманова, както и на областната администрация в морския град. А вие ни сигнализирайте за всякакви нередности – нека не оставяме те да продължават да се случват.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

 

Да, но (дори и да приемем, че е той) аз така и не чух какво му е скандалното... Явно нещо пропускам.

Това е възможно само ако си чувал единствено турбо-чалгата, която се разнася на фона и си филтрирал уникалните простотии на Тиквата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не е като да изненада някой с начина си на горорене или каквото и да е. Отдавна си го знаем. Въпросът е защо ни го пускат точно сега?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, w00x said:

 

Да, но (дори и да приемем, че е той) аз така и не чух какво му е скандалното... Явно нещо пропускам.


Ти да не би да се съмняваш, че е той?! А пък ако не си чул скандалното, верно си слушал само чалгата. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2020 at 7:17 AM, RaptoR said:


Ти да не би да се съмняваш, че е той?! А пък ако не си чул скандалното, верно си слушал само чалгата. 

Заеби!

Това е човекът, дето си мисли, че като опраскат нечий бизнес и после някой ще го купи, та хората ще си запазят работните места и всичко ще е по мед и масло. А на края всички три дни ще са яли, пили и веселили....

Щракането на копчета води до тотално прекъсване на връзката с реалния живот и води до именно такива изблици на преждевременна сенилност.

3 hours ago, Mobi said:

Трябва ни съвременен вариант на Бай Адолф, ама такъв, дето да не друса гадните работи на кварталния шарлатанин.

Да видиш как разни полово неопределени, рецидивисти с найсе присъди и социални паразити ще се шмугнат обратно в цепнатините на дюшемето, от които са изпълзяли.

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2020 at 7:17 AM, RaptoR said:


Ти да не би да се съмняваш, че е той?! А пък ако не си чул скандалното, верно си слушал само чалгата. 

 

Явно сме слушали различни записи, защото на фона на тоя нямаше никаква чалга. Само Radio City.

 

Ти си присъствал и си 100% убеден ли? Аз не съм присъствал. Готов ли си да заложиш цялото си съществуване, семейство и имане на това, че на записа е Бойко Борисов? Ще позная. Не си. Щом не си - значи и ти не си сигурен.
В днешно време можеш да направиш всичко да звучи или изглежда като всичко. Дори комици успяват да имитират гласа и маниера на важни личности. Не виждам какъв е проблемът това да се случи и сега.
Жалко, че го няма вече Midex да ти обясни какво може да се постигне с малко аудио манипулация.
Напиши в google "Deep fake" и разгледай. Интересно е.

 

Ти псуваш също толкова цветущо, колкото записаното на този аудио запис. Както и сигурно 90% от хората, когато седнат на маса. Затова не виждам какво му е толкова "скандалното", че Борисов псувал.

Просто един самозабравил се ниско-образован и тъповат човек, обсъжда актуални за него теми без публика.

 

И пак ще кажа, че не казвам, че не е той, а че няма как да сме сигурни, че е той.
Дори и да е той, в записа няма нищо толкова скандално, освен някакви псувни.

 

Ако някой ме беше попитал "Как общува Бойко Борисов, когато не е пред камера", щях да опиша това, което се чува на записа. А ако някой се е заблуждавал, че това не е така, то явно не съм аз този, който е откъснат от реалността.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...