Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е не:

ИСКА ПЛАЧЕ:

Началникът на отдел "Компютърни престъпления" в ГДБОП комисар Явор Колев е подал оставка вчера

 

Сега кой ще ни пази от кибер престъници??? И читанката още работи. Мръсници!

Сега очаквам да има море от частни компании които да наддават с големи заплати за да го привлекат и да се възползват от капацитета му!

 

 

edit:

Quote

56-годишният Явор Колев е един от най-добрите специалисти у нас в борбата с киберпрестъпността. Той създаде и отдела в ГДБОП, който работи срещу измамите в интернет. Преди това той беше сектор, а в момента е отдел с 3 сектора в него.

Завършил е Аграрния университет в Пловдив, а след това е приет да следва аспирантура по генетика в СССР. Но след промените през 1989 г., вместо да замине за СССР, Колев започва работа в Икономическа полиция в столичното Първо РПУ. Разследва престъпления, свързани с интелектуалната собственост. През 1998 г. е привлечен в ГДБОП.

 

Читанка трябва сами да се спрат в знак на солидарност. Поне за няколко часа.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Е не:

ИСКА ПЛАЧЕ:

Началникът на отдел "Компютърни престъпления" в ГДБОП комисар Явор Колев е подал оставка вчера

 

Сега кой ще ни пази от кибер престъници??? И читанката още работи. Мръсници!

Сега очаквам да има море от частни компании които да наддават с големи заплати за да го привлекат и да се възползват от капацитета му!

 

 

edit:

 

Читанка трябва сами да се спрат в знак на солидарност. Поне за няколко часа.


Ето откъде са "уникалните" му кибер познания! От Аграрния университет! И аз да не знам тъз ралта! 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ако сме заедно - добре, ако не, излизаме от властта" заяви министър председателят. 

 

Е.. А''де, де!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

Закривай....
 

Тоя Барни Ръбъл или както там му казват е уникален идиот. Ако можеше да осъзнае колко е зле, сигурно щеше да се гръмне. :lol:

zx860y484_4091568.jpg

 

Първите "жертви" от днес - все интересни мутри. Абе как няма един с човешка физиономия в това правителство бе? :Facepalm::lol:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

 

Той мутрата е пътник. Оставката на Владито го потвърждава на 100%. НЯма правителство което да е оцеляло в Бг след смяна на финансов министър. Дори и на мутрата първото беше така. Ако изкара и 10 дни ще е чудо. Обаче му признавам нещо. Адски трудно е да обединиш българите за нещо. Този успя да обедини всякакви хора срещу себе си. Талант се иска. Лично аз се надявам обаче да стиска властта още доста време. До последно колкото може.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, netrootbg said:

Той мутрата е пътник. Оставката на Владито го потвърждава на 100%. НЯма правителство което да е оцеляло в Бг след смяна на финансов министър. Дори и на мутрата първото беше така. Ако изкара и 10 дни ще е чудо. Обаче му признавам нещо. Адски трудно е да обединиш българите за нещо. Този успя да обедини всякакви хора срещу себе си. Талант се иска. Лично аз се надявам обаче да стиска властта още доста време. До последно колкото може.

Значи досега не бях обръщал внимание на разни там второстепенни образи в правителството, но след тия събития се разрових малко по-подробно да ги разгледам хубостниците и направо ми се изправи и малкото останала коса на главата. Тия са направо уникум сбор на всякакви идиоти и калинки! :Facepalm::lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Значи досега не бях обръщал внимание на разни там второстепенни образи в правителството, но след тия събития се разрових малко по-подробно да ги разгледам хубостниците и направо ми се изправи и малкото останала коса на главата. Тия са направо уникум сбор на всякакви идиоти и калинки! :Facepalm::lol:

Е ти при такъв лидер, какви очакваш да са тези под него...

 

И понеже сме преглед на печата:

http://www.focus-news.net/news/2020/07/15/2790054/premierat-boyko-borisov-rabotim-aktivno-po-porachkata-za-mashinnoto-glasuvane-a-pri-predsrochni-izbori-takova-nyama-kak-da-ima.html

 

Да напомня, че на няколко пъти ЦИК бяха осъдени, че нищо не правят. И ме кефи как заплашва, че нямало да има машинно гласуване. В закона обаче изрично е записано, че трябва да е такова. Даже по едно време беше записано, че трябва да е само машинно, без опция за хартиени бюлетини. Това мисля го промениха, но машините са задължителни. Ще е интересно какво ще обясняват от ЦИК защо са до никъде и не спазват закона. Което поставя въпроса как ще се проведат изборите ако ЦИК не може да спази закона...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, netrootbg said:

Е ти при такъв лидер, какви очакваш да са тези под него...

 

И понеже сме преглед на печата:

http://www.focus-news.net/news/2020/07/15/2790054/premierat-boyko-borisov-rabotim-aktivno-po-porachkata-za-mashinnoto-glasuvane-a-pri-predsrochni-izbori-takova-nyama-kak-da-ima.html

 

Да напомня, че на няколко пъти ЦИК бяха осъдени, че нищо не правят. И ме кефи как заплашва, че нямало да има машинно гласуване. В закона обаче изрично е записано, че трябва да е такова. Даже по едно време беше записано, че трябва да е само машинно, без опция за хартиени бюлетини. Това мисля го промениха, но машините са задължителни. Ще е интересно какво ще обясняват от ЦИК защо са до никъде и не спазват закона. Което поставя въпроса как ще се проведат изборите ако ЦИК не може да спази закона...

Хеле пък и сега като им напусна светилото на киберсигурността ... мани, бегай! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Значи, машинното не го били направили още, щото така щяла да отпадне тайната на вота. А това било свещенно право на всеки гласоподавател, което тулупчетата ще браняткато едни същи Матросов-ци, докато конституцията била такава...

Преди няколко дни една от бетонените тикви така се изака по въпроса.  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Вчера слушах по радиото изцепките на М. Константинов:

Проф. Константинов стряскащо: Предсрочни избори сега са умишлено убийство!

Quote

„Вие в момента сте длъжни да гласувате с машини, а такива още няма. Освен това се върви към умишлено заразяване на населението. Да се гласува с машини в условията на пандемия е умишлено убийство, ще се заразят много и ще починат много. Тази простотия я направиха френските  власти, техният президент уби 1000 души", възмути се проф. Константинов.

т.е. намери се ново оправдание срещу машинното гласуване.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво, но защо от години не правят нищо по темата? Закона е от доста години, че трябва да има машинно. При него ги бърка, че накрая излиза готов протокол и не могат на ръка да нанасят корекции ;). А въпросният мишу е толкова противен. Нито професор искам да го наричам, нито по име. Рядко срещан смешник е. За сметка на това, ръководената от него структора е тази коята смята гласовете при изборите... Той трябва да е следващият Явор Колев.

Link to comment
Share on other sites

Вкарат ли електронно, избирателната активност ще се вдигне в пъти. Ум ще им зайде. Никой "няма да е очаквал" такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Няма да вкарат електронно за тези избори. Мутрата чрез цвъки го блокираха няколко пъти. Къде директно, къде заобиколно. Няма начин да е сега, въпреки желанието на хората. Трябва да се изберат хора които да го въведат.

Link to comment
Share on other sites

А аналният БлиЗ, днес за пореден път доказа какви долни подлоги са всички от екипа му. :))

То и за това Боце като има журналя от тази сбирщина, избягва да ходи до кенефа. Щот ха си е разкопчал дюкяна, ха някой е заровил жадни устни под шкембето му, та човекът не може на спокойствие да се отзове на повика на природата.

 

И друго Интересно

Гледам, че държавната бухалка взе да губи ерекция. След месец и самият Чери Баба ще излезе невинен както е тръгнало. Той всъщност си е невинен донякъде за ония милиони, щото не е луд този дето яде баницата, нито този, дето я дава (щото далаверата е двустранен процес). Луд е този, дето сяда да си приказва с нея.

Та ся ми иде и една генЯлна мисъл в главата... Що га ядоха кИфтетата не рИваха!? А кифтета са яли много, хем не са им отказвани от никъде (то да бяха само Божков, Бобокови и Василев....) И що решиха, че могат просто да обсебят скарата, а кИфтетата сами да си се месят и пекат?

Жалка история е това. Ама си и заслужаваме да ни управляват мялограмотни тиквочи.

 

П.с. Ама забелязвам, че сутрин, докато друсам крушата и си четя от телефона, от два месеца насам медиите на Шиши и политкоректните зелници масово ми заливат новините по интереси, въпреки, че ясно съм указал предпочитанията си.

Аа..., да... И даже, докато си развивам тоалетната хартия, по нея ми се мяркат рекламни банери на Ефбет, а е Емека, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че до момента не знаеше, че всичките обвинения са на базата на един свидетел? Това си е ясно още от началото. 18 обвинения са ;). Не знам кое от кое е по - абсурдно. И не мога да си обясня защо медиите го конят този смешник и му дават трибуна да говори. То всъщност е ясно защо де. Затова и хората са на улицата.

Не знам дали знаеш, но голяма част от обвиненията по КТБ също са на базата на твърденията на един свидетел. За сметка на това въпросният свидетел е толкова компрометиран, че не е истина.

И един бонус: и двете дела са под вещото ръководство на каскета.

Link to comment
Share on other sites

Ти що си мислиш, че не ги знам тия неща?

Пиша ги тия работи заради разни хора тук, дет са корифеи във въртенето на кранчетата, ама и идея си нямат от де извира топлата вода....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Онлайн изданията пак се оказаха "изгубени в превода".

Тъпоумното и безмозъчно тълкуване на статия в австрийски сайт отново изкараха шок и ужасТ в заглавията.

 

plovdiv24-50percent.png

 

От една страна се говори за десетократно по-голяма бройка (по груби сметки 100 хил.), а след това се говори за половината население, т.е. поне 35 пъти повече.

Това, защото някой не е разбрал какво означава индекс на заразяване, а го превежда като процент заразени.

... и се започва едно цитиране и писане от сайт на сайт...

Ония ако са "мисирки", тия са " ...шайка безмозъчни типове, първите които..." 

 

Питам се, трябва ли да се подава сигнал в прокуратурата за всяване на паника? :lol: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...