Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Северният бял носорог изчезна от Земята

 

Последният мъжки северен бял носорог почина на 45-годишна възраст в Кения.

Последните останали представители на подвида – около 20-30 носорози в Демократична република Конго – бяха убити в края на 90-те и началото на 2000-те години.

 

 

white-rhino-nosorog1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

E, нали за това скачкахте на 10-ти ноември. Ма то как добре живеели хората на запад. Ама какви коли карали, какви магазини имали, какви заплати взимали, как имало банани през цялата година..., абе рога на изобилието и благоденствието било там. Сега, безумно било западното лицемерие.

Да внимавате как говорите срещу европейския съюз, щото бате бойко следи!

После да няма, ама аз не исках да кажа това! :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Северният бял носорог изчезна от Земята

 

Последният мъжки северен бял носорог почина на 45-годишна възраст в Кения.

Последните останали представители на подвида – около 20-30 носорози в Демократична република Конго – бяха убити в края на 90-те и началото на 2000-те години.

 

 

white-rhino-nosorog1.jpg

 

 

Няма по-гнусен отпадък от това, в което се е превърнал човека на тая планета. 

Link to comment
Share on other sites

E, нали за това скачкахте на 10-ти ноември. Ма то как добре живеели хората на запад. Ама какви коли карали, какви магазини имали, какви заплати взимали, как имало банани през цялата година..., абе рога на изобилието и благоденствието било там. Сега, безумно било западното лицемерие.

Да внимавате как говорите срещу европейския съюз, щото бате бойко следи!

После да няма, ама аз не исках да кажа това! :lol:

 

И на теб ти пожелавам екскурзия до Северна Корея - само 2 хилки е билета, ко му плащаш  :punkЩе си живееш в онези добри времена на социализма...идилия... Пожелавам ти плакат да си вземеш за спомен!

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ако ше мерите пишки, аз да не се редя, че всичките ше се изпозагубите... Кой в косми, кой в мас...

Link to comment
Share on other sites

Е к;во толкова - после нали ще обърне да чисти в насрещната лента и ще си върне снега там дето си е бил. :lol:

Той така може да си го разхожда докато се разтопи, ама кво му пука нали друг плаща... След това ще отидат при общините с документи ето, тука имаме едни допълнителни разходи, че не се знае дали е предвидено в снегопочистващата сметка да въртят в края на март и хоп още някое милионче от бюджета натам, с ресто разбира се.

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Нормално е хората минали през месомелачката и светнали се, че патриотизмът няма нищо общо с политиците, дето я въртят тази месомелачка да са неудобни за стожерите на статуквото. Хеле пък ако тия хора са си и създали трибуна и не са приели тридесетте сребърника. Щото да търкаш стола зад бюрото и да си тъчеш тънки сметки не е като да си на предна линия и да осъзнаваш, че си просто пушечно месо. Дет сА вика, истината седяща от единия край на xyя няма нищо общо с тази, дет е от другия му край.

Link to comment
Share on other sites

На терезе мей били звъннали тия убавци от бритиш петролиум, да й споделАт, че компанията им се държи ненам си колко трети от госин Путин...интересно.

 

https://www.facebook.com/DokumentalniFilmi/videos/1728775860540728/

Link to comment
Share on other sites

На терезе мей били звъннали тия убавци от бритиш петролиум, да й споделАт, че компанията им се държи ненам си колко трети от госин Путин...интересно.

 

https://www.facebook.com/DokumentalniFilmi/videos/1728775860540728/

Ам...то това не е голяма тайна. 

Link to comment
Share on other sites

Като изключим факта, че продължаваш да хвърляш голи линкове без никакво обяснение...таз "новина" доста фейкната ми се струва...

Link to comment
Share on other sites

Говори собственик на Дом за възрастни хора  - няколко пъти вече се разминават с боя другарите от Бърза Помощ. "Остави я, до десет минути ще умре" не е правилен отговор. Опит за оплакване, че сме викали 12 пъти линейки за месец без да провериш кой ги вика не е правилно отношение. Добре че примерно клиентка има син депутат да дойдат от Правителствена на пожар... Иначе нали до десет минути... Това да си "лекар" уж, клетва да си дал уж, и да те мързи да си свалиш слушалките от врата и да чакаш човек да умре - ми за БОЙ си!!! За съжаление баща ми е управляващият там, аз съм далече, иначе вярвайте ми - още бити, ама здраво бити "доктори" щеше да има. 

Link to comment
Share on other sites

Резил!!!

Де ви отиде отбранителната стратегия ве, господа дебилократи!?!  Ами ъъ.... кътинг едж и граунд брейкинг технологиите ви, ъм!?

Лицемерни палячовци, които за пореден пък ги хващат с пръстчета в буркана с мед.

Link to comment
Share on other sites

Резил!!!

Де ви отиде отбранителната стратегия ве, господа дебилократи!?!  Ами ъъ.... кътинг едж и граунд брейкинг технологиите ви, ъм!?

Лицемерни палячовци, които за пореден пък ги хващат с пръстчета в буркана с мед.

 

Споко! Ей сега ще дойде Момчил да обясни!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Най-много да пусне отрязъка от клипчето, дето се вижда подводница, пробиваща леда(английска), така любезно монтиран от CNN. Ма новината е стара вече..

Link to comment
Share on other sites

Резил!!!

Де ви отиде отбранителната стратегия ве, господа дебилократи!?! Ами ъъ.... кътинг едж и граунд брейкинг технологиите ви, ъм!?

Лицемерни палячовци, които за пореден пък ги хващат с пръстчета в буркана с мед.

Мястото е в международни води. Да не забравяме, че и САЩ имат излаз на Арктика. Или викаш, че и там е путинска територия?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...