Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Изключително аматьорска работа, детска паника и серия глупави грешки... А можеха просто да го върнат в гаража и да му сложат една отвертка в ръката... За лош късмет го е нацелил смъртоносно, та сега ще лежи заради мангал рецидивист. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами тъй де - нека да му е за урок другия път да го направи както трябва, а не така тъпо и после да се оплита сам в обясненията си...

ъде осъде

Ще го осъдят със сигурност, но има друго нещо. Ето изказване на един много сериозен адвокат:

Обясненията на прокуратурата за д-р Димитров са шизофренни и още едно правилно изказване от Богомил Бонев: Бонев: Протестът в Пловдив е пример, как властта не може да управлява кризи
Link to comment
Share on other sites

Това казвам цял ден - уж такъв, онакъв, укривателство и тра-ла-ла и накрая - на свобода с подписка.

А Бонев колко е прав, просто му следете Фейсбука! За толкова неща, толкова точни включвания. Личи си къде е работил - чете отлично между редовете и винаги е точен в изказванията си.

Цялата работа е толкова омазана, че няма накъде. По думите на прокурорът, Димитров извършва предумишлено убийство, от упор и т.н., тоест може да мине по чл.116 НК, по особено жесток и застрашаващ околните начин - нещо такова беше. Тоест излиза на улицата и решава да изпразни един пълнител в този, като по този начин застрашава и други лица /ако такива е имало, примерно/. Но накрая - подписка... Просто не се връзва... Сега ще се оправдаят с чистото му съдебно минало и преценката, че не може да извърши друго престъпление и да се укрие, обаче пак сами се опровергават, като казват, че е искал от други лица да унищожат доказателства /не казвам, че това не е така, но имам едно на ум/.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност целият проблем идва от това - никой няма доверие на институциите и основно полицията. За това хората не вярват обаждане на 112 да има успех и за това хората се въоръжават. И този случай няма да е последния... Ама полюцията отдавна не е институция, която да защитава гражданите, а институция, която да защитава мафията в парламента...

Link to comment
Share on other sites

Мда... От Осанна до Разпни го.... Не, че съм очаквал и в този форум да е различно. Изобщо да не се чувствате засегнати обаче, щот по стара българска традиция, Българинът мисли с медията си...

 

П.п. Отвратен съм, честно.

Link to comment
Share on other sites

И въпреки всичко - ако такъв в момента ми влезе в къщата и имам пистолет, ако не се изнесе на бегом като ме види, а тръгне да се прави на интересен да ме коли, бие или каквото и да е в собствената ми къща, в която никой не го е канил - моментално съм го застрелял, защото аз съм си най-мил...и ще спя спокойно...със сигурност. :sleep:

 

П.П. Аман от боклуци с безброй регистрации и присъди...

Link to comment
Share on other sites

И въпреки всичко - ако такъв в момента ми влезе в къщата и имам пистолет, ако не се изнесе на бегом като ме види, а тръгне да се прави на интересен да ме коли, бие или каквото и да е в собствената ми къща, в която никой не го е канил - моментално съм го застрелял, защото аз съм си най-мил...и ще спя спокойно...със сигурност. :sleep:

 

 

извинявайте, ама ако такъв ми влезе да ме обира вкъщи и имам пистолет подръка - одма съм го гръмнал първи, понеже втора възможност май няма да ми се отвори ако го оставя да ме доближи

 

Пламене, разбрахме позицията ти :) Още първия път :)

Link to comment
Share on other sites

 моментално съм го застрелял, 

 

Изобщо не съм сигурен... По скоро си мисля, че първо ще му редактираш обявата, чак като извади ножа ще се сетиш за уорн, а га те е наръгал ще си спомниш, че имаш пистолет.  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

 
„Сладкарница Захарно петле” затвори врати завинаги
 
След тежка битка с инсулта, актьорът Николай Николаев напусна този немилостив свят

Известен повече с псевдонима си Бате Николай, той беше един от любимците на детската аудитория. Дългогодишният водещ заедно с Мариана Аламанчева в емблематичното детско тв шоу „Сладкарница „Захарно петле”, ще остане незабравим с майсторството си да предизвиква искрени усмивки, не само у подрастващите, но и у техните родители. Он неговите очи струеше заразителна доброта, която се предаваше на зрителите. Беше създаден да твори добро. В последните години Бате Николай се беше преобразил в професор Коко, завеждащ „Клиника по психо и смехотерапия” в Института „Пирогов”. Той забавляваше малките болни с фокуси и приказки, за да направи престоят им в болницата една идея по-лек.

Николай Николаев изигра прекрасни роли на сцената на НТ „Иван Вазов”, беше режисьор в телевизията и успоредно с това не се отдели от голямата си любов – цирковото изкуство. В житейски план, животът не беше милостив към него – поднесе му не една и две горчиви чаши, които той изпи с достойнство. Последната го сломи.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ОБЕСЕТЕ ДОКТОРА!

.....ТЪЛПАТА (два дена разлика):

Осанна, Докторе!

Разпнете Доктора!

 

Досега си мълчах. Но днес предлагам на тълпата да обесим Доктора, който е стрелял по Плъх. Направо го бесете да не се мъчи човека.

И продължете да дуднете за неща, които никой не знае как са се случили.

 

Затова обяснявам:

Докторът бил дебнел Плъха. Защо трябва да се дебне Плъха, когато е във вашия гараж?

 

Обяснявам:

Защото плъха, ако още не е нарамил зимните ви гуми да ги изнася, винаги може да каже пред съда - влязох в този гараж, за да спася една котка.

 

Или:

беше ми студено да пикая на улицата и реших да се възползвам от правата си да пикая на завет. Всяко НПО ще го потвърди.

 

Така, че Докторът е дебнел.

 

Искал е да види защо го обират трети път, искал е да го снима и да го прати на сутрешните блокове.

 

Докторът има право да дебне всеки, който му влиза в двора и гаража. Може да му е хоби да дебне плъхове, ходещи по дворовете.

Това е хоби на доста българи. Много дебнат тия българи, обесете ги всичките.

 

Докторът не се е обадил на полицията.

 

Обяснявам. Докторът се е обаждал няколко други пъти на полицията и от това нищо не произлиза. Това също е пробвано от много българи. Плъховете влизат, ние дебнем, после звъним на полицията и... нищо. Така, че Докторът този път е решил да опита друго. Да го залови сам.

 

Затова ви казвам да обесите Доктора, а на Плъха да излеете жертвен обелиск.

Защото Докторът е единственият българин, решил да се справи сам с тая ситуация. Всички българи се надяват на някой друг. Докторът не се надявал вече на никой друг. Такъв Доктор трябва да се обеси, защото дава лош пример на другите българи.

 

Всеки българин трябва да разчита за сигурността си на Европа. Всичко друго е за бесене.

 

Семейството на Доктора не било в къщата.

 

Обяснявам:

Именно затова трябва да обесите Доктора веднага. Той трябва да защитава къщата си само, когато там са: децата, майка му, лелите му, двете му учинайки. Ако учинайките не са застрашени, значи няма какво да защитава. Ако жена му е там, може да я остави на циганина. Зависи какви са им отношенията.

 

Сякаш защита на дома означава само, когато децата са там. Обесете мен, но не разбирам това какъв аргумент е. Днеска жена ми я няма, влезте в гаража, вземете каквото има, днес някак без жена ми не съм така емоционален да стрелям. Влизайте, ще направя чай.

 

Докторът имал незаконно оръжие.

 

Обяснявам - Докторът има незаконно оръжие, защото за законно му трябват шест месеца, куп документи, тримесечен курс, такси към държавата и банките. А на битака и Докторът, и Плъха може да си купят за сто лева самоделка.

Ако не беше Плъх, а беше циганин със самоделка - това щеше да звучи гордо. Но Докторът с тая самоделка е компрометиран Доктор. Обесете го, казвам ви.

 

Докторът застрелял циганина на двора си.

 

Обяснявам:

Докторът е нелюбезен човек, циник, това му е професията. Той е трябвало да побърза да застреля Плъха в гаража си. Дори и там според тълпата и прокуратурата не е много удобно да застреляш плъх. Трябва да го поканиш в спалнята си, при жена си и там да го застреляш, иначе тълпата ще реши, че не си го застрелял честно, по правилата.

 

Всеки Доктор, който убива плъх в спалнята си при децата е Любимец на тълпата. Премести Доктора на двора, махни децата от картинката и тълпата веднага вика - оу, така не е честно. Не е честно да застреляш плъх в идеалните части на имота си, трябва да го застреляш точно в реалния периметър на собствеността си, както е по нотариален акт.

 

Докторът бил ранен.

 

Обяснявам - не е достатъчно ранен. Обесете го.

 

Докторът стрелял четири пъти.

 

Обяснявам - или е бил пълен с адреналин, или се е забавлявал като всеки доктор, който обича да убива. Обесете го, разпънете го, на четири коня го вържете.

 

След като е стрелял, Докторът не е отишъл в полицията.

 

Обяснявам. Докторът е рентгенолог. Знае как са нещата отвътре. Уплашил се е, сглупил е, няма дипломи за такива ситуация, повярвайте.

Сгрешил е Докторът, честно.

Затова като го бесите, гледайте да е мъчително.

А като се случи на вас - вижте там да се справите по-добре от Доктора. Вие знаете как.

 

Да не се обясняваме повече.

 

Стана ясно от медиите, че Плъха е знаел четири езика (литературно) и е ходил по казаните, за да помага на съседите си.

 

И кой излъга, че Плъха има девет присъди?! Има само три присъди. В махалата човек с три присъди е или юноша, или висшист.

 

За Доктора какво стана ясно? Че е хладнокръвен убиец, па и притежава незаконно оръжие.

 

Никакъв съд за такива доктори. Никакъв съд не може да има.

Особено за рентгенолог.

Одерете го жив, нека плаче, нека съжалява.

Каква тълпа сте вие, ако не го одерете жив, след като вчера го защитавахте.

 

АВТОР: МАРТИН КАРБОВСКИ

Link to comment
Share on other sites

Тоест, смятам, че Закона трябва да се спазва...

 

Тоест си баш от опаката страна напоследък. Дали пък да не вземе да те навести и тебе някой плъх....  :bgrin:

 

28577841_350416778776774_520214441819813

 

=========================

 

Добър вечер

 

В договора за продажба на българските активи на ЧЕЗ на „Инерком” има клауза, която изисква от дружеството купувач да окаже сътрудничество по делото срещу България в Международния център за уреждане на инвестиционни спорове.

 

Ако искът на ЧЕЗ срещу българската държава в базирания във Вашингтон арбитраж бъде удовлетворен, обезщетението може да достигне близо 600 млн. евро. Това е основната причина чешката компания да не желае да продаде бизнеса си в България на правителството в София.

 

„Сега си представете как ще се съгласим собственик на българската ни компания да стане някой, срещу когото водим арбитражен спор за такава сума - просто не можем да го позволим”, посочва източникът на чешката медия.

 

Според „Хосподарски новини” в момента от ЧЕЗ подготвят нов стратегически вариант – да се съгласят на продажба на контролен пакет от акции на българското правителство, ако то приеме да плати определено обезщетение по делото в арбитражния съд.

 

В повечето случаи дори подобен иск да бъде удовлетворен, отсъдените обезщетения са много по-ниски от максималните размери, така че от чешкото дружество не рискуват нищо.

 

При най-доброто за ЧЕЗ развитие на събитията, компанията може да спечели от продажбата на бизнеса си в България над половин милиард евро.

 

Междувременно чешкият зам.-министър на финансите Ондрей Ланда, който е член на надзорния съвет на ЧЕЗ и за когото се твърдеше, че е пратил на българския премиер Бойко Борисов данни за източниците на финансиране на сделката с  „Инерком България”, категорично отрече да е правил такова нещо.

 

„Не знам какво пишат българските медии, не комуникирам с българското правителство”, посочи Ланда.

 

В момента собственикът на „Инерком” Гинка Върбакова е в Чехия, за да преговаря българската държава да закупи дял в „ЧЕЗ България”. Официално беше обявено, че договорката между Борисов и Върбакова е „Инерком” и държавата да са партньори, но кабинетът да държи контрола над енергоразпределителното дружество. А бизнес дамата е в Прага, за да убеди ЧЕЗ да се съгласи с тази договорка.

 

 

Бизнес дамата (?!?!), ай сиктир - тъпата селянка от Долно нанагорнище е в Прага да лобира и убеждава! Ошфорната малоумница ще дава наклон на ЧЕЗ... Нямам думи просто. Няма такъв цирк! 

Link to comment
Share on other sites

Не, докторът трябва да лежи - не защото е убиец, а защото е глупак.

 

Може би не точно глупак, но определено мощно се е сипАл сам. Че и други лица е въвлякъл...

Link to comment
Share on other sites

Тоест, смятам, че Закона трябва да се спазва...

Той закона трябва да се спазва, ама когато се спазва само от едни, а от други не и им се разминава, се случва да вземеш нещата в свои ръце! Това, че го е направил глупаво е друг въпрос, защото сега и жена му могат да я съдят, а приятеля му който е помагал ще го съдят със сигурност... Иначе дюшиш им дойде на Тиквата и неговата върхушка, защото измести центъра от Гинка и ЧЕЗ, като същевременно раздели обществото на защитаващи и обвиняващи доктора!

 

 

 

Млад приятел на сина на Теменужка Петкова върти обществени поръчки за милиони Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Ако се беше обадил веднага на полицията - всичко щеше да е окей. Или не напълно окей, но "по-окей".

 

Той се е обаждал преди по същия повод на полицията и не е имало резултат ако добре съм разбрал. Някъде се говореше, че това е трети взлом в гаража и на човека му е писнало и е взел нещата в свои ръце. Между другото това е единственият начин да си решиш проблема в малоумна държава с антиправосъдие и тотално корумпирана система от-до.  

Link to comment
Share on other sites

Той се е обаждал преди по същия повод на полицията и не е имало резултат ако добре съм разбрал. Някъде се говореше, че това е трети взлом в гаража и на човека му е писнало и е взел нещата в свои ръце. Между другото това е единственият начин да си решиш проблема в малоумна държава с антиправосъдие и тотално корумпирана система от-до.  

 

Не, нямах предвид това. Имах предвид да се обади на полицията след като го е гръмнал, вместо да започне да крие доказателства и да замазва ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

Не, нямах предвид това. Имах предвид да се обади на полицията след като го е гръмнал, вместо да започне да крие доказателства и да замазва ситуацията.

 

Да, така е, но след като се предприемат 1-2 много елементарни стъпки, които подсигуряват събитията.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да, така е, но след като се предприемат 1-2 много елементарни стъпки, които подсигуряват събитията.  :grin:

Довлачваш го вкъщи или се прострелваш в крака с неговата ръка държаща пистолета? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Казах по-назад, Пламен също го каза - в ръчичката една отвертка или нож, каквото има подръка.

 

Личи си кой няма оръжие и не е минавал полицейски инструктаж  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...