Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Из интервю с роднините на Жоро Плъха излъчено по BG On Air (цитирам по памет, щото преди малко го гледах ефирно).

 

................................
- Казвате, че е обикалял по казаните.
- Да, ама човекът е наркоман, може и да е влязъл да краде, не знам....
-  Колко пъти е осъждан, защото прокуратурата казва едно, вие казвате друго? 
- Кой, брат ми ли - най-много 3 пъти да е лежал...
 - Аз питам за присъдите - от прокуратурата казват, че са 10? 
- Ама това дето са го осъждали на по 2-3 години условно с изпитателен срок присъди ли са...
 - Вярно ли е, че в него са намерени нож и отвертка? 
- И к'во като ги е носил, той не ги е използвал, те са му били в джоба...
................................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ай честито

На бая места се коментира по въпроса, та като нищо може да излезе и истина.

Ти пък що реши, че някой ще обърне внимание на това? Не виждаш ли, че всичко в момента се върти или около някакви джендъри, или около някакви плъхове. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти досега в уикипедията не си ли влизал? :P То пак е там горе-долу на около километър, а боевете са се водили навсякъде...повече инфо за битките - пак в уикипедия.

 

П.П. Даже имам някакъв спомен от дете, че тоя връх комунистите го бяха прекръстили на Столетов, но за кой от двата ставаше дума съм забравил...най-вероятно за св. Никола, защото Шипка-та си се казваше Шипка и тогава, ако и да не беше на истинската Шипка. ;)

 

Едит: Правилно помня (все още) - намерих едно видео, в което се обяснява по-подробно:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ltfEw93JeHM

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Направо се треса от смях. Все има поръчкови статийки, но тази е просто за Златен скункс. Пазарът в Пловдив е в сериозен застой от 3-4 месеца. Ненормалниците помпат цените, купувачи няма или почти няма, но имотите свършвали... Цирк. Вписванията си бъркат в носа по цял ден почти, нотариусите и те добре, че са колите и разни дарения на деца, че да имат с какво да се занимават. Баси ненормалниците... Пазар няма, а тази обяснява, че имотите били свършвали... 

Link to comment
Share on other sites

Направо се треса от смях...

 

Защо се учудваш - нали статията завършва с ясната сентенция "Купувайте бързо, преди да са се вдигнали цените и да са свършили хубавите оферти". ;)

 

--------------------------------------

 

...него съм го виждал доста пъти преди във фитнеса, в който ходих и даваше вид на някакъв хашлаг и селяк( по начина по който се държеше и говореше) по-скоро, от колкото на лекар.

 

Май ще се окажеш прав в наблюденията си...

 

Разследващи разкриха, че през 1996 г. срещу доктора се е водило досъдебно производство за хулиганство. Той е участвал в инцидент с още четирима души. В крайна сметка делото е било прекратено по давност.

За буйния нрав на д-р Димитров започват сега да говорят и негови колеги. Те не отричат, че той има репутация на добър специалист, но от време на време си изпускал нервите и си позволявал да ругае.

Link to comment
Share on other sites

Защото от такива поръчкови парцали, се получават т.нар. имотни балони и хората не знаят какво се случва. Сентенцията ти е права, но тя влияе по-лошо на продавачите. Всичките вкупом решават, че имотите им са безценни, вдигат дружно цените, като през месец се наблюдава копи-пейст - някой вдига с малко, другите веднага и те. Защо вдигат и те не знаят, но вдигат. Примери поне 10 се сещам в момента на имоти, които се продават от година, да не кажа някои години. И ще продължават да си се продават де. Дали някой ще продава имот, който струва реално 50000 /примерно/ за 70000 или 100000, ефектът ще е същия - няма продаване. Но когато това стане масова тенденция, се появяват тея фишеци, защото тези фишеци са резултат от предишните поръчкови идиотии. Няма да коментирам, че в сайтовете за имоти има 10% реални оферти, да не каже около 7% и всичко друго е фейк, което "преди малко го капарираха", щот' нали пазарът върви, та се къса. И като се добави и това, че има агенции фантоми, зад които стоят разни други агенции и всякакви болни мозъци, не е учудващо, че пазар почти няма.

Няма никакви условия за покачване цените на имотите, ама никакво. Доходите на хората са същите, не се очертава повишаването им, а и да има повишаване, което е смешно, то инфлацията го е издумкала предварително.

Общо взето чакам с нетърпение пукането на тоя балон и дано този път Ганьо се научи, макар, че няма такава опасност де... Ганьо знае всичко, разбира от всичко и него нЕма кой да го мине, щото той е най...

Link to comment
Share on other sites

...средната заплата на един лекар в Квебек е 261 000 щатски долара годишно, които се плащат за неговата болнична работа от Министерството на здравеопазването в Канада. Средно семейният лекар там получава 212 000 щ. д. годишно, а хирургът - 354 000 долара, като сумите не включват заплащането за извънреден труд.

 

Лекар в Квебек да си в днешно време, пък дори и само джипи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Защото от такива поръчкови парцали, се получават т.нар. имотни балони и хората не знаят какво се случва. Сентенцията ти е права, но тя влияе по-лошо на продавачите. Всичките вкупом решават, че имотите им са безценни, вдигат дружно цените, като през месец се наблюдава копи-пейст - някой вдига с малко, другите веднага и те. Защо вдигат и те не знаят, но вдигат. Примери поне 10 се сещам в момента на имоти, които се продават от година, да не кажа някои години. И ще продължават да си се продават де. Дали някой ще продава имот, който струва реално 50000 /примерно/ за 70000 или 100000, ефектът ще е същия - няма продаване. Но когато това стане масова тенденция, се появяват тея фишеци, защото тези фишеци са резултат от предишните поръчкови идиотии. Няма да коментирам, че в сайтовете за имоти има 10% реални оферти, да не каже около 7% и всичко друго е фейк, което "преди малко го капарираха", щот' нали пазарът върви, та се къса. И като се добави и това, че има агенции фантоми, зад които стоят разни други агенции и всякакви болни мозъци, не е учудващо, че пазар почти няма.

Няма никакви условия за покачване цените на имотите, ама никакво. Доходите на хората са същите, не се очертава повишаването им, а и да има повишаване, което е смешно, то инфлацията го е издумкала предварително.

Общо взето чакам с нетърпение пукането на тоя балон и дано този път Ганьо се научи, макар, че няма такава опасност де... Ганьо знае всичко, разбира от всичко и него нЕма кой да го мине, щото той е най...

Медийте са поръчкови парцали от край време, това не е нищо ново! Балонът се е надул и е навсякъде не само тук. Като гледам цените тук и в София как вървят, в момента е безумие да купуваш недвижимо имущество според мен. Глобалния балон като се спука, ще се спука и тук и за всичко са виновни централните банки (нямам предвид БНБ те са статисти)

 

 

Полицията в Пловдив разкрива една от 5 кражби - ето поредната поръчкова статийка! Разкривали една от 5 кражби, ама това, че не завеждат повече от половината не се казва! Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Тая нашата платена русофилия хич не ми харесва. Харесвам много руски неща - Достоевски и Стругацки са ми любимите писатели в жанровете си. Има доста руски банди, които харесвам има прекрасни руски художници, Корсун ми е от любимите карикатуристи. Но начина, по който гледат на нас не ми харесва. За тях си оставаме една колония. И искрено ме дразни това българско комплексарско-примиренческо отношение, ония, дето щял да коли българи, ако скочат срещу Русия и всичките псевдо-русофили, дето се нароиха изведнъж, дето не знам дали и една книга са прочели през живота си, камо ли от руски автор.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е един голям панаир и цирк. Много по-голям обаче е проблема сред простолюдието, където някои хора вече буквално откачиха и спряха да мислят. 

Link to comment
Share on other sites

ПроС народ....т'ва е положението....никой, никога не е милеел за нас. Тая т.нар. освободителна война е била чиста проба окупация....

И защо никога не се споменават финландците (примерно), които са се били с нас, за нас?!? И само се говори за "майка" Русия....и каква майка изобщо може да бъде, при условие че ние сме им дали буквичките и религията, и какво ли не....

П.П. Тъпотии не ми се слушат, и не ми говорете за това какво е направила Русия за нас....защото това е едно голямо нищо...

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

ПроС народ....т'ва е положението....никой, никога не е милеел за нас. Тая т.нар. освободителна война е била чиста проба окупация....

И защо никога не се споменават финландците (примерно), които са се били с нас, за нас?!? И само се говори за "майка" Русия....и каква майка изобщо може да бъде, при условие че ние сме им дали буквичките и религията, и какво ли не....

П.П. Тъпотии не ми се слушат, и не ми говорете за това какво е направила Русия за нас....защото това е едно голямо нищо...

 

Никаква окупация не е било - просто сме били по пътя към целта и слава Богу, че щеше да носиш фес сега, обрязан порядъчно. И на мен не ми се слушат тъпотии. 

Link to comment
Share on other sites

ПроС народ....т'ва е положението....никой, никога не е милеел за нас. Тая т.нар. освободителна война е била чиста проба окупация....

И защо никога не се споменават финландците (примерно), които са се били с нас, за нас?!? И само се говори за "майка" Русия....и каква майка изобщо може да бъде, при условие че ние сме им дали буквичките и религията, и какво ли не....

П.П. Тъпотии не ми се слушат, и не ми говорете за това какво е направила Русия за нас....защото това е едно голямо нищо...

Нали се сещаш, че тия финландци и какви ли още не, които са били в армията, която се е биела на наша страна са били там по заповед на Русия? Естествно, че никой не е милеел за нас, просто както каза Раптора сме били на пътя на целта им!

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че тия финландци и какви ли още не, които са били в армията, която се е биела на наша страна са били там по заповед на Русия? 

 

Тъкмо се чудех как да го формулирам това... Всъщност както винаги Кево го казва най-добре:

 

България се освободила от турско робство с ПОМОЩТА на Русия.

Превод на български: Ние сами сме си свършили работата, пък руснаците дали едно рамо.

Или пък: Няма за какво да сме признателни на една империя /руската/, но тачим паметта на хората, загинали за нашата свобода под НЕЙНИТЕ знамена.

Превод: Излиза, че простите войници - главно финландци, са ни освободили. Текнало им и тръгнали да спасяват българите, дори не питали Императора.

Сега пък се загрижихме за финландците, трябва да ги тачим повече от руснаците. 

Повече дори и от българите-опълченци.

Link to comment
Share on other sites

Е да де, ама великата майка е все споменавана...пък литовци, финландци, сърби никви ги нЕма....а за учебници по история не ми се говори. Те са удобни според силните на деня....

Виден,а нима и сега не носим фесове, но по малко по-друг начин?

Заебете пичове...няма смисъл....гледайте си кефа, ракията и мезето.

 

Кога ще се сберем?

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...