Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Antares said:

Ако настоящата власт създаде ВНС - може би е добър момент да си стягам куфарите...

+1

И Барни Ръбъла да напише проекта за нова конституция :punk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, netrootbg said:

+1

И Барни Ръбъла да напише проекта за нова конституция :punk

Абе да напише не знам,ама поне корицата да оцвети...

 

Чл.1 Спондж Боб забранен....

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Извикал Бащицата най-раболепните и прости боклуци в Министерски съвет да обсъдят Новата Конституция. Седнали наш'те да умуват. По стар Герб обичай нищо не измислили.
Бащицата се ядосал и казал:
- Къде е Барни?
- Няма го - отговорил някой - в лафката е и маа кюфтета.
- Викнете го Дани Кирилов - нали  е правосъден министър как ще пишем Конституция без него.
Пристигнал Дани.
- Кажи шефе.
- Тряя да пишеш Конституция Б@й Х@й, че тука сме прости и не разбираме. Всяка вечер им обяснявам - те не вярват.
- Няма проблеми шефе.На тая дъска ли? Колко пъти?

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2020 at 2:08 PM, HEMO said:

Изгледах преду малко речта на Борисов...имам странното чувство,че е писана от някой  извън страната...


Не е важно кой му я е писал, но пък като взе да ми блъска по тезгяха ми идваше да му извадя очите и да му ги завра в гъза. Нагъл простак!!! ОСТАВКА ТУЛУП!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Не е важно кой му я е писал, но пък като взе да ми блъска по тезгяха ми идваше да му извадя очите и да му ги завра в гъза. Нагъл простак!!! ОСТАВКА ТУЛУП!!!

 

Тия номера сме ги гледали доста време,прави се на обиден и огорчен и недооценен,нищо ново в репертоара.По важно за мен е кой му я е писал,очевадно я четеше през цялото време...Самата реч е някакъв компот от откъслечни идеи,миксирани така че да не каже нищо смислено с много добре звучащи думи за масата.Единствената цел е да остане още малко на трапезата.Щото като не е примиер го чакат тежки дни,с доста богати хора се подигра,имат да му връщат и то много.Според клип побликуван от Божков във фб братя Бобокови са задържани и тормозени само за да се окаже натиск над него.Ако се окаже истина,тоя и каскета му ще берат ядове.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че се прави. Този е такъв егоцентрик, нарицис и глупак, че наистина мисли и си вярва, че трябва да сме му благодарни и да го обожаваме и се чувства обиден и недооценен. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dunc said:

Не мисля, че се прави. Този е такъв егоцентрик, нарицис и глупак, че наистина мисли и си вярва, че трябва да сме му благодарни и да го обожаваме и се чувства обиден и недооценен. 


Така си е и то съвсем. А простотиите са изчислени точно да си доизкара мандата тоя кретен. Скапаната гнида просто има хората за точно толкова прости, колкото е и той. Е да ама има хора, дето можем да броим.  

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Пак ще го изберат. Или ако не него - ГЕРБ.

Не случайно лично Мутрата ги нарече лош мат'рял и те се избиват да го доказват на всички избори. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гледам го тоя калмук и като го слушам как се дуе, че учил 10 години право и се чудя, тоя дали нарочно не е завършвал и го е влачел, за да може да си отлага отбиването на службата докато мине давност, ако въобще го има този прийом. Някой по-запознат да сподели.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/17/2020 at 1:11 AM, Godfather said:

Не случайно лично Мутрата ги нарече лош мат'рял и те се избиват да го доказват на всички избори. :lol:

 

Няма такова нещо - просто всички избори са изцяло нагласени. 

Link to comment
Share on other sites

 

29 minutes ago, Antares said:

Планина е обширно понятие. За някои планина е да отидат в някой хотел в Банско и да не излезнат от него. За други е да спят на Заслон "Тевно Езеро" и да слезнат до Безбог :)

 

Тази схема съм я правил в Пирин преди ... 32 години. Беше август месец и въпреки това сутринта палатките бяха заскрежени. :lol:

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Godfather said:

 

 

Тази схема съм я правил в Пирин преди ... 32 години. Беше август месец и въпреки това сутринта палатките бяха заскрежени. :lol:

 

Миналата година спахме на Синаница на палатки и решихме да посрещнем изгрева на върха. За целта станахме към 5 часа (аз не исках да ставам, защото ми беше топло и доста приятно, но след 20 мин се озовах вече на баира). Когато минахме покрай хижата на термометъра пишеше  -5° .  Резултатът беше следният:

 

 

IMG_5639.JPG

Link to comment
Share on other sites

  

4 minutes ago, RaptoR said:


Там от години нещата не са това, което бяха... Смятай при мене тоя канал е блокиран, понеже е меко казано вреден за децата... 

Ем... редките случаи, когато се сблъскам с телевизия са като съм някъде на хотел. Обикновено от любопитство развъртам каналите и честно казано анимационните ми правят впечатление с ужасно грозните рисунки...

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Antares said:

  

Ем... редките случаи, когато се сблъскам с телевизия са като съм някъде на хотел. Обикновено от любопитство развъртам каналите и честно казано анимационните ми правят впечатление с ужасно грозните рисунки...

 


То да бяха само рисунките! Съдържанието е някаква бясна отврат. 

Link to comment
Share on other sites

Покрай една реклама намерих в Залива нецензурираните PPV предавания на Джери Спрингър... Имало още по-големи висини в простотията на американските помияри. Добре поне повечето са стриптизьорки и откровени к%€ви , че ако ми изкарат голи педалите и траверсите няма да мога да го понеса... Каква велика нация, какви невероятни умове... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Последните пет пъти, в които пия бира - три пъти след това ми се "активират" синусите... някой може ли да ми го обясни т'ва :|

Link to comment
Share on other sites

Не си единствен. При мен е пет от пет :unhappy:
Пробвал съм и схемата "Клин клин избива", но пак се получава същото :lol:

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antares said:

Последните пет пъти, в които пия бира - три пъти след това ми се "активират" синусите... някой може ли да ми го обясни т'ва :|

 

48 minutes ago, plameni said:

Не си единствен. При мен е пет от пет :unhappy:
Пробвал съм и схемата "Клин клин избива", но пак се получава същото :lol:

Проследили ли сте от кои бири и в какви опаковки? 
При мен се получава:
- пластмасови бутилки: най-често Ариана, Шуменско някъде по средата Пиринско и по-рядко Каменица, Астика
- кутийки: най-рядко Астика всички останали са на едно ниво като най-зле е бил Перленбахера
- стъкло: най-рядко Каменица, Загорка ретро посредата Пиринско 
- наливна: само 2 заведения си вземам наливна бира, а скоро не съм ходил

Link to comment
Share on other sites

То почнеш ли да ги следиш чак толкова, не се ли убива кефа от цялата работа? И в крайна сметка да е по-приятно просто да откажеш бирата?

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...