Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Матриала е един и същ. В ориента са в много отношения. Спомням си преди няколко години как вдигах скандал на един митничар на Свиленград. Решиха да ни направят проверка на багажа. Паркирам аз и чакам ли чакам. А тоя решил, че трябва да пие чай и едва ли не ние да го чакаме... Псувните ги разбра явно и бързо дойде да си свърши работата която беше точно 1 минута. Прекарал съм общо около месец в Турция. Отделно съм имал и контакти и покрай гмурканията и други. Зле е матриала. Има и много качествени и интелигентни хора, но като цяло...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Матриала е един и същ....

 

Но избора е огромен....Военните не знам как са им но тия дето пазят вожда със сигурност са друга бира.За материалното осигуряване мисля няма смисъл да споменавам....

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, HEMO said:

 

Но избора е огромен....Военните не знам как са им но тия дето пазят вожда със сигурност са друга бира.За материалното осигуряване мисля няма смисъл да споменавам....

Материалното им осигуряване е много добро наистина. С много и все с добра техника разполагат. Тия покрай султана, вероятно са много подбрани наистина.

Link to comment
Share on other sites

Попаднах на това докато търсех себе си в Интернет. :D :D :D Whatever

 

Колко живо и цветно място е бил форумът преди 14 години.

 

 

Чак ми става тъжно и носталгично.

Съсипаха го тоя форум!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Попаднах на това докато търсех себе си в Интернет. :D :D :D Whatever

 

Колко живо и цветно място е бил форумът преди 14 години.

 

 

Чак ми става тъжно и носталгично.

Съсипаха го тоя форум!

Не само форума, съсипаха я тая държава!!!111

С това момче бяхме в един клас в началното и после в един випуск в Руската :D Един от многото спрели да посещават форума за жалост...

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден на Нетруут! Много усмивки, здраве и изминати километри с моторетката му пожелавам!

 

----------------------------

Добавиха ви работещ календар за рождените дни, майна и нииикой не го гледа. Тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, w00x said:

Дам. Ама чарът му няма да го има. 

А и Фейсбук не предлага никакъв начин на организация.


Организация във ФБ бол, но никога не може да е като Форума. 

Направо не мога да повярвам, че никой не е споменал, че е празно заради мен... Мислех, че аз съм виновен за абсолютно всяка липса тук... :laughing1:

Фактически социалните мрежи рано или късно ще ни "глътнат" и ще останат само хардкор феновете, които са тъкмо една шепа хора. Абсолютно нищо изненадващо няма в това. 

Link to comment
Share on other sites

Спокойно де, не може да си виновен за всички, които са се махнали.

 

Много други форуми стават все по-големи. Не е само до социалните мрежи. 

Link to comment
Share on other sites

Не само БГ Мама. Hardwarebg, setcom.bg, bgaudioclub, форумите на автомобилните марки.

Просто нашия форум не е специализиран по този начин.

Link to comment
Share on other sites

On 4/12/2019 at 5:57 PM, w00x said:

Честит рожден ден на Нетруут! Много усмивки, здраве и изминати километри с моторетката му пожелавам!

 

----------------------------

Добавиха ви работещ календар за рождените дни, майна и нииикой не го гледа. Тц тц тц.

 

On 4/12/2019 at 7:45 PM, Mockingbird said:

Нали, баси мрънкачите. 

 

Иван, ЧРД! Да си жив и здрав! 

 

On 4/13/2019 at 4:23 AM, Godfather said:

ЧРД, Ванка! :):beerchug

 

 

Малко късно, но все пак. Благодаря за пожеланията.

Link to comment
Share on other sites

И преди си знаех, че St. Denis от Red Dead Redemption II е инспириран от истинския Ню Орлийнз, обаче тази сутрин като излитах от тамошното летище, направо бях поразен и с увиснало чене как от висичината направо все едно гледах картата на играта. Толкова бях впечатлен, че забравих да снимам с телефона, да са таковам и в шемета. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, дет Теленор хич не са европейска компания от към съпорт, ами са станали същите като Хладната кутия. Малоумник върху малоумника и връз тях трети!. Одеве ми се спече интернета и реших да проверя дали не съм надхвърлил. Банално, но се оказва, че съм забравил паролата си за портала им. Звъня на съпорта, вдига ми девойче, представя се (от гласа му съдя, че е младо и секси), изслушва болежката ми и казва да изпратя СМС на номер едикойси. До тук добре, номера веднага отговаря с насрещен СМС на безобразна шльокавица с още по-безобразно шльокав код за промяна на паролата. Следват безчет опити да въведа шльокавия код в системата им (беше истинско мъчение за мен) и псувах себе си за всяка стотинка, дето съм им дал на тия гащници. И всеки път ГРЕДА, Мамка му! Звъня отново, този път ми вдига някво Мойче, Копеуе, Льек, Майна, Леко баница, Артик, Омраз, Перде (назови го както ти е кеф). Почва се отново онова с СМСите към номер пичкасирайнина. При това с тон, дет намеква, че изхождащият се в ларингофона иска да ти направи Вандалска свирка...

На чист и обран български му обяснявам, че заради скапаната, осрана и карашисана с буквоцифри шльокавица имам сериозен проблем да въведа новия код. Понеже в шибания им сайт няма възможност за визуализиране на въвежданата парола. Пък оня отново навива латерната и почва мелодията наново (май фирмено обучение му се викаше на това....). Пробвах и друг подход (тия дни съм на варненска тема). Виж ся, Мой. Изключих ютията, включих и изключих хладилника и рестартирах телевизора. Освен това, представи си, че (примерно) климатикът ти е кабърдясал и ми звъниш на мен, а аз като твой съпорт почна да ти обясанавам как трябва да си свалиш от нета таблицата на правия и обратен цикъл на Карно, Да провериш в придатъците към нея дали налягането, температурата на изпарение и конденз, съответстват за конкретния флуид при съответните външна, вътрешна и реална температура в помещението. А ти започнеш да се чувстваш наистина тъпо....

Последва минутка мълчание.... Вероятно в памет на недоразвитите му и умрели безславно мозъчни клетки в следствие на системни злоупотреби с чалга, рап, геймърство и произходящото последствие от тях, онаниране и продължително недоебие и ниска самооценка като мъжки индивид. Хомосексуалните толеранси в следствие на тази тежка обремененост не са тема на коментар в настоящото ми рейджване.

После т.н. съпорт съвсем замлъкна... мълча с междуметия като - Ъъ.. Ам... Ми то...

Както и да е. Забравих всякаквите си бегли познания по английски алфабетик, кирилица и твърррде болезнената за мен шльокавица, съвсем първосигнално въведох каквото ми падне (без да осмислям) .... И.... О, чудо! Получи се!

Почувствах се омърсен.

 

П.п. Няма да подновя плановете си към тия забавници. Няма и да създам групата си абонати към тях. Въпреки прекалено многото години, дето съм им плащал, вече могат да ми ядат чичовицата. Следват миграция и създаване на сериозна група към друг оператор.... Въпрос на рисърч е да проверя кой ще ми предложи най-съблазнителни условия за взаимно онождане.....

 

П.п.2 А, да.... Темите на този форум са наистина ОТВРАТИТЕЛНИ! Гадно ми става като ги гледам.

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не съм много убеден, че при другите оператори ще намериш по - качествена поддръжка. Все пак не забравяй, че А1 са си ментел, колкото и да си сменят името. Май Виваком ти остават като вариант.

Иначе тъкмо трябва да сменям договорите. Теленор вдигат тарифата с 1 лев и не предлагат нищо повече спрямо предишният договор :blink:.

Link to comment
Share on other sites

Сума приятели и бизнес партньори мигрираха на Виваком. Доволни са, а някои от тях съвсем нямат моите дебели нерви и са си истински мрънкала.

Link to comment
Share on other sites

Всичките са трайно неадекватни.

А СМС-а не е на Кирилица заради съвместимост. Някои устройства ще изкарат маймуни. Освен това, СМС на кирлица е само 70 символа, вместо 150 за този на латиница.

Link to comment
Share on other sites

Покрепям Ангел, всички са маскари, както е по нашенски.

 

Специално с Виваком имаме опит с телевизията и телефона в Хисаря. Варианти там няма, та хайде от немай къде на тях. Едни обещания в офиса, друго се оказа на практика. Как да е, да кажем че е маловажно. Звъни ти техник, идвам еди кога си да слагам оборудване. Свободен ли си, зает ли си, все тая, оправяй се! Ако си зает, трябва да чакаш пак да ти се обадят, ти нямаш връзка с тях, само на националния телефон. Добре звъня на националния телефон, те не знаели кой е техника, нямат връзка с него, кореспондирали с някви мейли ли, съобщения ли, друго ли..... Добре О.К. разберете се и ми се обадете. Еми греда, те не можели да звънят, аз да звъня пак на националния телефон, ако се падне нов оператор, всичко на ново и т.н. Е добре де, на едната и викам, как Кулбокс могат да ми се обадят, вие телекомуникационна компания не можете да звъните.... Това майтап ли е, друго ли...

 

Относно цените, сега всички са ги дигнали, незнайно по каква причина. То вече не могат и да предложат кой знае какво повече, имаш неограничени минути, хиляди мегабайти нет, освен по-ниска цена какво друго. Е да ама те не искат и няма....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...