Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Никой не е казал, че са щели да ме нагласят с тази русата конкретно. Имало е 15 жени общо на финала. Както и 15 мъже.

Ако трябваше да ме нагласят с някоя от тези, щяха да ми изберат фолк певицата. Пък на нея какво ѝ е на момичето? :)

 

Ам, защо пък да не? Кво му е. Това са нещата, които разказваме с годините, а не как съм си седял у нас и съм играл Оувъруоч (примерно).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм я гледал фолк певицата. Пуснах си от 2-ри епизод, понеже първи го нямаше качен онлайн. Още в първите минути като видях как говорят за напасване по зодии и не издържах да го гледам и го спрях. Преди 2-3 седмици бях на гости на едни приятели и те го гледаха и видях там 10-15 минути и точно тази русата видях. А теб точно с нея щяха да те нагласят. Дърт си вече за фолк певицата :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Нямаше да ме нагласят с нея, защото им казах, че не съм много ЗА това партньорката ми да има дете от предишен брак. Имаше го в анкетата. Зададоха ми го и на едно от интервютата. Певицата така или иначе я нагласиха с един на 31, а аз дори изглеждам по-млад от него.

Ето я, ако не си я видял.

 

iv.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, w00x said:

Нямаше да ме нагласят с нея, защото им казах, че не съм много ЗА това партньорката ми да има дете от предишен брак. Имаше го в анкетата. Зададоха ми го и на едно от интервютата. Певицата така или иначе я нагласиха с един на 31, а аз дори изглеждам по-млад от него.

Ето я, ако не си я видял.

 

 

Тази става за пляскане, но дотам! За мен трябва да си бавноразвиващ да си вземеш чалга певица за майка на децата ти!

Link to comment
Share on other sites

Че кой говори за майка на децата ти? Говорим да те съчетаят с нея за предаването. Уж целта им е да се харесате и да останете завинаги заедно, но реалността е малко по-различна. Ще се забавлявате като гаджета известно време по време на снимките, че може и малко след това, и после развод.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

Че кой говори за майка на децата ти? Говорим да те съчетаят с нея за предаването. Уж целта им е да се харесате и да останете завинаги заедно, но реалността е малко по-различна. Ще се забавлявате като гаджета известно време по време на снимките, че може и малко след това, и после развод.

Да бе и аз това казах :) Няма лошо да си се забавлявате с нея... Целта на предаването е да събере балъци, които да го зяпат и да цъкат с език :D

Link to comment
Share on other sites

Между другото Ангеле, аз ти се кефя майно, напълно сериозен съм. Кефи ме, че се забавляваш без да робуваш на хорски стериотипи и събираш спомени. Кефи ме, че си отстояваш позициите пред Раптор-и, Гадо-вци и т.н. форумни персонажи, без да ти пука. Повдигнах темата не с цел подигравка или бъзик, а просто защото обсъждахме с жена ми предаването, както и теб (в най-добрия смисъл), защо си го причиняваш това в мама-та.

Link to comment
Share on other sites

Тенкю. :)

В мамата е просто фън. В интерес на истината бая "потребителки" (може и потребители да са) ми писаха лични съобщения по една или друга причина след като качих снимката. :D

Link to comment
Share on other sites

Хахаха. Необвързани са тия дето са ми писали до сега. :D

Но то е само нормални съобщения. Няма неприлични предложения или някакви агресивни намеци.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Тенкю. :)

В мамата е просто фън. В интерес на истината бая "потребителки" (може и потребители да са) ми писаха лични съобщения по една или друга причина след като качих снимката. :D

А къде е поста с качената снимка и разговорите после, че аз нещо не го намирам...

11 minutes ago, charmock said:

Между другото Ангеле, аз ти се кефя майно, напълно сериозен съм. Кефи ме, че се забавляваш без да робуваш на хорски стериотипи и събираш спомени. Кефи ме, че си отстояваш позициите пред Раптор-и, Гадо-вци и т.н. форумни персонажи, без да ти пука. Повдигнах темата не с цел подигравка или бъзик, а просто защото обсъждахме с жена ми предаването, както и теб (в най-добрия смисъл), защо си го причиняваш това в мама-та.

Ама реално защо да не си го причинява, ако има като мен моменти в офиса в които хем няма какво да прави, хем трябва да е тук :D На който не му издържа слабата психика да не влиза и да си блее в стената :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, NEO_DDT said:

А къде е поста с качената снимка и разговорите после, че аз нещо не го намирам...

 

Аз я махнах. И аз не го знам къде е и никаква идея нямам как да го намеря. :D

 

Намерих го.

https://bg-mam.ma/p/1103995/38457437

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

 

Аз я махнах. И аз не го знам къде е и никаква идея нямам как да го намеря. :D

 

Намерих го.

https://bg-mam.ma/p/1103995/38457437

Аз съм гледал друга тема, леле то тема 5; 6 с по 50-60 страници :lol: Загубих интерес нещо :lol: Прекалено голям обем глупости за четене :D

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

 

Аз я махнах. И аз не го знам къде е и никаква идея нямам как да го намеря. :D

 

Намерих го.

https://bg-mam.ma/p/1103995/38457437

В коментарите говорят за розово сако... После защо получаваш комплименти от "мъже"... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз снимката не успях да я видя в техният форум, но в няколко от коментарите се споменаваше за розови неща.

Link to comment
Share on other sites

Не са споменавали мен със сигурност. Снимката я има във Фейсбук профила ми във Featured photos. На една стена съм облегнат с жълт панталон и бяла тениска. Може да я видиш. :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам си сега пак новините и оная овца министър Ангелкова я разпитват за поредния далаверски апартамент и тя си дрънка обичайните глупости и завършва с: "Ще говоря с господин Борисов и ще постъпим както разпореди..." Не че не го знам, ама вече официално си го признават даже, че в нашата жалка държава нямат значение нито служби за контрол нито съдебна власт, а става каквото разпореди господина... Шефовете на КПКОНПИ и те тежко в схемата и как за тези неща няма протести, а за винетки и 10 стотинки в бензина и дизела има, това не успявам да проумея аз?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Чета това и си давам сметка, че в България такова нещо няма как да се случи. Нещо, дори с половината обем на това, да се свърши за такова или двойно време. Тук кипи некадърност. Работят само мангали, които не могат да мислят и... изобщо накъде сме тръгнали, каква Европа, какви пет лева...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Lucky Luciano said:

Чета това и си давам сметка, че в България такова нещо няма как да се случи. Нещо, дори с половината обем на това, да се свърши за такова или двойно време. Тук кипи некадърност. Работят само мангали, които не могат да мислят и... изобщо накъде сме тръгнали, каква Европа, какви пет лева...

От много време нямаме хора с визия в управлението на страната. Нали не очакваш някой от герб да мисли в перспектива. При тях е да се гаси пожар след пожар. Нищо иновативно или с поне средносрочен план да са замислили дори. За изпълнение не сменя да си помисля. От друга страна това летище е малко изхвърляне в стил на бай ерди. До старото имаше много удобен транспорт - метро, трамвай и т.н. Магистрала дори. Новото е насред нищото в момента. Само магистрала има и то добре, че сега я построиха. Няма удобна комуникация с града. Много е далече за да изградят метро до там, но знае ли се. Само не разбрах защо старото един вид го затварят. Само за частни полети щяло да бъде.

Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2019 at 9:23 PM, netrootbg said:

Само за частни полети щяло да бъде.

 

Ще става товарно летище плюс частни полети....Иначе,последния път като бях в Истанбул говорих с шофьора на бусчето за трансфер до хотела-всички трансферни фирми са притеснени сериозно от локацията на новото летище...Трафика на  пътници и товари расте с бясни темпове и се надяват с новото да се променят нещата...Няма да се учудя и метро да пуснат до там,Ердоган е грандоман от световна величина.Последния път бяхме в хотел Wow до летището,нацелихме среща между Ердоган и някакъв сръбски политик,толкова аскер на едно място не съм си и представял,че може да пази някой държавник...Жандармерия,редова войска,изскачащи прегради от земята,рамки за оръжие на всеки ъгъл,гардове в черни костюми извадени като от матрицата,сигурно поне за една рота персонал....Грандоманщина и показност да видиш.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky Luciano said:

Поне техните сили за сигурност, стават за нещо, докато нашите са без коментар...

Мислиш ли? Имат количество да, но качеството е зле. Имам лични наблюдения над военните от доста държави. Нали се сещаш за приказката за материала на мутрата. Е техният е по - зле от нашият и то с много.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...