Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Ако залагаш на качеството, си Вземи часовник със сафирно стъкло да не те е яд като го задереш на някой камък. Някои от Сунто моделите имат такива стъкла. Погледни и моделите на Касио.

 

Иначе ако търсиш нещо на достъпна цена и същевременно фукционално, виж какво предлагат в Лидл, Декатлон, и Конрад. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Разгледах ги. Но тези със сапфир или нямат функциите които търся или са ми извън бюджета. Касиото ми е прекалено натруфено....Гармин инстикт също не е лош, но Суунто повече ми допадат. Определено Core модела ми е топ, но ако изглеждаше като SPARTAN TRAINER WRIST HR STEEL изобщо нямаше да го мисля...

Ама няма пълно щастие....

Или да налазвам този, въпреки че е стар модел:

https://esport.bg/chasovnici/52192-suunto-ambit2-sapphire.html

Офертата е добра, стига да го имат.... 

 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

В никой случай. Не се доверявам напълно и на гпс-а, макар да не ме е подвеждал за сега. Обикновено нося външна батерия със себе си. Пък и избирам преходи до 10-12 часа между хижите... 

Link to comment
Share on other sites

Може да погледнеш и 

SUUNTO CORE Alu - по-новата модификация на това което беше коментирано по-рано - за същите пари е на амбинт-а, е верно няма гпс, ама поне живота на батерията му е смислен.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Цялата серия Suunto Core са с еднакви параметри. Имат разлика само във външният вид. Със CR2032 батерия са. Карат по половин година някъде. Може и малко повече да изкара.

Link to comment
Share on other sites

Тази история не я знаех. Този е велик. Ако всичко е така както го описват, много добре е постъпил.

 

https://dnes.dir.bg/spektar/the-killdozer-zashto-edin-amerikanets-bronira-buldozer-srina-polovinata-grad-i-umrya

Link to comment
Share on other sites

Поредното доказателство, че системата обслужва пари-имащите....А кой знае за колко подобни случаи (може би с не чак такива размери) не знаем нищо... 

Link to comment
Share on other sites

Видяхте ли гръмотевицата до Гранда?

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2019 at 5:49 PM, Mockingbird said:

Двуомя се между два модела на Суунто.

Основна дейност планински преходи и чат-пат колоездене/плуване ...

 

За планина Casio Protrek е далеч по смисления избор от Суунто...Здравина,надеждност по-висок клас водозащита,соларна батерия и тн.

Link to comment
Share on other sites

Аз чак сега обърнах внимание на батерията. За многодневните ми походи извън цивилизацията май няма да е много добра идея часовник с краткотрайна баКтерия. Иначе преди гледах гъсоци (g-shock), мислех си че сунтотата са се четирицифрени суми. Ся май ще разглеждам и протеците...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antares said:

Аз чак сега обърнах внимание на батерията. За многодневните ми походи извън цивилизацията май няма да е много добра идея часовник с краткотрайна баКтерия. Иначе преди гледах гъсоци (g-shock), мислех си че сунтотата са се четирицифрени суми. Ся май ще разглеждам и протеците...

G-shock е без конкуренция като здравина и надеждност,Суунто и подобните му изобщо не пеят в хора...

https://products.g-shock.com/asia-mea/en/_detail/GPR-B1000TF-1/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEMO said:

За планина Casio Protrek е далеч по смисления избор от Суунто...Здравина,надеждност по-висок клас водозащита,соларна батерия и тн.

Ще разгледам. 

Link to comment
Share on other sites

Бааааааа.... т'ва е баси цифроманията. На тоя етап от живота ми - толкова пари за часовник просто не ми се дават... 

Link to comment
Share on other sites

Ей, разчесахте ми и на мене крастата за тези часовници. Като Антарес, Тъкмо се бях премерил, че не ми трябва такова нещо и ето че сега ще се купува ;).  

 

Да вземем да отделим дискусията в отделна тема?

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Имаше една за часовници, мога да преместя мненията там ако ще си дискутирате още. :)

Само някой да ми я даде ако не е проблем, че не съм сигурен къде да я търся.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...