Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

4 hours ago, RaptoR said:

Другари, затопли се и шаврантиите са съблякоха... Моля бъдете внимателни по пътищата, вече няколко пъти ставам свидетел на опасни ситуации. :laughing1:

Аз на тия мадами им викам "катастрофални". Загледам се и... катастрофа...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Една заблудена (замести с женски род на всякакво животно) :)

Мисля, че Ангел я следи по-дълго от Виден :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Видене, каква е тая Мис Тигрова, дето само ми я цитираш у фейсо бе, мисир такъв? :lol:


Нищо не цитирам, псувам я редовно! Както казах и преди, след като съм се разпилял от смях из коментарите под тъпотиите й, има надежда все още щом има хора, които измислят такива бисери.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Нищо не цитирам, псувам я редовно! Както казах и преди, след като съм се разпилял от смях из коментарите под тъпотиите й, има надежда все още щом има хора, които измислят такива бисери.

Аз само ги четях преди и под на ония джендъра Филип снимките, имаше даже още повече смях :lol: ама започнаха да се повтарят и загубих интерес :D  Трябва да взема да те добавя и теб, ако си сред пишещите тъпотии да ми излизат :lol: 

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Значи оня дъмбел джендърски е силно слаба ракия в сравнение с тигъра... Там има поезия, човек, лирика, душевност ХАХАХАХА

Последно я попиляхме, че пак са я чукали в хотел - тоя път правешкия - и един от коментарите ме остави без дъх просто: "пак ли някой те е блъскал като сляп делфин шамандура" 

Ей такива дребни неща могат да оправят настроението на човек за целия ден поне.... 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, gal4enceto said:

Една заблудена (замести с женски род на всякакво животно) :)

Мисля, че Ангел я следи по-дълго от Виден :)

 

Следя я от по-дълго, но рядко коментирах преди. Сега вече хич. Виден за сметка на това обаче е на абонамент там. :D

Дневна рубрика води под снимките ѝ.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, честит рожден ден. Жив и здрав да си. Много щастие и успехи ти пожелавам. И ако може по - често да се виждаме ;).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

Момчиле, честит рожден ден. Жив и здрав да си. Много щастие и успехи ти пожелавам. И ако може по - често да се виждаме ;).

Ванка, благодаря много за хубавите пожелания! Тези дни съм се дислоцирал на едно приказно място, но като се прибера ще пусна и снимки. :)

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден и от мен! Много здраве, професионално развитие, изгодни технологични оферти и безпроблемно работещи рутери! :)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Благодаря на всички за поздравите! :thumbsup::beerchug

 

 

ПП. Малко снимки от купона. :)

 

20190525_203829.jpg

 

Е те за тия скариди те утепАх и ща зарова до Костов като го застрелям и него :laughing1::laughing1::laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

Е те за тия скариди те утепАх и ща зарова до Костов като го застрелям и него :laughing1::laughing1::laughing1:

Къв ти е проблема пък на теб със скаридите бе, мисир такъв? Та даже и Костов намеси! :lol:

Между другото, невероятни са! Не бях ял досега такива скариди - току-що уловени и подскачащи като за световно по лека атлетика - едвам ми ги събраха в найлона! Сварих ги "хуманно" обаче във вряла вода! :lol::rofl:

 

19 hours ago, w00x said:

Много красиво място. Точно като от някой филм.

Пълно е тук с такива места по хилядите острови и островчета. Даже сериозно се замислям да си бия камшика от големия град и да се заселя на нещо подобно. :)

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, RaptoR said:

Проблема ми, мисир с мисира е, че не са ми тука в чинията. Ама ако има как и да са няколко кила... 

Ами ела ми на гости и ще ядеш с кила, мисир такъв. Между другото точно този залив се води Меката на стридите, но аз лично не посмях да ги пробвам, щото вече е жега, а тия твари се ядат сурови. Има някакъв трик, че ако ги "береш" във водата не би трябвало да има проблеми, ама шубето е голям страх. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Двуомя се между два модела на Суунто. Някой има ли от тях, да даде отзиви? Ванка, твоя какъв беше? 

https://esport.bg/chasovnici/44042-suunto-core-all-black.html

 

https://esport.bg/chasovnici/46545-spartan-trainer-wrist-hr-black.html

 

Единия няма GPS, другия пък няма барометър...и обратно....

Основна дейност планински преходи и чат-пат колоездене/плуване (макар че не съм вманиачен да броя калории, да си следя литрите пот и т.н.) и понякога градско носене, макар че за градско си имам други часовници... 

 

Link to comment
Share on other sites

Бих ти препоръчал Suunto Core. Spartan е по - скоро за тренировки. Да ти следи пулска и примерно да видиш как си се движил по трасето. Core има далеч по - полезни функции за планината. Измерва надморската височина, има и компас. Другата много добра функция е прогнозата за времето. Колкото и да е странно, познава :). Не можеш обаче да ползваш едновременно надморска височина и прогноза. Трябва известно време да задържиш на една височина за да може да мине в режим за прогноза. Следи атмосферното налягане и като почне да пада, започва да те предупреждава. Честно казано е доста точно. А сензора е доста прецизен. Преди време бях на квартира в една къща на 2 етажа. Сензора хващаше когато отивах на друг етаж... GPS функцията на Spartan e да можеш да си въведеш маршрута в последствие. Няма да ти помогне примерно като навигация. Това можеш и лесно с телефона да го направиш. Прогнозата за времето обаче е много добро нещо за планината. Утре ще отида в един от магазините в базата да видя на каква цена са, защото мисля бяха по - евтини отколкото в този сайт.

 

edit:

Имам този модел:

https://www.suunto.com/Products/sports-watches/Suunto-Core/Suunto-Core-Extreme-Edition-Everest/

 

Спомням си, че имах някакъв проблем преди години и се наложи да го пращам за ремонт във Финландия. Всичко за тяхна сметка. От DHL дойдоха, взеха часовника и след известно време го върнаха ремонтиран. Реално частите са еднакви на всички Core модели. Просто малка разлика във външният вид. Като цяло е стар модел вече, но пък работи надеждно.

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на детето! :D

9581657f.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Честит празник на дечицата! 

 

На мен навигация в планината рядко ми се налага да използвам..... обикновено знам къде отивам, но компаса ми е полезна функция, не че нямам на телефона де, но на ръката е по-удобно. Другото е лиготии, надм.височина и т.н. Но дет се вика полезна машинка да носи инфо... Имам си карта на телефона, която ми дава цялата информация с изключение на атм.нялагане, а то ми е важно, че такива бури съм ял от никъдето.... :lol:

Абе, с две думи, имам всичко нужно на тела, но съм голям фен на часовниците и искам да се поглезя с нещо функционално, което хем да ми харесва и хем да ми върши работа... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...