Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

И идва моментът, в който всеки почва да обяснява на останалите, как нещото, което според субективните му представи е най-добро, е всъщност обективно най-доброто за останалите.
И след него идва моментът, в който връхлита гадо, яхнал черен мотор и ни обяснява как ще ни накълца сухожилията :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

аз си ползвам тример за скъсяване на брадата, а тя е доста гъста. отделно ползвам и класическа самобръсначка за бртснене отдолу на врата и на бузите. Много мразя да ми е мухлясал врата. 

Link to comment
Share on other sites

+1 Класическа самобръсначка. От както ги "открих" отново преди 3-4 години - в шкафа стои една чисто нова гилетка с 5-6 ножчета и не ми хрумва да я ползвам. Класическата самобръсначка е рай, нооо и си иска виниманието.. а си я плъзнал неправилно, а си се позаколил малко. Случва се. Учудващо, но след сумати спрейчета и кремчета, и класическото Каро е повече от добро. Та след толкова години еволюция на тема бръснене - пак се върнахме в началото.

Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2019 at 2:02 PM, Antares said:


И след него идва моментът, в който връхлита гадо, яхнал черен мотор и ни обяснява как ще ни накълца сухожилията :)

Щот сте твърде субективно-обективни, а аз не харесвам някой друг да ми го мести от крачол в крачол. Избива ме на агресия, кога мъжка ръка се пробва да ми бърка в гащите, пък ако и да държи специално сапунче за пишka! (лигльовци!)

 

П.п. Ще перифразирам Аню - Черното е... скучен цвят...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, head_up said:

+1 Класическа самобръсначка. От както ги "открих" отново преди 3-4 години - в шкафа стои една чисто нова гилетка с 5-6 ножчета и не ми хрумва да я ползвам. Класическата самобръсначка е рай, нооо и си иска виниманието.. а си я плъзнал неправилно, а си се позаколил малко. Случва се. Учудващо, но след сумати спрейчета и кремчета, и класическото Каро е повече от добро. Та след толкова години еволюция на тема бръснене - пак се върнахме в началото.

 

А одеколон Тройной :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гледам аз вчера списъка с рожденниците и средна възраст беше 30-35г. 
Днешните рожденници са със средна възраст 40г. 
Мисля, че ако пуснем обява ще се доближава до:
"Млад форум с енергичен екип и средна възраст 40г, търси млади енергични попълнения до 20-25г,  по възможност с 10-15г стаж във форумите".
 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, UzITo said:

Гледам аз вчера списъка с рожденниците и средна възраст беше 30-35г. 
Днешните рожденници са със средна възраст 40г. 
Мисля, че ако пуснем обява ще се доближава до:
"Млад форум с енергичен екип и средна възраст 40г, търси млади енергични попълнения до 20-25г,  по възможност с 10-15г стаж във форумите".
 

Остави тоя стаж, по-добре да са симпатични с големи цици :D Опита ще си дойде с времето! :lol: 

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2019 at 4:46 PM, head_up said:

@Dunc, чааак толкова древен не съм, нямам представа какво е това. Но сподели, ако искаш - за вътрешна или за външна дезинфекция го препоръчваш? :P

 

Наскоро влезнал в някакъв магазин и видях, че го продават все още тоя одеколон и се сетих, че едно време дядо ми го ползваше :D

Link to comment
Share on other sites

Честита баба Марта! Да сте здрави и вие, и семействата ви! :wub:

Link to comment
Share on other sites

А кой ползва кръгло сапунче с дупка в средата, а!?

 

П.п. Питам ония лигльовци със специалните кремчета и ножчета.

 

П.п.2 Галче, да не решиш, че питам теб по някакъв начин....

Link to comment
Share on other sites

Аз още се опитвам да визуализирам какво е това чудо :D

А за какво се ползва не знам дали да посмея да попитам :D

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gal4enceto said:

Аз още се опитвам да визуализирам какво е това чудо :D

А за какво се ползва не знам дали да посмея да попитам :D

0

Link to comment
Share on other sites

Още един от нашите си отиде без време от тоя свят

 

Минава ми през главата, че макар да не ми харесваше посоката, в която обърнаха с последните два албума, The Prodigy си остава групата, с която съм израстнал и която, в най-голяма степен е оказала влияние върху формирането на музикалния ми вкус, а от там, индиректно, върху живота ми като цяло. 

Да почива в мир! Пускам Файърстейтър и сипвам една ракия...

Link to comment
Share on other sites

Днес правих първия писмен изпит на студентите си. Някои се опитваха да правят тарикатлъци без да знаят с кого си имат работа. Голям майтап, последния писък на модата в шмекеруването - smartwatch. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...