Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Доживях и Йегера да се изложат. Забавени и недоставени поръчки, чакане по 1 час за бира. Тотална трагедия. Чак ме изненадаха.

Link to comment
Share on other sites

Те пък защото преди това са били някакви колоси на обслужването. :)
Никога не съм оставал впечатлен там от обслужване в частност. Заведение като заведение. Нямал съм оплаквания, но не е било нищо различно. Чакал съм по 20 минути да ми донесат меню.

Link to comment
Share on other sites

Йегера го отсвирих, когато миналото лято един нагъл идиот се опита буквално да ме цака с топла бира. Бях направо втрещен от това поведение! :evil

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Danzki said:

Доживях и Йегера да се изложат. Забавени и недоставени поръчки, чакане по 1 час за бира. Тотална трагедия. Чак ме изненадаха.

Тоя Йегер се излагаха така още след откриването, не знам защо тук им се радвахте толкова...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Йегера го отсвирих, когато миналото лято един нагъл идиот се опита буквално да ме цака с топла бира. Бях направо втрещен от това поведение! :evil

 

Помня го аз този момент, че беше много вбесен... :grin:

Истината е , че персоналът е недостатъчен и се задъхва съществено, а с времето кадърните напуснаха и сега са от кол и въже. Не съм ходил доста време, но вече събраха две черни точки миналата година. Определено нещата не са в ред откъм обслужващ персонал. Подозирам, че се предлагат мижави пари за мощна експлоатация и затова се стигна дотук. Да припомним на последната среща какво се случи с дроба на тиган и защо само външния вид на сервитьорката я спаси...  

От друга страна да кажа, че същите бонбони наскоро ги ядох в прехваленото Хепи на центъра. В един момент това с бутона ми идеше да го метна вътре по бара, но добре че бяхме в отлично настроение.   

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antares said:

Повече няма да пия!

 

Тва с Васко го повтаряме има-няма 15 години. Междувременно вчера неволно съм цапнал кило Руски стандарт... Тва ако седнеме с Асен и ще ни дават по телевизията... 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Antares said:

Замисляли ли сте се, че един литър алкохол не тежи един килограм?

Епа тоя...Кой нормален човек ще се замисля за мерките и теглилките след като почне да пие :)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, charmock said:

Епа тоя...Кой нормален човек ще се замисля за мерките и теглилките след като почне да пие :)

ключа от бараката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Също тайната е в това да не спираш. 
Започвай от сутринта и изненадай махмурлука, така няма да има време да съжаляваш че си пил.

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2019 at 12:45 AM, charmock said:

Accept са титани...

Категорично. Не бях виждал толкова добро синхронизиране между такава група и симфоничен оркесър. А диригента беше много луд. Искаш ли да те дразня?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, netrootbg said:

Категорично. Не бях виждал толкова добро синхронизиране между такава група и симфоничен оркесър. А диригента беше много луд. Искаш ли да те дразня?

Разправяй да сравним разликите между първия и втория ден :)

Link to comment
Share on other sites

Другари, затопли се и шаврантиите са съблякоха... Моля бъдете внимателни по пътищата, вече няколко пъти ставам свидетел на опасни ситуации. :laughing1:

Щях да питам Ангел да не е влезнАл в некое риалити, та не пише, ама се е появил... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

Разправяй да сравним разликите между първия и втория ден :)

 

3 hours ago, charmock said:

Да не си се заиграл с бенгалската цигуларка :)

 Потърси снимки на цигуларката в лице ;).

Звука беше убийствен. Ушите ми пищяха цяла вечер и концерта подмина 2 часа...

:punk

 

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, netrootbg said:

 

 Потърси снимки на цигуларката в лице ;).

Звука беше убийствен. Ушите ми пищяха цяла вечер и концерта подмина 2 часа...

:punk

 

:bowdown:

Знам как изглежда, беше опит за бъзик. Аз четох, че концерта е бил идентичен с първия ден, може би при вас Турнило е говорил повече между песните, щото на първия ден почти нищо не говори. 

Ava-Rebekah-Rahman-Photo-Credit-Jochen-R

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, netrootbg said:

 

Звука беше убийствен. Ушите ми пищяха цяла вечер и концерта подмина 2 часа...

 

Ако е хубав, не трябва да ти пищят ушите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...