Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ЕЙ покрай тая китайска нова година 2 месеца чакам тъпите прахосмукачките :D 

 

Ся ще наглея до последно и ще искам Partial refund за забавянето :P 

Link to comment
Share on other sites

По случай 21 години от излизането на StarCraft - го отпразнувахме с нощна в "Мрежата". Видях доста стари и забравени муцуни от времето на залите, поцъкахме broodwar до 6:20 сутринта... въобще, връщане назад в детството :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

По случай 21 години от излизането на StarCraft - го отпразнувахме с нощна в "Мрежата". Видях доста стари и забравени муцуни от времето на залите, поцъкахме broodwar до 6:20 сутринта... въобще, връщане назад в детството :)

 

Как пък се организирахте?
И аз бая хора си спомням от залите едно време...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antares said:

По случай 21 години от излизането на StarCraft - го отпразнувахме с нощна в "Мрежата". Видях доста стари и забравени муцуни от времето на залите, поцъкахме broodwar до 6:20 сутринта... въобще, връщане назад в детството :)

Може би най - великата игра правена някога. Колко време съм убил с нея, просто не е за разправяне. Това е и едно от първите неща което правех на pc. Много преди да си го помисля, че ще ми се превърне в професия. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, w00x said:

 

Как пък се организирахте?
И аз бая хора си спомням от залите едно време...

Да е жив и здрав Stilgar-a, той беше организатор.

 

8 hours ago, netrootbg said:

Може би най - великата игра правена някога. Колко време съм убил с нея, просто не е за разправяне. Това е и едно от първите неща което правех на pc. Много преди да си го помисля, че ще ми се превърне в професия. 

Не се сещам за друга игра, която почти да не съм спирал да играя в продължение на 21 години. В Корея продължава да е популярна и продължава да има турнири. Има играчи, дето не са били родени, когато е излезнала :) И нивото е невъобразимо високо... Бахти, тая игра съм я играл повече от половината си живот :O

Link to comment
Share on other sites

Колко човека бяхте? Само брудуор ли играхте?

Колко е една нощна в днешно време? Компютрите стават ли за нещо?

В залите има ли я тая носталгична атмосфера? :)

Толкова много въпроси..

Link to comment
Share on other sites

Ами 10-на човека бяхме в Пловдив и още 5-6 извън. Нощната беше 6 лева, залата беше пълна, супер много народ играеха lol и cs:go. Иначе нашата групичка играехме само broodwar. За машините - понеже дойдох късно, се наложи да пробвам няколко проблемни, докато се намери такава, от която можех да играя. Другите не съм ги чул да се оплакват, но и Starcraft: Remastered не е от най-тежките игри, а доста хора играха оригиналния Broodwar, който... съм го играл на 486-ца. Оказа се, че дори и със стария broodwar (който е безплатен вече) можеш да играеш online/LAN с хора с remastered. За носталгичната атмосфера - не знам залата дали я има, или си беше от мен, но наистина си припомних доброто старо време, когато казвах на наш'те, че отивам на дискотека и отивах на нощна :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз съм супер изненадан от това, че са пълни. Хората просто искат да си социализират явно, което е супер. :) Не им се играе самички у тях.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, в БГ мама направо си фурор, даже и снимка си си постнал. Жена ми разправя, че въпреки, че някой те хейтват, все някоя ще забършеш :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха. Обвиниха ме, че съм фалив профил даже и че съм избрал снимката на произволно момче, което аз лично приемам като комплимент. :D Малко като да те обвиняват, че cheat-ваш в някоя игра защото си много добър.

Кажи ѝ поне на нея, че съм си напълно истински, да не се съмнява. :D

Link to comment
Share on other sites

Защото тука започнахте да заспивате. :D

Пък и след Виден, и разни други писачи от миналото - не могат да ме стреснат някакви жени в БГ-МАМА.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха.

Ба, на какво да попадна, те са жени с деца повечето. По-възрастни от мен. :D Айде няма нужда от такова забърсване.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Защото тука започнахте да заспивате. :D

Пък и след Виден, и разни други писачи от миналото - не могат да ме стреснат някакви жени в БГ-МАМА.

 

1 hour ago, w00x said:

Хахаха.

Ба, на какво да попадна, те са жени с деца повечето. По-възрастни от мен. :D Айде няма нужда от такова забърсване.

Дай поне линк да гледам и аз смях, че тук стана много умряла работа :D 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NEO_DDT said:

 

Дай поне линк да гледам и аз смях, че тук стана много умряла работа :D 

Е как така да ти дадем линк. Искаш да кажеш, че не висиш по цял ден в най - мъжкият форум: бгмама???

 

https://www.bulforum.com/topic/142207-какво-ви-минава-през-главата-нова-тема/?do=findComment&comment=1495775134

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, netrootbg said:

Е как така да ти дадем линк. Искаш да кажеш, че не висиш по цял ден в най - мъжкият форум: бгмама???

 

https://www.bulforum.com/topic/142207-какво-ви-минава-през-главата-нова-тема/?do=findComment&comment=1495775134

 

 

Мерси :) Ами влизал съм бая отдавна ей така на отделни линкове пак да чета смях, ама никога не съм имал регистрация, но може би трябв да се замисля защо нямам :lol: 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, NEO_DDT said:

Мерси :) Ами влизал съм бая отдавна ей така на отделни линкове пак да чета смях, ама никога не съм имал регистрация, но може би трябв да се замисля защо нямам :lol: 


Не ти и трябва. Нищо няма там. Като приключи предаването приключвам с писането аз. :)

Link to comment
Share on other sites

Защото тук никой не коментира конкретно предаването, а и видя първоначалните коментари, когато Assassin-a разбра, че съм бил на кастингите :)

Знам си стоката просто, затова си и подбирам аудиторията. :D

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, w00x said:

Тема 6... WTF

 

 

3 hours ago, w00x said:

Защото тук никой не коментира конкретно предаването, а и видя първоначалните коментари, когато Assassin-a разбра, че съм бил на кастингите :)

Знам си стоката просто, затова си и подбирам аудиторията. :D

Нормална е реакцията. Не успях да изтърпя повече от 5 минути от този сезон, ама като гледам този изруд с който вероятно щяха да те нагласят... как се виждаш с нея?

Изобщо с какъв акъл се записа, че и до финалните кастинги стигна?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...