Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никва идея нямам коя е тая телевизия, копирах го от фейса. Всъщност кво значение има коя го излъчва, важното е кво казват.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, charmock said:

Никва идея нямам коя е тая телевизия, копирах го от фейса. Всъщност кво значение има коя го излъчва, важното е кво казват.


Ами аз какво казах в тоя ред на мисли? Или се хАба да пиша... И го казах преди две седмици още преди да почнете да се лаете за глупости. :ninja:  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


И го казах преди две седмици още преди да почнете да се лаете за глупости. :ninja:  

Мен не ме слагай в тая група, за сефте си позволявам да пиша нещо по темата.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mobi said:

В цял свят има извънредно положение, само българинът си мисли, че нещо го пързалят.

 

Мислех си, че ние сме зле, но Европа са яко тъпи.В Белгия нещата са плачевни.Хората знаят, че са заразени, но продължават да се виждат с други.  

Като Домуса, заразен, отиде си като пич в СофияМед и 150 човека под карантина... 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Останалото прочетете ли? Не е HCID, за да може да се лекува навсякъде, защото иначе се лекува само в 2 болници в страната от специализиран персонал.

Link to comment
Share on other sites

Посочи ми къде пише, че това се прави за да може да се лекува навсякъде, че аз не го видях.. и кой са двете болници?

Link to comment
Share on other sites

Това не е новинарски сайт все пак. Това е правителствен информационен портал. Обявяват се бюлетини и обща информация. И това е обявено преди 6 дни. 4 дни преди да решат да наложат социално дистанциране. Защо налагат социално дистанциране ако болестта не е заразна? А и това споменава само за consequences и нищо друго. Надали някой ще спори, че е по-малко опасна от MARS, чума и ебола! Цифрите са там. Не знам защо продължаваме да го обсъждаме?

 

Quote

Contact HCIDs

There are 2 principal Contact HCID Treatment Centres in England:

the Royal Free London High Level Isolation Unit (HLIU)
the Newcastle Royal Victoria Infirmary HLIU.

Further support for managing confirmed contact HCID cases is provided by the Royal Liverpool Hospital and the Royal Hallamshire Hospital, Sheffield.

 

Моето тълкувание е, че обявяват болестта като такава, за да могат да се справят ефективно с болните, без да нарушават собствения си протокол.

Link to comment
Share on other sites

Домуса го мина геройски, Олга кор-У-левко, Том Ханкс и снахата, Идрис Елба (за политкоректност) - кво още искате? Верно ще почна да квалифицирам некои единици като тъпи ако продължавате да спорите за ГЛУПОСТИ. 

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, ми в Пловдив почвали да строят лаборатория... Щото няма помещения, нали, те започвали да строят... Тва е жалко, дейба спуканите капути, дейба... Направо не е истина... То бива да са неадекватни, ама това тяхното е вече неизмеримо с нищо...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky Luciano said:

Ти мани, ми в Пловдив почвали да строят лаборатория... Щото няма помещения, нали, те започвали да строят... Тва е жалко, дейба спуканите капути, дейба... Направо не е истина... То бива да са неадекватни, ама това тяхното е вече неизмеримо с нищо...


Що не казаха?!?!? Аз ИМАМ лаборатория хахахахах

 

Ти къде си бе, я ми звънни, че ще плескам вече. Така ни викат просто - викат ни :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

Ти мани, ми в Пловдив почвали да строят лаборатория... Щото няма помещения, нали, те започвали да строят... Тва е жалко, дейба спуканите капути, дейба... Направо не е истина... То бива да са неадекватни, ама това тяхното е вече неизмеримо с нищо...

 

Да строят? Пишеше, че ще е готова през Април. Колко бърз ще да е тоя строеж?

Link to comment
Share on other sites

Че тя посоката на времето е само една :lol:

Само скоростта му е относителна. За едни неща ти се струва цяла вечност, а за други като миг.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


БАХТИ! Толкова ли сме остаряли бе?!?!?!?

 

Хаха мойта щерка ме пита каква е връзката между TDK 60 и молива...прочела в нета "тест" дали си възрастен :-) 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:

БАХТИ! Толкова ли сме остаряли бе?!?!?!?

Нема се пуашиш, на мисирите не им личи толкова. Абе от къде ти дойдоха на акъла тия архивни сапунки? Сега остава да продължиш и с робинята Изаура. :lol::rofl:

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky Luciano said:

Абе, гледах 3мин. от редовното "извънредно" включване на Бойчето... Тоя на какви наркотици е, някой знае ли?

Не съм имал възможност да го гледам, но не ти ли настръхва косата като се замислиш, че този е вече на власт 11 години и всичките покрай него са такива, че и по - зле...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...