Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

2 hours ago, mIRCata said:

Че е тотално сдухан сдухан е. Яко сенилен е. Но това не променя факта за блатниците и джуджето.

 

Задунайската болка и вървящото с нея квичене са изключително напомпани от факта, че сенилен дядка за пореден път ще им затрие псевдоимперийката. Същото плюнчене беше навремето когато алцхаймера Рейгън им разби нерушимото сАюзче. Нищо ново под слънцето. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

28 minutes ago, Godfather said:

Задунайската болка и вървящото с нея квичене са изключително напомпани от факта, че сенилен дядка за пореден път ще им затрие псевдоимперийката. Същото плюнчене беше навремето когато алцхаймера Рейгън им разби нерушимото сАюзче. Нищо ново под слънцето. :lol: :rofl:


Ша затрие бабината хурка... Толко си зле, че няма измерител ни у физиката, ни у химията колко зле си... Но остава въпросът - колко точно са зле тия, които не прибират дементен кретен в хоспис, а го разкарват като панаирджийска мечка? Всеки паляк от пътя да хванат в краварско ще е по-добре... Нефелни коментари - радваш ли му се? Нямаш какво друго да кажеш, мили мой, акото е мокро на гащите ама пак се праим да плюем - PATHETIC :rofl:

ЕДИТ: Сега се сещам за пийняците от гарата - в пъти по-стабилни президенти са от тоя болен човек, който е президент, колкото аз съм цигулар виртуоз с китайски произхОд. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


Ша затрие бабината хурка... Толко си зле, че няма измерител ни у физиката, ни у химията колко зле си... Но остава въпросът - колко точно са зле тия, които не прибират дементен кретен в хоспис, а го разкарват като панаирджийска мечка? Всеки паляк от пътя да хванат в краварско ще е по-добре... Нефелни коментари - радваш ли му се? Нямаш какво друго да кажеш, мили мой, акото е мокро на гащите ама пак се праим да плюем - PATHETIC :rofl:

ЕДИТ: Сега се сещам за пийняците от гарата - в пъти по-стабилни президенти са от тоя болен човек, който е президент, колкото аз съм цигулар виртуоз с китайски произхОд. 

Ахахахахахахаха, като един истински Мисир не можеш да вденеш нещо толкова елементарно! Какво значение има колко е дементен дядката бе, след като го начуква здраво на любимите ти блатни ватници, а онзи дребосък дето се изпуска в гащите, когато пада по стълбите в бункера, го поема най-здраво с широко отворени бузи.

Сега, повтарям ти бавно, за да ми следиш мисълта - гледай резултатите до момента:

  • НАТО и целокупния Запад се обединиха и активизираха както никога досега.
  • НАТО увеличи с над 1300 (хилядя и триста) километра сухопътната си граница с блатната кочина, а най-новото от последната седмица е, че самолети за ранно предупреждение на НАТО АУАКС вече летят на километри от въпросната граница - нещо, което никога не беше случвало досега.
  • повечето страни от НАТО увеличиха и продължават да увеличават средствата за отбрана, съгласно изискванията на основния договор, но пренебрегвани с десетилетия в миналото - нещо, за което любимеца ти Тръмп мрънкаше постоянно, но никога не успя да постигне.
  • Ето ти и най-интересното - НАТО гледат отстрани как блатните идиоти от една година насам загубиха почти половината от сериозните си военни ресурси, потъвайки в безумието на война, която ОЧЕВИДНО НЕ МОГАТ не само да спечелят, ами дори и да държат като някакво статукво.
  • Най-жестокото в случая е, че това се случва без НИТО ЕДНА ЖЕРТВА или каквато и да е друга загуба от страна на НАТО:
    • почти 170 хиляди изтрепани орки
    • над 3500 унищожени или пленени танка
    • почти 7000 унищожени или пленени бронирани машини
    • над 2600 унищожени артилерийски установки
    • над 300 унищожени бойни самолети
    • почти толкова унищожени бойни въртолети
    • над 2200 унищожени дрона
    • над 900 унищожени крилати ракети (за тия дето са ударили безсмислени цели не става въпрос изобщо)
    • 18 унищожени бойни единици от Черноморския флот - включително ФЛАГМАНА "Масква".
    • над 5500 унищожени бойни превозни средства

Да добавям ли и това, че кремълския дребосък е първия вожд на държава от Съвета за сигурност, който официално е обявен за военнен престъпник и заповед за ареста му виси почти навсякъде из цивилизования свят. При това въпросните обвинения идват при все още вървяща война, нещо, което никога не се е случвало в историята досега. Това малко като черешката в тортата.

 

Хайде сега поплачи си кротко как дементния старец го начуква на любимците ти. :lol::rofl:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Но да се вземе на предвид, че руснаите се бият с лопати на фронта, танкове от преди 80 години, нямат боеприпаси след 15'ия ден и най-вече бюджета им е по-малък от на щата Тексас.....

 

А тая партенка за военен престъпик....и синът ми знае, че може само да си обърше човек задника...

Я ми припомни тия стожери на демокрацията как заплашваха "съдиите" от измисления съд, че ако разлседват звесртвата в Афганистан, ще ги преследват и съдят....

 

Напрактика частната армия на Путин се бие с половината свят с лопати и цигулки...и по интересното е, че бавно и методично си достигат целите...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Марш от тука бе, маскари! Ходете да си серете в политиеската тема, дърти кръчмарски философи такива!


Аз сега виждам, че то няма смисъл - за Момчил Билборда отдавна знаем, чее продухан между ушите, но сега разбирам, че е по-изкуфял от Байдън. Само с първото изречение и приключвам с тъпотиите му - убеден съм, че дори в централата на посраното нато не дрънкат такива идиотщини. Па си и вярва на глупостите!!! Тежка деменция... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ма туй е тема за смешни неща. Имате си тема и половина, в която можете да доказвате кой колко дълбоко може да глътне патката на чичо сам или сибирския мечок...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antares said:

Ма туй е тема за смешни неща. Имате си тема и половина, в която можете да доказвате кой колко дълбоко може да глътне патката на чичо сам или сибирския мечок...


Така е, то виж кви смешни тъпотии се пишат тука! Баш на място и да остане в аналите :rofl:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vinyl_master said:

Я ми припомни тия стожери на демокрацията как заплашваха "съдиите" от измисления съд, че ако разлседват звесртвата в Афганистан, ще ги преследват и съдят....

 

1 човек от на Тръмп хората преди 5 години.

Абе, всички поддръжници на режима, от едно и също място ли черпите информация? :D Като говориш с един, все едно си говорил с всичките. Чувствам се като на презентация за MLM продукт.

Link to comment
Share on other sites

Абе откога като отразяваме реални факти и говорим истината, а не мастурбираме на туитове и колажи и монтажи сме поддръжници на някакъв режим? Кой е тоя режим, че аз лично не знам, подозирам и Руми, и Асен? Тва ибрикчийските опорки са нескончаема помийна яма! И как един път не смениха рефрена като няма какво да кажат - PATHETIC... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vinyl_master said:

бавно и методично си достигат целите...

 

Изброените от @Godfather малко по-назад резултати ли са били първоначалната цел? 
И едно време (в миналия век) така се правеше - каквото се постигне, това се обявява за първоначална цел.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че за американците е голяма далавера сегашната ситуация - с 5% от бюджета на Пентагона бутнаха 50% от воените способности на един от опонентите им и то без да дадат Натовски жертви.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ferante said:

Мисля си, че за американците е голяма далавера сегашната ситуация - с 5% от бюджета на Пентагона бутнаха 50% от воените способности на един от опонентите им и то без да дадат Натовски жертви.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, plameni said:

 

Изброените от @Godfather малко по-назад резултати ли са били първоначалната цел? 


От тия "резултати" няма и 5% истина. ТОТАЛНА помия 95% и нагоре. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

1 човек от на Тръмп хората преди 5 години.

Абе, всички поддръжници на режима, от едно и също място ли черпите информация? :D Като говориш с един, все едно си говорил с всичките. Чувствам се като на презентация за MLM продукт.

От едно място черпят информация и затова като прочетеш/чуеш един ти е достатъчно. От едно място се спускат информацията и върви надолу по веригата и от там през четирихилядниците се доставя до зомбитата им.

Link to comment
Share on other sites

:rofl:А ибрикчийската информация се спуска от безброй РЕАЛНО платени ибрици директно до канчетата на ибрикчиите - къде по дваесе и пет хиляди, къде повече РЕАЛНО ДОКАЗАНИ... :rofl:
Лена парапета така и се скри с подвита опашка и вероятни анални болки след като изсра тая тъпотия неподготвена и нито едно именце не спомена... Докато задниците на драг България както обикновено лъснаха мощно и пак бяха засрани до ушите... И пак са нагли и плямпат... Тва и комунистите и чалмите взети заедно толкова нагли не съм ги виждал.... :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

От колко хора да идва таз информация бре? От всички тикви в белия дом ли?

 

Име на статията: The United States threatened Monday to arrest and sanction judges and other officials of the International Criminal Court if it moves to charge any American who served in Afghanistan with war crimes.

Issued on: 10/09/2018 - france24.com

 

Quote

White House National Security Advisor John Bolton called the Hague-based rights body "unaccountable" and "outright dangerous" to the United States, Israel and other allies, and said any probe of US service members would be "an utterly unfounded, unjustifiable investigation."

Quote

This president will not allow American citizens to be prosecuted by foreign bureaucrats, and he will not allow other nations to dictate our means of self defense."

 

Който и президент да е бил към момента би сторил същото...

 

Fun Fact:

imr.thumb.jpg.9371f47b325f7adf3d55bceb92ead430.jpg

Link to comment
Share on other sites

Руми, тия просто ме изумяват вече... И с тоя нагло надменен тон избиват рибата, а не вдяват, че те са до ушите в говната... Понеже лъскат на туитове много скоро ще им сипя и там. :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Да не говорим че никой нищо не споменава за градинката на Жозеп Борел, и другия хегемон в демокрацията - Франция, a rule based order... Улиците изглеждат като тия в Бахмут, само се оглеждам за Мария Захарова да не е с торба курабийки на Шан-з-Елизе, че тогава мамата си трака....

Link to comment
Share on other sites

Френчетата страдат най-много и ще са първи, като нищо ще преварят 'талянците. Ама чакай да видим ся ко стаа с Дойче Банк.... Че тва пусто нато дет не си било мръднало пръста (тука умрях от смях), но принуди шерпите си да наливат десетки милиарди еврО в укропитешките напъвания пак ще осере с рядка диария целия свят, в случая Европа. Ще се бият до последния укропитек тия... :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Дочух, че тази сутрин немецО е закъснел за работа, щото бая хора са протестирали в целия транспортен бизнес, че нема пАре..., а че се сформира нов майдан ...ама в Израел...бе супер е света, цъфтим...

Link to comment
Share on other sites

Ти ский либерастката сган как се опита да издокара протестите в Грузия като майданче - уникално безбожна наглост... Няма такава гняс - мразя ги, ненавиждам ги в червата, искам ги по стълбовете. Тия ще попилеят света, дано се размине с минимални жертви, защото хората определено вече няма нерви. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...