Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

10 hours ago, ARPAnet said:

Ааа, ти наричаш войната "избиване на етнически руснаци", яснооо. Е да, правят го и до ден днешен по фронта:laughing:

И не забравяй да гугълнеш кой е Стрелков ;)

Ахахахаахахаха:laughing1: 

 

Ще ме извиняваш, каква война 2014?

Ангеле, пускам клип от 2014 излъчен по CNN, не пускам анимации и призраци

Както и интервюто на Псаки

 

На тия америкснакси гъзолизачи НЕ ИМ ПУКА за украйнците, не им пука ама ХИЧ, това, че си дървят малките пишки на руснака с лопатата и с технихниката от втората световна...ей умират си от кеф.

 

Само излушайте каква колосална тъпня изказва тоз човечец...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, vinyl_master said:

Ще ме извиняваш, каква война 2014?

На таралежите :)

image.png.7bfb6741c5fc75fb03fdc7ccef210c49.png

1 hour ago, vinyl_master said:

На тия америкснакси гъзолизачи НЕ ИМ ПУКА за украйнците, не им пука ама ХИЧ, това, че си дървят малките пишки на руснака с лопатата и с технихниката от втората световна...ей умират си от кеф.

 

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

На таралежите :)

image.png.7bfb6741c5fc75fb03fdc7ccef210c49.png

 

И потвърждението му през 2020-а, че лично той е казал тези думи през 2014-а.

 

От коментарите:
"Пришли и начали убивать граждан другой страны. Первым был офицер "Альфы" Геннадий Биличенко, машину с ним и другими расстреляли на дороге. Потом начали захватывать административные здания и только потом раздавать оружие из РОВД. 
Затем приперли тяжелую технику и, прикрываясь самим же мирным населением,  развернули боевые действия для их защиты. После подлейшим образом начались обстрелы якобы со стороны всу по мирному населению и вранье... бесконечное вранье... Потом сбитый малайзийский боинг. Потом перестрелки между своими же группировками из-за которых погибло не мало гражданского населения... грабежи и изнасилования... Вот она - "русская весна"!

"гражданская война - это когда российский фсбшник признается что войну вна украине начал он."

 

"Отряд ФСБшника Стрелкова был в форсированном порядке отправлен в Славянск после падения 7 апреля Харьковской ОГА, когда стало ясно, что за Донецкой и остальными не заржавеет. Россия поняла что проект "Новороссия" провален и при неизменном протекании сутуации - будет полностью ликвидирован. Выбран сценарий войны."

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Нещо пак ми се губи нишката, къде е Путин с Вагнер и лопатие през 2014? Какво прави нуланд с торба курабийки на майдана, и защо псува европйексия съюз?

 

---

The amount of audacity...

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vinyl_master said:

Нещо пак ми се губи нишката, къде е Путин с Вагнер и лопатие през 2014?

 

Вагнер липсваше тогава, но Путин е налице:

image.png

Link to comment
Share on other sites

Украинците са против инвазията на Русия и искат подкрепа. Против окупирането на териториите в Донбас и Луганск през 2014-та са. Против близките връзки на Украйна с Русия. Не искат да са част от онази групичка там.
Българите обаче, знаят по-добре.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, vinyl_master said:

От кого са окупирани тия територии през 2014?

Quote

под командованием Стрелкова-Гиркина заняла административные здания в Славянске и объявила о переходе города под контроль ДНР.

Quote

Хотя Гиркин в основном воевал в Славянске, власти ДНР сделали его министром обороны всей республики. 

 

А кой анексира Крим? Американците ли ? :laughing: Biden! :laughing:

 

  

1 hour ago, plameni said:

И потвърждението му през 2020-а, че лично той е казал тези думи през 2014-а.

Мерси, търсех го, но не го намерих това видео :)
Имаше и нещо скорошно, но не се сещам с кого, Соловьов може би, в което директно си казваха нещо в стил "тогава спряхме, а не трябваше" .. :D

 

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

"Там не было ничего на Донбассе. Просто оставались януковские титушки, которые якобы пророссийские, а народ не при чём. Но титушки эти ничего сделать не смогли бы. Именно их бы и убрали. Тем более что Янукович смылся. Но россию видимо это не устраивало и заслали это так называемое  ,,ядро" со стрелковым и его ихтамнетами с оружием в помощь  януковским титушкам.   Вот и всё. Народ сам ничего не хотел. Видя этих бандитов и обстрелы ----- они были в шоке. Тем более что сразу же по ТВ россия орала, что это Украина их обстреливает ни с того ни с сего. Вот и вся каша, заваренная этими ихтамнетами со стрелковым и януковскими титушками, которых они стали называть местным ополчением. Но на сторону титушек тогда стали купленные местные алкаши и тёмные типы, никогда нигде не работающие, которым пообещали платить. Всё. Во всяком случае по Горловке."

27 minutes ago, ARPAnet said:

Имаше и нещо скорошно, но не се сещам с кого, Соловьов може би, в което директно си казваха нещо в стил "тогава спряхме, а не трябваше" .. :D

 

Имаше едно видео със Стрелков, в което обясняваше защо в Крим е "станала работата", а в Донецк и Луганск не. Изключително заради присъствието на руската армия.

 

ЕДИТ: Ето го.

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2023 at 8:26 AM, mIRCata said:

Историята, която съм учил има плана Маршал, за въстановяване на Европа след ВСВ. Ефекта от него се вижда на запад. На Русия им запорираха едни 300 милярда, които после би трябвало да заминат за Украйна. Ще видим.

Май ще отидат за фалиратите банки, Италия е с огромен дълг… а бе целия съюз сме цъфнали и вързали не знам за къде по- напред. Дълг към БВП е на рекордни исторически стойности. 
 

Виж историята на Агфанистан след войната с Русия 80те.  Колко оръжия изпращат америка и  какво се случва след нея с държавата. Холивуд има много хубав филм 

Charlie Wilson's War. Който не го е гледал препоръчвам! Украйна е поредната разрушена държава следствие на войната между пиещите белина и пиещите антифриз нации. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasshko said:

Май ще отидат за фалиратите банки, Италия е с огромен дълг… а бе целия съюз сме цъфнали и вързали не знам за къде по- напред. Дълг към БВП е на рекордни исторически стойности. 
 

Виж историята на Агфанистан след войната с Русия 80те.  Колко оръжия изпращат америка и  какво се случва след нея с държавата. Холивуд има много хубав филм 

Charlie Wilson's War. Който не го е гледал препоръчвам! Украйна е поредната разрушена държава следствие на войната между пиещите белина и пиещите антифриз нации. 

 

Напълно съм съгласен, само не схващам кой е губещ и кой печеливш от таз дандания

 

-----

 

Минава ми през главата, че има престъпно тъп народ в тоя форум, честно...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, vinyl_master said:

 

Напълно съм съгласен, само не схващам кой е губещ и кой печеливш от таз дандания

Печелившите са оръжейните корпорации и икономиките на няколко държави. Губещите сме ние.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Antares said:

Печелившите са оръжейните корпорации и икономиките на няколко държави. Губещите сме ние.


Така е, благодарение на гъзомийниците начело пак сме на кучето в гъза. От тъп, та вдлъбнат до моалумен дебил са. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vinyl_master said:

Няма такова нещо, като "всички възможни средства", в Киев дискотеките работят и не са спирали, онзи ден на футболния мач ги видяхме къде са "възможните им средства" по трибуните. Всичко кьораво и сакато се прибира от изтока, тия по към запада, "по-чистата" раса не се пипа....

:Facepalm:

Погледни колко е населението на Украйна, да не очакваш всички да са мобилизирани ? ;)

А тази глупост за запада - лично познавам починали на фронта ,от западните им части.

9 hours ago, vinyl_master said:

сегашния им реже и религията на хората. Хора... изкарайте си главите от задниците...Украйна няма да я има, такава каквато е знаем ние 40+

Хубаво е когато копираме от нета, поне да осмисляме това което копираме :) Трябва да имаш базови знания за православието поне от уроците по история. 

Как точно им режат религията? Мюсюлмани ли ги правят, католици ли? Моля те, обясни :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antares said:

Печелившите са оръжейните корпорации и икономиките на няколко държави. Губещите сме ние.

Защо мислиш, че сме губещи? Нашите оръжейни корпорации, които произвеждат боеприпаси и за двата типа оръжия, с които украинците разполагат (за разлика от западните, които произвеждат само техни си), не работят ли на три смени и едвам покривали поръчките, доколкото разбрах? Това не ми прилича много на губеща ситуация. :)

Link to comment
Share on other sites

Губи държавата, че пропуска всякакви възможности за освобождаване от стара техника и замяната и на много по-ниска цена с нова, отговаряща на натовските стандарти.

Не мога да намеря един колаж в стил TOP GUN, само че пишеше TYP GYON и физиономията беше друга. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

Губи държавата, че пропуска всякакви възможности за освобождаване от стара техника и замяната и на много по-ниска цена с нова, отговаряща на натовските стандарти.

Не мога да намеря един колаж в стил TOP GUN, само че пишеше TYP GYON и физиономията беше друга. 

То е ясно, че заради истинските продажници в държавата не можахме да изкараме максимума от всичко, но поне по отношение на военно-промишления ни комплекс в момента ситуацията е като да са ударени от джакпота и някак си това изобщо не го виждам като губеща позиция.

Just now, Antares said:


Под "ние" визирах обикновените хора.

Защо? Военно-промишления ни комплекс в голяма степен е държавен, демек това директно влиза в бюджета.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Godfather said:

Защо? Военно-промишления ни комплекс в голяма степен е държавен, демек това директно влиза в бюджета.


Ами, ако имахме работеща държава - може би щеше да се усети и от обикновените хора. Аз, като обикновен човек усещам голям скок в цените на почти всичко. Дали е заради спекула, алчност или обективни причини - не знам, не разбирам от икономика и не мога да кажа. Знам само, че от началото на войната аз практически обеднявам.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antares said:


Ами, ако имахме работеща държава - може би щеше да се усети и от обикновените хора. Аз, като обикновен човек усещам голям скок в цените на почти всичко. Дали е заради спекула, алчност или обективни причини - не знам, не разбирам от икономика и не мога да кажа. Знам само, че от началото на войната аз практически обеднявам.

 

Скокът в цените до голяма степен е в резултат от КОВИД.

Link to comment
Share on other sites

По-конкретно заради антиваксърството покрай ковида.

То пък от своя страна, емпирично е доказано, че доста често върви ръка за ръка с русофилия. :rolleyes: Леко е иронично.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, earache said:

По-конкретно заради антиваксърството покрай ковида.

То пък от своя страна, емпирично е доказано, че доста често върви ръка за ръка с русофилия. :rolleyes: Леко е иронично.

Печаташ 7 трилиона за 2 години и обвиняваш, хората които не са си сложили недостатъчно клинично тестване ваксина? Меко казано комично. 

 

Едит: За който не познава цифрите $ 7 000 000 000 000 това е числото, което се напечата
И защо по дяволите обръщате всичко на русофобия/филия? Някой плаща ли ви затова, платени тролове ли сте започвам да се чудя как е възможно да сте толкова погълнати? Каквото и да се каже на върха на езика да ви е Путин или русоробия това не е нормално за мен... Предполагам, че е заложено някъде в западанта матрица, колкото повече споменаваш някои думички, толкова повече се издигаш ли ?

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...