Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

От време на време се чудя к'во правя още в тоя форОм. После попадам на такива напоителни и наторителни дискусии и с усмивка си спомням :D

Тря'а пием нЕкви бири :) Йегера отдавна не сме го уважавали

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, ARPAnet said:

Ама ти си натъртвай каквото искаш, това не го прави единствената вярна истина :laughing:

Разбира се, че на бедният народ няма нужда да му вдигнем доходите. Те хората не заради доходите напускат страната, отиват на други места заради .. по-доброто време. :laughing:

 

Аз не разбрах за какво само обожествяване става дума в този разговор, освен че като цяло изпитваш някакви комплекси към работещите в IT индустрията. 

Кефи ме часта с "Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле", защото ако ни отпери такова слънчево изригване, няма само ИТ индустрията да спре. Всичко ще спре, а днешното население не е много готово да се върне към корените си :))) Но ти се радвай, че IT индустрията щяла да пострада, докато се чудиш що няма лекарства примерно. 

Това с моженето ми е толкова любимо, особено когато идва след "страх ме е да си дам ток на колата" ... Пънене и пънене в няква посока единствено демонстрираща споменатите комплекси :) 

 


Посред цялото ако - вмирисано и нагло, щи кажа едно - срещу мен да бягаш, не мож' ма стигна
Брутални тъпотии, ДОКАЗВАЩИ наглостта на копченатискачите и колко са си повервАли
 

37 minutes ago, Antares said:

От време на време се чудя к'во правя още в тоя форОм. После попадам на такива напоителни и наторителни дискусии и с усмивка си спомням :D

Тря'а пием нЕкви бири :) Йегера отдавна не сме го уважавали


Поне от две години си задавам същИОТ вОпрос... 
Останахте много малко, с които бих си пил... квото и да е

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Antares said:

Йегера отдавна не сме го уважавали

Ми не е за уважаване вече там. Последния път порцията картофи на децата не успа да покрие дъното на чинията. 2 картофа един върху друг нямаше и пак празно. А цените нагоре.

Link to comment
Share on other sites

От заведенията, които сме пробвали последно време, Йегера изпъква. Цените навсякъде са нагоре, но там поне кухнята е на ниво. За бирата няма да коментирам :)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

Посред цялото ако - вмирисано и нагло, щи кажа едно - срещу мен да бягаш, не мож' ма стигна
Брутални тъпотии, ДОКАЗВАЩИ наглостта на копченатискачите и колко са си повервАли

Пази Боже да тръгна да стигам точно теб...чак до такъв регрес да стигна ще е много жалко:lol:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

Баси, минава ми през главата, че съм пропуснал миналия месец да отпразнувам 20 (двадесет) години присъствие у форОма. :lol: :punk


А беше обещал да запомниш :laughing1:
 

3 hours ago, mIRCata said:

Ми не е за уважаване вече там. Последния път порцията картофи на децата не успа да покрие дъното на чинията. 2 картофа един върху друг нямаше и пак празно. А цените нагоре.


Много надолу тръгнаха нещата - аз ги отсвирих след един мой рожден ден, в който не знам точно какво причиниха на две бебета на масата - те просто нямаше как да ни кажат - ужасът в очичките им беше показателен обаче
 

2 hours ago, Antares said:

От заведенията, които сме пробвали последно време, Йегера изпъква. Цените навсякъде са нагоре, но там поне кухнята е на ниво. За бирата няма да коментирам :)


Пеше, говориш в много минало време... Кажи речи откакто я няма Мария (така ми се искаше Стефчо наистина да се ожени за нея) нещата заминаха. Тежък проблем с кадрите (като навсякъде), лежанка на стари лаври... Предполагам поне стоката си е стока. 
 

2 hours ago, ARPAnet said:

Пази Боже да тръгна да стигам точно теб...чак до такъв регрес да стигна ще е много жалко:lol:


Жив и здрав да си! Прогресистът ми той... Па си вЕрвате бе, сладурчета недоклатени :effemine2:

Аз пък си имам новородено агънце - НЕКА ВИ :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:

Пеше, говориш в много минало време...


За последните два месеца сме били там 3-4 пъти... 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Antares said:

За последните два месеца сме били там 3-4 пъти... 


Значи има надежда! Мен ме е срам да кажа откога не съм бил - ама аз като наказвам наказвам... :devil

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразни постоянното жужене дето го има от толкова народ. Ако има и някой да пее и свири става още по-страшно. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kotora said:

Мен ме дразни постоянното жужене дето го има от толкова народ. Ако има и някой да пее и свири става още по-страшно. 


Нещо не те разбирам - позиционирането на масите и въобще местата е отлично. Казвам го като човек, който има брутална непоносимост към това, за което говориш и затова наемам зали, затварям врати и прочее. В Йегера никога не съм имал подобен проблем. 
Иначе по време на феста - баш когато ми е рождения ден е помия. Последния път двама оповръщаха всичко след надпиването и се оказа, че това е редовна практика... Реално шампионът е един и същи там - има едно бичЕ, къде лочи кат за последно и винаги ги бие... 

===============================================

И като сме почнали така - от' не си намем пак беседката горе на спокойствие да ударим 2-3 кега? Не за друго, ами от другия месец влизам в сух режим :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Я чакай!!!! Кога е Великден ахахахаха


ЕДИТ: Всевишният ми каза -16-ти април :laughing1:

Няма как да чакам дотогава, имам таргет отново минимум 3 месеца, а иде Гърция

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, RaptoR said:

Нещо не те разбирам - позиционирането на масите и въобще местата е отлично.


Миналия месец празнувахме на тъста РД там и бяхме на втория етаж в по-"гъстонаселената" част и наистина си беше жужене там.
Иначе на първия етаж в дъното големите маси хич не беше така.

Link to comment
Share on other sites

Ацер пускат AI "велосипед", който се казва "еби". И понеже това не е достатъчно - мобилното приложение, с което го манипулираш се казва "еби го"...
Untitled.png
Заеееби....
https://www.acer.com/ebii/us-en/index.html

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Antares said:

Ацер пускат AI "велосипед", който се казва "еби". И понеже това не е достатъчно - мобилното приложение, с което го манипулираш се казва "еби го"...
Untitled.png
Заеееби....
https://www.acer.com/ebii/us-en/index.html

Ахахахахахахахаха, това сцепи мрака! Не мога да спра да се хиля!  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Почнаха и със смс-и да агитират деба. Чудя се дали не мога тоя номер дето прати агитациите да се направи нещо?

Link to comment
Share on other sites

olx, "продавам bmw e46 за части". Или айфон на добра цена. Пишеш да ти звънят, че не можеш да гледаш olx-a.
В гепиме не става вече, че иска потвърждение с SMS, иначе там беше яко да регистрираш някого "м търси м" :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...