Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Не знам за останалите, но на мен ми става все по-трудно да прочитам написаното от RaptoR. Добре, че всеки път пише едно и също.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, ARPAnet said:

:rofl:

Whataboutism ftw! :D

 

Интересно е, че ви пречат протестите ;) 


И как реши, че ни пречат протестите, шампионе на тая думичка, която употребяваш безпредметно като повечето такива??? #КОЙ тук каза нещо срещу протестите??!?! Отразяваме съществуването на протестите - нещо, което такива като тебе с глава в гъза не правят. Което е по-нагло - правят се, че не ги виждат. То това е и целта на либерастката сган. Ако зеленски пръдне на зелена кока ще пропукат медиите, но иначе трайко байко. Тия номера обаче не на нас.

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


И как реши, че ни пречат протестите, шампионе на тая думичка, която употребяваш безпредметно като повечето такива??? #КОЙ тук каза нещо срещу протестите??!?! Отразяваме съществуването на протестите - нещо, което такива като тебе с глава в гъза не правят. Което е по-нагло - правят се, че не ги виждат. То това е и целта на либерастката сган. Ако зеленски пръдне на зелена кока ще пропукат медиите, но иначе трайко байко. Тия номера обаче не на нас.

Така звучи, леко подигравателно, вместо да се пита - що в БГ не протестират?

Франция - запалиха Париж заради двете екстра години към пенсионната възраст

Германия протестират заради инфлацията .. само дето там е 8% в БГ 16% :)

Кой мълчи? Пак пропуснали и не разбрали :laughing:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ARPAnet said:

Така звучи, леко подигравателно, вместо да се пита - що в БГ не протестират?

Франция - запалиха Париж заради двете екстра години към пенсионната възраст

Германия протестират заради инфлацията .. само дето там е 8% в БГ 16% :)

Кой мълчи? Пак пропуснали и не разбрали :laughing:


Пак хал хабер си нямаш за какво говорим и се въртиш на куката - забавно е, казал съм ти. :rofl:
В България е над 25% - 16 е за шараните дето лапат на гола кука и лъскат на туитове... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Пак хал хабер си нямаш за какво говорим и се въртиш на куката - забавно е, казал съм ти. :rofl:
В България е над 25% - 16 е за шараните дето лапат на гола кука и лъскат на туитове... 

Само потвърждаваш питанката ми - вместо ироничното "немецо закъснел за работа", въпроса е "що БГ пак спинка" ? 

Ти много неща си казваш, ама кой има време да те учи ;) 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Just now, ARPAnet said:

Само потвърждаваш питанката ми - вместо ироничното "немецо закъснел за работа", въпроса е що БГ пак спинка ? 

Ти много неща си казваш, ама кой има време да те учи ;) 


Аз нищо такова не съм казал - погледни се как пак ставаш за смях! Гледай КОЙ КАКВО ПИШЕ. 
Ти да ме учиш мен?!?!? Ти нормален ли си?!?! Кво си пил днес?!?! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Занимавате се с глупости, а я в момента бачкурим докато дебелия еврейски морж "плува" в закрития басейн на 4ри етажната си къща.....заеби. Работа от вкъщи, а? Никога ако зависи от мен 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Аз нищо такова не съм казал - погледни се как пак ставаш за смях! Гледай КОЙ КАКВО ПИШЕ. 
Ти да ме учиш мен?!?!? Ти нормален ли си?!?! Кво си пил днес?!?! :rofl:

Някой да те е цитирал теб лично? Пак не разбрал.

Питай бе човек, питай, ако не си разбрал. 

 

1 minute ago, DON_CHEFO said:

Занимавате се с глупости, а я в момента бачкурим докато дебелия еврейски морж "плува" в закрития басейн на 4ри етажната си къща.....заеби. Работа от вкъщи, а? Никога ако зависи от мен 

Хич не ми закачай работата от вкъщи, само чакам да си  довърша басейна и аз също ще съм от там :laughing:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DON_CHEFO said:

Занимавате се с глупости, а я в момента бачкурим докато дебелия еврейски морж "плува" в закрития басейн на 4ри етажната си къща.....заеби. Работа от вкъщи, а? Никога ако зависи от мен 


Стефче, че то на теб най-много ще ти хареса ама тогава какъв български морж ще станеш не знам - притеснително е... И има риск да бръкнеш пиян във врелия мазут... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ARPAnet said:

Някой да те е цитирал теб лично? Пак не разбрал.

Питай бе човек, питай, ако не си разбрал. 


Абе явно метил лашкаш, понеже си и ослепял! :rofl:
А да видим още колко ще се удряш в стената - умирам си от смях. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ARPAnet said:

Само потвърждаваш питанката ми - вместо ироничното "немецо закъснел за работа", въпроса е "що БГ пак спинка" ? 

Ти много неща си казваш, ама кой има време да те учи ;) 

 

И при нас ще дойде, все пак ние сме руски подлоги, изостанали сме, ще дойде и при нас. Въпроса е, аджеба, ЩО? има инфлация висока, що вдигат пенсионната възраст? Кой е виновен за това? Да не би страничаката с бюджета колкото тексас да е намесена? Да не би санкциите да се върнаха като с бумеранг, да не би "евтиния" течен газ от ШАШ да не е толкова евтин, или пък въглищата от Африка не са като тия от Донбас?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Стефче, че то на теб най-много ще ти хареса ама тогава какъв български морж ще станеш не знам - притеснително е... И има риск да бръкнеш пиян във врелия мазут... :rofl:

За тва онлифенс и 2 милиона и давай досвиданя... Който иска да бачка, да се чувства полезен. Я не сакам

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ARPAnet said:

Някой да те е цитирал теб лично? Пак не разбрал.

Питай бе човек, питай, ако не си разбрал. 

 

Хич не ми закачай работата от вкъщи, само чакам да си  довърша басейна и аз също ще съм от там :laughing:

Дано повече като Мъск се навъдят. Много сте се разглезили 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Ааааааа - разбрах те, мили мой - РАБОТАТА Е ЧУМА!!! А чума да влезне вкъщи - НЕ! :rofl:

Чумата я мразим повече от затвор... Ебах го да го еба. Проклинах в момента, в който завърших 12ти клас... Оти знаех, че мама и тате не са бивши партийни секретари и няма да има клатикурство, а бачкурене 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DON_CHEFO said:

Води се на работа....

 

И какво от това? :D 

 

 

1 minute ago, DON_CHEFO said:

За тва онлифенс и 2 милиона и давай досвиданя... Който иска да бачка, да се чувства полезен. Я не сакам

 
Онлифенса няма ли да го правиш от вкъщи? :D Това е работа като всяка една друга. Със своите недостатъци.
Докато се наканиш, онлифенс вече няма да е на мода. Чакай следващата вълна и скачай на нея в самото начало.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vinyl_master said:

 

И при нас ще дойде, все пак ние сме руски подлоги, изостанали сме, ще дойде и при нас. Въпроса е, аджеба, ЩО? има инфлация висока, що вдигат пенсионната възраст? Кой е виновен за това? Да не би страничаката с бюджета колкото тексас да е намесена? Да не би санкциите да се върнаха като с бумеранг, да не би "евтиния" течен газ от ШАШ да не е толкова евтин, или пък въглищата от Африка не са като тия от Донбас?

И ти ли си мислиш, че инфлацията се появи след началото на войната ? :)

m5k4xTm.png

 

2 minutes ago, DON_CHEFO said:

Дано повече като Мъск се навъдят. Много сте се разглезили 

И още може и още :laughing:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DON_CHEFO said:

Чумата я мразим повече от затвор... Ебах го да го еба. Проклинах в момента, в който завърших 12ти клас... Оти знаех, че мама и тате не са бивши партийни секретари и няма да има клатикурство, а бачкурене 


Така де, ама виж как стигна доста напред и доста далече, слава Богу далече от пловдивските чалгарници, легендо :laughing1:
И пак ти казавам, нещо онлифенса ти стои ялов и не мога да ти стана фен :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Така де, ама виж как стигна доста напред и доста далече, слава Богу далече от пловдивските чалгарници, легендо :laughing1:
И пак ти казавам, нещо онлифенса ти стои ялов и не мога да ти стана фен :D

Жената се дърпа :D. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...