Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

4 hours ago, RaptoR said:

Пеше, ти си бил талант бе ахаха
Не знаех за тия скрити заложби.... :rofl:

Видене, имам (поне) двама кретена, които поради някакви неизвестни причини са твърдо убедени, че мейла, който ползвам е техен. И получавам к'во ли не - квитанция за поръчан луксозен часовник за 30 лева, отхвърлена молба за кредит 3к за беемве, една поръчка на учебни помагала в Англия я прехвърлих от Лондон в Нюкастъл, едно кожено яке вместо в Хасково пристигна в Лом. Та на единия му знам от пиле мляко - къде е роден, ЕГН, постоянен адрес, телефон, та за него бях разпитвал преди време и ми дадоха идеята за беймвето и олх...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е тва е висш дебилизъм.... Съвпадение на имената ли има, що ли??? Чак пък толкова.... Ти беше споменал преди години нещо подобно.... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Излезнаха мотористите и се почна с глупостите. Карам си аз в лява лента по околовръстното до Ring Mall и един пендел ми се залепил на задната броня и напъва... 

"Пази Моториста" добре е той да може сам да се пази, ама както един приятел вика: Е требе да се дигне 200. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, RaptoR said:

Е тва е висш дебилизъм.... Съвпадение на иментата ли има, що ли??? Чак пък толкова.... Ти беше споменал преди години нещо подобно.... 

Вероятно Кретен Кретенов е пробвал да си регистрира поща у чичо Гошо, чичо Гошо му е казал, че трябва да е kretenkretenov374, той е кликнал "ОК", без да забележи/замисли и така. Навсякъде дава kretenkretenov...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kotora said:

Излезнаха мотористите и се почна с глупостите. Карам си аз в лява лента по околовръстното до Ring Mall и един пендел ми се залепил на задната броня и напъва... 

"Пази Моториста" добре е той да може сам да се пази, ама както един приятел вика: Е требе да се дигне 200. 


Настана веднага ужас с тия дебили!!! Пазете се, че са мегакретени болшинството! 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DON_CHEFO said:

кЪ са казва тая песен. Убих са да я търся, а ми предстои тегаво пиене тия дни. 

 

Отпусни се кючек :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Стефче, ако искаш мазни мангалски маанета направо си пускай джоджи бенд и ники - хем на видеото може да умреш от смях... Вчера даже са ги давали по Нова разбирам... 

Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, DON_CHEFO said:

кЪ са казва тая песен. Убих са да я търся, а ми предстои тегаво пиене тия дни. 

 

 

23 minutes ago, kotora said:

Отпусни се кючек :) 

 

Оригиналът от тик-ток клипчето:

 

 

По-популярната версия на Фики:

 

Лайв изпълнение с чок мангали:

 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Понеже гледам е модерно да се хилите на тъпотии, но някак тихичко се правите на пръднали по сериозни въпроси, ще взема направо да оставя това и тук, понеже определено пасва:
 


Колко точно голям безсрамник трябва да си (да не казвам какво друго), че да се хилиш на "блатници" и "джудже", като същевременно ТОТАЛНО ДЕМЕНТЕН и изкукал чукундур, който не знае къде се намира, но го разкарват като панаирджийска мечка и се чудят как да прикриват (макар да не е възможно), че е за хоспис ти е за пример и подобие??? Тука е ясна работата и на хората в Карлуково в институцията, но ние с Асен и Руми нали сме ватници и рубладжии с по 4000 лева (некат дай България с по 25 хиляди)  

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, plameni said:

Става ми тъпо, когато започнат да се обясняват вицове...


Е па те ти без обяснение! Аз кво да направя, че са пръднали в рейса някои?!?!

337892995_585477083519432_70619117305662

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, plameni said:

Е па добро е.
И скритото послание от втората снимка: "Make love, not war" 

:lol:


Начи като видя, че са дошли още по-изпърдяни курви от старите в бардака и.... 

Link to comment
Share on other sites

Оставяйки настрана всички политически и идологически внушения и тълкувания, на горното видео Байдън наистина изглежда нездрав. В чисто физически смисъл няма здрав вид. Облекли са го хубаво, лустросали са го, сресали са го, но си му личи, че е един изморен грохнал старец.  И наистина изглежда дезориентиран. 

 

То не че е кой знае колко по-дърт от Тръмп, ма оня (Тръмп) поне цял живот е плющял млади булки и е запазил на дърти години някаква енергия и живец. Тоя тук си е ходещ ковчег.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, deus_pld said:

Оставяйки настрана всички политически и идологически внушения и тълкувания, на горното видео Байдън наистина изглежда нездрав. В чисто физически смисъл няма здрав вид. Облекли са го хубаво, лустросали са го, сресали са го, но си му личи, че е един изморен грохнал старец.  И наистина изглежда дезориентиран. 

 

То не че е кой знае колко по-дърт от Тръмп, ма оня (Тръмп) поне цял живот е плющял млади булки и е запазил на дърти години някаква енергия и живец. Тоя тук си е ходещ ковчег.


Ти виж КЪДЕ ходи бе, брат! Не може да уцели килима, полякът милият тръгна той по паветата. После стои като БАСТУН пред войниците, оня му вика "кажи им нещо бе", изкуфялката не сгрява, не вдява... Как е възможно се чудя! Толкова ли няма ЗДРАВ (поне ментално) човек да сложат за чучело в краварско? Това е излагация в колосални размери и умът ми не го побира защо се търпи. Тежко дементен полужив труп се води официално за президент на суперсила. Смях в залата, ама то не е за смях... Ние се грижим за такива хора и знам какво е - то си е жива подигравка това... И да поставяш другите хора в хипер неудобно положение - заради единия дипломатически протокол не са го изритали с шутове тоя дементен ненормалник...  А той е за хоспис - доказа го още като влезе в кръчмата вместо в посолството. Отделно се ръкува с въздуха. Да оставят вицето поне да се явява пред хора, тоя е пътник. Ще вземе да умре на някоя среща. Хем ще се поФалят, че хем жена, хем индианка ги е повела.... 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, deus_pld said:

 

 

 

Оригиналът от тик-ток клипчето:

 

 

По-популярната версия на Фики:

 

Лайв изпълнение с чок мангали:

 

Оригинала е мед. Както ми пуши главата от работа - 3 уискита и съм аут :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...