Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, earache said:

Чудил съм се защо ли съществуват Мерцедеси комби. Хем луксозно, хем си товариш чувалите с картофи, като се наложи?


И кой каза, че трябва картофи да се товарят??? И какво да кажем за Панамера например тогава? 
 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:


И кой каза, че трябва картофи да се товарят??? И какво да кажем за Панамера например тогава? 
 

Мисир, ти в Девин ли си бре? Прати много поздрави на екипа в Бъчвите! :lol:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, RaptoR said:


И кой каза, че трябва картофи да се товарят??? И какво да кажем за Панамера например тогава? 
 

В Панамера може и касетки домати да носиш :lol: Ама много им крадат фаровете.

Link to comment
Share on other sites

Аз се сещам на първо четене за поне 3 предимства на комбито, било то мерцедес или не:
1) по-оптимизирано вътрешно пространство при еднакви габарити на колата;
2) по-добра видимост при паркиране и движение назад;
3) чистачка за задния прозорец; 

 

и още една бонус: в Пасат-а мога да си натикам колелото вътре + това на детето, като ми замрънка да ходим да караме :lol: Отделно съм качвал по 450кг пелети ( 30 чувала х 15кг).

Link to comment
Share on other sites

Мда, освен това имаше място за немалката ми баскаса, с която саунда стана един път. Аз лично странях от комби, но впоследствие след като намерих моето текущо, ме грабна с разни неща, и кандисах, и всъщност се оказа полезно, също така някъде отварям задния капак и си сядам отзад да хапна, нещо да почина на въздух... немалко ползи се отвориха. 2-в-1, без много да се "жертва" визията :D .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

И какво да кажем за Панамера например тогава? 

Да, наистина тва е другия подобен феномен.

Също и Кайен със задължителната газова уредба, но то поне не излиза от завода така. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак не разбирам кое му е феноменалното. 20 години съм с комби и не се сещам за нищо по-удобно измислено. Естествено имаго и момента с визията на комбито, което при болшинството е трагичен елемент. 
За неоспоримите ползи няма смисъл да коментираме. Който има две деца му ясно. Аз например сега при ходенето в Гърция успях да препълня и Сюпърба, който има невиждано до момента от мен багажно пространство. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  

1 hour ago, w00x said:

А с нормалната железница ли пътувате по маршрута или с панорамните вагони на Bernina Express? Колко трае пътуването?


То си е нормалната железница, просто има панорамни вагони, с огромни прозорци, на които вероятно и цената е различна. Около два часа и половина е влакчето, като линията се върти постоянно, така че дадена гледка да я има и за едните и за другите.

Освен от феноменалните гледки (сега почвам да преглеждам снимките) бях силно впечатлен и от железницата - почти не се усещаше, че се движим и беше адски тихо (като изключим шумните компании вътре).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kotora said:

@zlobil и той има комби :D Ама неговото е космос :lol: 


Васко срещу него да бягаме, не мож го стигна. Той ги изтрепа с биткойна, ся си кара кола за 100+ бона... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

Ще стане, ама малко по нататък, че купих една къща в Равногор и сега правя ремонт, което е много ама много тегава работа. През уикендите съм там постоянно, през седмицата търся и се разправям с майстори, не съм слушал музика както си трябва не знам от кога. Отделно, че жена ми мрънка, че това лято не сме ходили никъде и в края на седмицата мисля да я заведа на море за около седмица.


Гледай внимателно прогнозите, освен ако не отиваш в Гърция. Аз за пръв път от 11 години уцелих кьоравото - дъжд до откат. Но пък нямах избор - това бяха единствените дни, в които има свободно място в хотела ни... Времето е толкова пивко, че няма накъде... А аз трезвувам хахаха

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Гледай внимателно прогнозите, освен ако не отиваш в Гърция. Аз за пръв път от 11 години уцелих кьоравото - дъжд до откат. Но пък нямах избор - това бяха единствените дни, в които има свободно място в хотела ни... Времето е толкова пивко, че няма накъде... А аз трезвувам хахаха

Честно да ти кажа отиваме не заради море и плаж, а просто малко да се откъсна от дивотиите. Просто ще си пия водката и ще си чета книги. Доста съм изостанал с книгите напоследък, а това ми е едно от любимите неща.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Гледай внимателно прогнозите, освен ако не отиваш в Гърция. Аз за пръв път от 11 години уцелих кьоравото - дъжд до откат. Но пък нямах избор - това бяха единствените дни, в които има свободно място в хотела ни... Времето е толкова пивко, че няма накъде... А аз трезвувам хахаха

Ще трезвуваш я!

ся си писах с един майстор от хонда форума, ще ми прати кило кайсиева ракия, та като залади може да я пробваме :D  

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kotora said:

Ще трезвуваш я!

ся си писах с един майстор от хонда форума, ще ми прати кило кайсиева ракия, та като залади може да я пробваме :D  

 Тука вечер е 16-18 градуса :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа пак си киснеш кайсиите някъде :lol:

Между другото, в Родопите мине ли 15ти Август, почва да става ладно. 

 

Между другото и един познат каза, че си е намерил нова работа, та верно повлякох крак. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kotora said:

Между другото и един познат каза, че си е намерил нова работа, та верно повлякох крак. 

Аз май не споменах кога кандидатствах. Годината беше 1 BC(before covid) a.k.a. 2019-та.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mIRCata said:

И ти се обаждат след 3 години?!?

Да... Някои неща стават бавно. Проекти се бавят, особено покрай ковида.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kotora said:

Между другото и един познат каза, че си е намерил нова работа, та верно повлякох крак. 

Не каза зарадваха ли се в понеделник евреите, като разбраха, че остават с 0 QA - поне разбрах, че си единствения там.

Link to comment
Share on other sites

не са 0, 6 човека сме, в различни екипи. В моя екип съм сам, на дейли QA срещите ми казаха, че трябва да обучавам една колежка, която се връща от майчинство. Само, че се връща на 5ти септември,а аз имам 6 дена отпуска. Та ще я обуча за 3 дена криво ляво и след това да се оправя :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...