Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

 

7 hours ago, RaptoR said:

Оле верно има невероятни схеми хахахахахахахахаха РЕВА

Мисир, ти пък кво толкова си учуден. Джеф Безос е от тия идиоти, които си мислят, че като парàта те бие по главата, можеш да правиш всичко. И тази "фирмена култура" я е разпространил из всичките си компании. Така в един момен си внуши, че щом имаш достатъчно милиарди, можеш спокойно да се прехвърлиш от разнасяне на пакети от складове по пощенски кутии, в ракетните технологии. И до момента се вижда вече над 20 години как почти нищо сериозно не може да направи по въпроса. Същото и с правенето на филми. И там няма особени изненади. Виж обаче в склададжийството си го бива. :lol:

 

 

ПП. Мисире, гледам и на Струилица си ходил. Ако знаеш само преди години какви раци съм хващал нагоре по реката. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Godfather said:

ПП. Мисире, гледам и на Струилица си ходил. Ако знаеш само преди години какви раци съм хващал нагоре по реката. :)


Струилица с тая топла вода направо ме очарова... И как върви бирата така с ромона на реката отстрани... 
Къде па намери раци? Аз вчера така усърдно се взирах поне някоя рибка да видя - нищо... :laughing1:

==========================

Между другото не издържах и се вклчих и аз в шитсторма

Captain's log 
Straship Prometheus - december 2093, Stardate 47634.44
Docked at ShiKahr, Planet Vulcan
At the spaceport lobby a new trailer was being promoted.
I really did not expect of The Horadrim to send in black Fiona to tell Griswold he could be more than just a blacksmith... On the other hand Galadriel wielding Excalibur was no less of a surprise! The battle of the elves against the orcs of Azeroth seems to be as epic as the battle of the five armies... I also noticed Wilson on a raft in a storm...  
The war cry of Ragnar Lothbrok was slightly distorted by the whinig of Amber Heard as he was fighing his way towards the artifact on Aegis 7... Being totally confused I was looking around to see if Gandalf had accidentally put meth in his pipe again... Alas, that was not the case... Beam me up, Tolkien...  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, RaptoR said:

Къде па намери раци?

Преди години тази река буквално вреше от раци. Ама говорим преди бая години. Пускаш парче сланина и гледаш как от всеки камък излиза по нещо и се втурва към стръвта. И много лесно се ловяха. С цели казани съм варил раци. В момента за съжаление едва ли е останало нещо.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Godfather said:

Преди години тази река буквално вреше от раци. Ама говорим преди бая години. Пускаш парче сланина и гледаш как от всеки камък излиза по нещо и се втурва към стръвта. И много лесно се ловяха. С цели казани съм варил раци. В момента за съжаление едва ли е останало нещо.


Не съм обърнал внимание и не знам и кога е сезона. Не знаех и за сланината - имам бая... :laughing1:
По принцип цялата зона е екопътека Струилица и постоянно има туристи по пътя. Не съм видял никой да посяга на реката, освен ако ходят нощно време. Хората или ходят към пръскалото, или нагоре по маршрута - къмто 4 км, или умно като нас директно в комплекса. :laughing1:

=========================================

https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/jupiter-kakto-ne-ste-go-vizhdali-nikoga-dosega-snimki.html?fbclid

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Е Тва е като колелото на времето, страшна пародия спрямо книгите... Робърт Джордан се обръща в гроба сигурно като гледа каква измишльотина са направили. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  

14 hours ago, charmock said:

Те нарочно са такива коментарите, понеже true феновете са бесни, че този сериал няма почти нищо общо с Толкин и вкарва брутална доза политшитня.



Според плъгина "return youtube dislike" съотношението е 30k upvote / 285k downvote... Плъгина прави изчисленията по някакъв алгоритъм на базата на брой гледания и брой позитивно гласували. За конкретния трейлър предполагам, че downvotes са много повече...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antares said:

 Според плъгина "return youtube dislike" съотношението е 30k upvote / 285k downvote... Плъгина прави изчисленията по някакъв алгоритъм на базата на брой гледания и брой позитивно гласували. За конкретния трейлър предполагам, че downvotes са много повече...


Не знам, брат, ама от над 10к коментара от това, което гледах половин час и нагоре повече от 90% бяха такива. Даже повече от 98% - аз един позитив не видях за илач...

=============================================

 

За къф чеп слезнАх тука!??!?!? Горе сега е 19 градуса, тука в 8 ми е 28... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

@RaptoR, Мисирино, догодина като дойда пак да вземеш да ме запознаеш с кака ти Сиси. :lol:


Мани, мани, колко съм се точил аз там.... Докато разбера една вечер, подмятайки бъзици, че дефакто говоря пред свекървата.... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Мани, мани, колко съм се точил аз там.... Докато разбера една вечер, подмятайки бъзици, че дефакто говоря пред свекървата.... :rofl:

Мисир, ква е тая свекърва бе, или ти говориш от името на щерка ти? :lol:

Между другото, хотел Елит, където сте били е точно на две крачки от един от имотите ми там - единствената голяма градина баш в центъра на града на главната точно срещу пощата. Все още се чудя, дали да не построя нещо ново там и да взема да се "пенсионирам". :)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, earache said:

Ти някога в Пловдив ходил ли си? :lol:


Не знам, бях в Италия на 35 градуса, върнах се в Пловдив на 35 градуса - италианските 35 градуса са много по-поносими.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Мисир, ква е тая свекърва бе, или ти говориш от името на щерка ти? :lol:

Между другото, хотел Елит, където сте били е точно на две крачки от един от имотите ми там - единствената голяма градина баш в центъра на града на главната точно срещу пощата. Все още се чудя, дали да не построя нещо ново там и да взема да се "пенсионирам". :)


Я почвай да признаваш ти! То не че Елит и Евридика не са за продан де. Ама 690к евро дори собственикът на Бъчвите не иска да даде и го държи под наем. 
 

1 hour ago, Antares said:

Не знам, бях в Италия на 35 градуса, върнах се в Пловдив на 35 градуса - италианските 35 градуса са много по-поносими.


И гръцките 35 са по-поносими! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Не знам, бях в Италия на 35 градуса, върнах се в Пловдив на 35 градуса - италианските 35 градуса са много по-поносими.

А ти някога в Бургас ходил ли си? :lol: Там даже 30 ти стигат...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

 


 


И гръцките 35 са по-поносими! 

Не съм съгласен, миналата седмица бях в Солун, там през деня не се диша, бясна жега и задушно. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dunc said:

Не съм съгласен, миналата седмица бях в Солун, там през деня не се диша, бясна жега и задушно. 


Аз говоря по морето, където има бриз. Солун предполагам е все едно Пловдив, квартал Доменна пещ

Link to comment
Share on other sites

В САЩ (Алабама) след 11 ставаше 90-100% влажност. Правиш крачка през вратата и си лепкав на секундата.
В Атланта пък в 6-7 сутринта беше толкова влажно, че първоначално като излезеш, не можеш да си поемеш въздух.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, earache said:

А ти някога в Бургас ходил ли си? :lol: Там даже 30 ти стигат...

Абе и в Дака съм бил. Там на 30 градуса бях вертикална локва...

Link to comment
Share on other sites

Получих поздравително писмо от ЕVN… 

1. Текстът на чл. 4.1.1 В) от Индивидуалния договор за продажба на електрическа енергия придобива следния вид:
Почасовата цена е равна на сумата от БОРСА + ДОБАВКА, където „БОРСА“ е почасовата цена за kWh на пазарен сегмент „Ден напред“ на „Българска Независима Енергийна Борса“ ЕАД (БНЕБ) за изминалия отчетен период, публикувана на интернет страницата на БНЕБ - www.ibex.bg, а „ДОБАВКА“ e сумата, която сеформира като 7 % от борсовата цена за всеки час през съответния период на доставка, но не по-малко от 0,02530 лева/kWh (без ДДС), покриваща административните разходи, вкл. за прогнозиране, балансиране и разходи към БНЕБ.
Старата цена за добавката беше фиксирана на 0.00850. 
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:

Ама 690к евро дори собственикът на Бъчвите не иска да даде и го държи под наем. 

Чшшш, какви са тия цени бе, това да не е Сен Мориц. Направо са почнали да удрят гъза в тавана. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...