Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Баси, рашките и реднеците ще направят война, както вървят нещата. Не стига пандемията явно…. 
П.С. Честито на всички ползватели на промишлен ток ~ 1.10 лв. за мегават. 
 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, XMD said:

Баси, рашките и реднеците ще направят война, както вървят нещата. Не стига пандемията явно…. 
П.С. Честито на всички ползватели на промишлен ток ~ 1.10 лв. за мегават. 
 


Нищо такова няма да направят, украинците просто ще лапат пишки. Но така ще е доде има клоака като нато, па и нататък. 
За тока (ако беше лев и десет мегавата да купя фючърси до следващата зима, па и за 50 години напред) - миналия ден имаше буквално шок на борсата - 60 стинки киловат чисто. Раята си блее, но да видим като стигне хляба 3 лева. 

Link to comment
Share on other sites

От 1.10 на 820 - бива, имаме напредък. Сбъркал си тежко по-горе - компенсацията, гласувана от МС за октомври и ноември бе в размер на 110 лв за мегават.  Като не знаеш нещо - тихичко. Провери си фактите, па после пиши. Кошмарът е страшен, просто раята не вдява как ще я връхлети вълната. 

 

Link to comment
Share on other sites

Изчакайте 1-ви януари. Тогава Германия планира да си спре АЕЦ-ите. Познайте каква ще стане цената. Уж има вариант временно да излезем от общият пазар на енергия.

Link to comment
Share on other sites

Идея си нямам какво ще става! Страшното е, че цената на тока ни е една от най- ниските в Европа и в момента се изнемогва….

 

Link to comment
Share on other sites

Ами така е като Европейската индустрия се възстановява на руски газ. И този същият идва с ограничени доставки през Украйна.

 

В Б-я, ситуацията е малко по-специфична заради мораториума.

Link to comment
Share on other sites

Ама е отслабнал. Нали нещо го нямаше 2-3 пъти. Или нещо короната или проблеми заради килограмите.

Иначе, да. Пере ги съчмата там яко.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, earache said:

Тва изкуственяк ли е или е валяло?

Това е от Тодорка, на Платото няма оръдия, т.е Валяло е и то доста :) Температура -12, хора почти никакви. Та само крака да имаш 

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от новите поколения млади дихателки на звездния небосклон няма нито една, която да може да направи такова шоу, като неувяхващите МИЛФ-ки Шакира и Джей Ло. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Кажи ми ся какви велики спортове са бейзбола и "футбола" и приключваме... 

Лоули пезантс като нас просто не могат да оценят върховното преживяване на бейзбола...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Antares said:

Лоули пезантс като нас просто не могат да оценят върховното преживяване на бейзбола...


Лоунли или Лоулайф пейзани не разбрах :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:

Кажи ми ся какви велики спортове са бейзбола и "футбола" и приключваме... 

Мисира си е Мисир, вари го, печи го, се тая. Аз за кво му хортувам, той за кво ми се набира. :Facepalm::lol:

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Godfather said:

Мисира си е Мисир, вари го, печи го, се тая. Аз за кво му хортувам, той за кво ми се набира. :Facepalm::lol:

 

18 hours ago, w00x said:

 

Лоули, не лоуНли или лоулайф. Чети малко. :D 


ТОТАЛНИ МИСИРКИ!!!! This is the way. Толкова сте зле, че да ви заобича човек от умиление към МИСИРКИТЕ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...