Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, mIRCata said:

Но пък видяхме как ти в едно мнение обясни, че всички сексуални влечения са равностойни И не бива да се съдят хората за тях.

 

Явно много искаш да е така... Добре - така е. И какво правим сега?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ferante said:

Цените са ОК за качеството на услугата. Все пак Банско претендира да бъде българската ски столица...  

 

 

 

 

Кое му е ок, картофи и бира 15лв ? Да не би да са били био тез картофи :D Когато услигите са в гъза, Галин може да каже защо са в гъза, няма адекватен персонал, голяма част от Собствениците гледат да печелят, все пак ден година храни. 

Link to comment
Share on other sites

Живеем в пазарна икономика и ако съответното заведение не може да предложи подходящо обслужване за тези цени, то не би просъществувало за дълго. 

 

както и да е… 15лв са ОК - даже може би е по-добре ако са завишени и още, така ще филтрира човекопотока и тези, които могат да си позволят да посещават курорта ще им е по-спокойно. Високите цени ще дадат възможност да се развият и другите съседни населени места.

 

За последно бях в Банско преди 7-8 години и не беше много кеф да се дреме над половин час на лифта. :)

Link to comment
Share on other sites

Навалицата в Банско е такава, щото Цеко зорлем затвори всички писти по Витоша и в момента цяла София се е изсипала в Банско. И това е от години. А цените там винаги са били такива. Та довода, че цените били да пресяват хората е комичен.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mIRCata said:

Но като чета, продължаваш да доказваш думите ми. Дано са останали кладенци в околността.


Ма я ги знам бе! 40-те извора! Години го повтарям, ГОДИНИ! :laughing1:
 

5 hours ago, Ferante said:

Цените са ОК за качеството на услугата. Все пак Банско претендира да бъде българската ски столица... 


Дали? Ти дойде от хамерика и провери? ПРЕТЕНДИРА - но дали има нещо адекватно в тоя аспект? 
 

3 hours ago, kotora said:

Да не би да са били био тез картофи


По повод омлета за 22 леа един беш написал - е па как, нали му давам био яйца по 6 леа бройката :laughing1::laughing1::laughing1:
 

1 hour ago, Antares said:

Навалицата в Банско е такава, щото Цеко зорлем затвори всички писти по Витоша и в момента цяла София се е изсипала в Банско. И това е от години. А цените там винаги са били такива. Та довода, че цените били да пресяват хората е комичен.


Пеше, все повече ме кефиш. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mockingbird said:

Да си припомним една луда глава, спасила вероятно хиляди хора на днешния ден преди 78 години.... 

https://bulgarianhistory.org/dimitar-spisarevski/


Луда глава??? Национален герой! Той и Васил Левски тогава да е луда глава... 

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко месеца брат ми не е спал, не знам как се е оправил и след всички тия проблеми с детето, но след поредната безсънна нощ тази сутрин към 8 е приключил сделката... 
viber_image_2021-12-20_11-48-05-912.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, kotora said:

А малкия вече е по-добре нали ? Или още е на бульони само ? 


Не питай - кръвната картина е трагедия все още
Те затова останаха още месец. Да не ти разправям пък какви панаири са да се съберем ли - да се не съберем ли. От страх. Никому не пожелавам такова нещо. Изпокарахме се за коледа. Едните логично умират от страх, другите - ма как така, не е редно... И най-после след три дни мармалад се уточнихме чак тази вечер. Разумът надделя. 

А моето братче не знам какво му плащат ама .... каквото и да е не си струва. Одеве се мернахме на вайбър, седнали с бащата с 15 годишен Макалън, скъпи пури - той ми мяза на нещо извадено от Silent hill. Да ти еба и финансите, да ти еба и всичкото. 
Майтап или не - аз така и не мога да вдена какво точно работи, но е със стотици милиони, както в случая... През годините невероятни неща му минаха през главата на това мое велико момче - такситата на Лондон, ВиКто на Лондон, енергото на чеците, абе сделки за стотици милиони и уж монополи нямало... MY ASS



 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, RaptoR said:

Майтап или не - аз така и не мога да вдена какво точно работи, но е със стотици милиони, както в случая...

 

Mergers & Acquisitions се нарича бе, Мисир такъв! Всяка инвестиционна банка го има този портфейл. 

Между другото, надявам се брат ти да не са обръщали никакво внимание на това кои роднини какво им се иска. Здравето на детето е най-важното в случая и всякакви други мераци са напълно irrelevant, if you know what I mean.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Mergers & Acquisitions се нарича бе, Мисир такъв! Всяка инвестиционна банка го има този портфейл. 

Между другото, надявам се брат ти да не са обръщали никакво внимание на това кои роднини какво им се иска. Здравето на детето е най-важното в случая и всякакви други мераци са напълно irrelevant, if you know what I mean.


О, знам добре мисире.... Ама аз съм на 45 и продължавам да живея в много тежък патриархат. Какъвто не мож си представи... Но тук вече нещата са за маса. На 45 да си като в 5 клас....  

=====================

 

Спешно консултация за мобилен саундбар да не храня технополис излишно. Имам вече един JBL,нещо прилично, че да не дам шестин лея ей така

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

Спешно консултация за мобилен саунбар да не храня технополис излишно. Имам вече един JBL,нещо прилично, че да не дам шестин лея ей така

Мисир, чакай малко сега, какъв е тоя "мобилен" саундбар, да не би да имаш предвид просто мобилна тонколона? Щото саундбаровете по принцип не са мобилни. Един от най-малките доколкото знам е Bose TV Speaker, ама пак говорим за 60х10х6 санта "пръчка". Цената му също не е за хора със слаби нерви. :lol:

Ако ти трябват просто bluetooth тонколони, тогава ситуацията е доста по-различна и ценово-приемлива.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

Мисир, чакай малко сега, какъв е тоя "мобилен" саундбар, да не би да имаш предвид просто мобилна тонколона? Щото саундбаровете по принцип не са мобилни. Един от най-малките доколкото знам е Bose TV Speaker, ама пак говорим за 60х10х6 санта "пръчка". Цената му също не е за хора със слаби нерви. :lol:

Ако ти трябват просто bluetooth тонколони, тогава ситуацията е доста по-различна и ценово-приемлива.


Абе аз имам един в Банкя вече, да - по-скоро е тонколона монколона... JBL, мнооого пари дадохме за него - подарък на баща ми е... Е от тоя тип

https://www.emag.bg/prenosima-tonkolona-jbl-xtreme-2-ipx7-zelena-jblxtreme2grneu/pd/DZTPSVBBM/?ref=other_customers_viewed_go_2_1&provider=rec&recid=rec_52_914f58e22d77ab9845948722c40ac3488bdf3532b854cdbbe3d0a6ba461c6d62_1640048034&scenario_ID=52

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, netrootbg said:

Това си е за категорията facepalm. По - точно твоето разбиране, че това е soundbar... :bowdown::bowdown:


Няма да се превръщам в Ангел, но понеже си ми типичния "умник" вземи си преведи думичката преди да се надупваш на нещо повече от нато. 

Link to comment
Share on other sites

Ахааааа - slender speaker... Ти да видиш... Верно не съм се изразил правилно (Ангеле - ОБЪРНИ СЕРИОЗНО ВНИМАНИЕ НА ТОВА ИЗРЕЧЕНИЕ!!!), но да ми се превъзнася някой с надупване - аре у лево викам аС! И си сипвам една Бяла Бреза и отивам да си погаля бебе Йода. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

И си сипвам една Бяла Бреза и отивам да си погаля бебе Йода. 

Да не е някакъв нов вид сексуален фетиш това? Така написано...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...