Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Това със спортовете е свинщина, напълно съм съгласен. И ще е до едно време. На места вече има решения, че подобно нещо не е позволено и за участие се взема предвид само биологичния пол.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, RaptoR said:


Среща се MY ASS! Срещат се аномалии И при животните! Дефекти има навсякъде!!! ДЕФЕКТИ

Кой те излъга, че това са дефекти? Или още не си разбрал, че науката не е като плещенето на глупости на маса в кръчмата, където печели този, който е най-гласовит и най-упорит. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Godfather said:

Кой те излъга, че това са дефекти? Или още не си разбрал, че науката не е като плещенето на глупости на маса в кръчмата, където печели този, който е най-гласовит и най-упорит. :lol: :rofl:


Олеле майко вселенският мисир долетя!!! :laughing1:
Естествено с типичните си епични мисирщини! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

На места вече има решения, че подобно нещо не е позволено и за участие се взема предвид само биологичния пол.

 

Е, то чакаме и за участие в създаването на семейство да се вземат същите решения, то всяка лудост си има край :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Нека съдим хората като хора и по това какво допринасят за обществото, а не по това, с кой си лягат, или какъв е цвета на кожата им.

Докато обясняваш колко са нормални и т.н всички фетиши, и как да оставим хората да правят каквото си искат, включвайки педофилите сред тях..... направо не знам. По добре да не продължа да коментирам, че ще изям 2-3 бана

 

3 hours ago, w00x said:

Някои харесват дебели жени, други харесват анорексички, трети харесват деца, четвърти харесват противоположния пол и т.н.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ARPAnet said:

То и при хората е от хилядолетия. И уж се е гледало като на нещо нормално в древна Гърция. 

Не съм бил там, не съм видял, но така съм чувал ..

 

Малко да те дообразовам какво още е нормално там, като си почнал да взаимстваш, хехе:

 

"В  древна Гърция изневярата е била възприемана като престъпление срещу държавата. За омъжените жени е било недопустимо да имат други партньори, или иначе казано, прелюбодеянието е било преследвано като сериозно закононарушение. Щом изневери на мъжа си, жената е била принуждавана да се разведе с него и е прогонвана от града или дори екзекутирана."

 

"В Гърция голотата е била възприемана като нещо нормално в обществото. Древногръцките олимпийски атлети са участвали в турнири напълно голи (думата гимнастика произлиза от гръцката gymnos, която означава гол)."

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, instinct said:

"В Гърция голотата е била възприемана като нещо нормално в обществото. Древногръцките олимпийски атлети са участвали в турнири напълно голи (думата гимнастика произлиза от гръцката gymnos, която означава гол)."


Това няма как да е вярно. Ако кайсиите не са обезопасени да ми се мятат със шпека свободно - никъв шанс за спорт. Няма начин да не е пакетирана карантията. 

Link to comment
Share on other sites

Гърците са открили секса, а римляните по- късно са добавили жената...

 

 

Приемането на Истанбулската конвенция е разписано в споразумението на коалицията управляващи, така че само хубави работи ни чакат. Въпреки, че нашият върховен съд отхвърли тази конвенция и я обяви за неконституционна

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RaptoR said:


Това няма как да е вярно. Ако кайсиите не са обезопасени да ми се мятат със шпека свободно - никъв шанс за спорт. Няма начин да не е пакетирана карантията. 

 

3499.jpg

 

5 ways the ancient Olympics differ from the modern games

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, instinct said:

 

Е, то чакаме и за участие в създаването на семейство да се вземат същите решения, то всяка лудост си има край :laughing1:

Има къде къде по-важни неща които трябва да се превърнат в изискване там ..

36 minutes ago, instinct said:

 

Малко да те дообразовам какво още е нормално там, като си почнал да взаимстваш, хехе:

 

"В  древна Гърция изневярата е била възприемана като престъпление срещу държавата. За омъжените жени е било недопустимо да имат други партньори, или иначе казано, прелюбодеянието е било преследвано като сериозно закононарушение. Щом изневери на мъжа си, жената е била принуждавана да се разведе с него и е прогонвана от града или дори екзекутирана."

 

"В Гърция голотата е била възприемана като нещо нормално в обществото. Древногръцките олимпийски атлети са участвали в турнири напълно голи (думата гимнастика произлиза от гръцката gymnos, която означава гол)."

Имам силни съмнения, че точно ти можеш да ме образоваш ;) 

Нищо интересно, впечатляващо или ново..

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

Докато обясняваш колко са нормални и т.н всички фетиши, и как да оставим хората да правят каквото си искат, включвайки педофилите сред тях..... направо не знам. По добре да не продължа да коментирам, че ще изям 2-3 бана

 

 


Нещо не разбрах следствието тук. Как правиш връзката, която си направил?

Вадиш думи от контекста и създаваш факт? Така ли стават нещата?

 

4 hours ago, instinct said:

 

Е, то чакаме и за участие в създаването на семейство да се вземат същите решения, то всяка лудост си има край :laughing1:

 

Въпросното "явление" пречи на спорта като цяло във всичките му аспекти.
Как пречи осиновяването на деца от еднополови семейства?

Link to comment
Share on other sites

Ти... Сериозно ли? Наистина ли не стопляш малоумията дето ги пишеш или си станал краля на троловете??? Обясняваш, че хората имат сексуални фетиши, обясняваш да не гледаме с кого си лягат, а само какво правят в обществото, и включваш педофилията в изброените от теб фетиши. Приравни педофилията в една категория с дебели/тънки. 

За теб ако някой си ляга с ДЕЦА, е ок, щом е добър в обществото!?!?!

Ти си написал не гледай с кой си ляга, а какво прави. Спи с ДЕЦА. За Ангел е ок, щом "прави" за обществото нещо си.

В същото време, според теб, ако транс мъж бие жени в спорта е свинщина, ама ако спи с деца е ок, щом е дарил пари на библиотеката. Примерно. 

Нещо ти е много сбъркано в мисленето.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, netrootbg said:

То хубаво, но и сред животните се среща хомосексуализъм. Какво правим тогава?

Преди много луни, едно мъжко куче така се опита да се качи на нашия мъжкар. Беше сдавено. Не видях някое куче да отиде да се бори за правата му или да са осъждали нашия за хомофобия. Та примери и примери :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

Ти... Сериозно ли? Наистина ли не стопляш малоумията дето ги пишеш или си станал краля на троловете??? Обясняваш, че хората имат сексуални фетиши, обясняваш да не гледаме с кого си лягат, а само какво правят в обществото, и включваш педофилията в изброените от теб фетиши. Приравни педофилията в една категория с дебели/тънки. 

За теб ако някой си ляга с ДЕЦА, е ок, щом е добър в обществото!?!?!

Ти си написал не гледай с кой си ляга, а какво прави. Спи с ДЕЦА. За Ангел е ок, щом "прави" за обществото нещо си.

В същото време, според теб, ако транс мъж бие жени в спорта е свинщина, ама ако спи с деца е ок, щом е дарил пари на библиотеката. Примерно. 

Нещо ти е много сбъркано в мисленето.

 


Меко казано сбъркано... Иначе не трябва да виждат майка си баща си - това ужасТ и аТ!!! Къде по-добре е направо да участват! :laughing1:
 

2 hours ago, Antares said:

Преди много луни, едно мъжко куче така се опита да се качи на нашия мъжкар. Беше сдавено. Не видях някое куче да отиде да се бори за правата му или да са осъждали нашия за хомофобия. Та примери и примери :lol:


:bowdown:
Напоследък все повече ме кефиш... 
В тоя ред на мисли сега очаквам някой умник да рови за клипчето с лъвовете :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз смятах да задам въпроса, щом с фетиш за малки деца е ок, какво мисли за фетиша към животни, примерно кучета, а също и към умрели.

Да видим какво ще излезе. Дали пак щом чокек допринася за обществото може и за тези.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mIRCata said:

Ти... Сериозно ли? Наистина ли не стопляш малоумията дето ги пишеш или си станал краля на троловете??? Обясняваш, че хората имат сексуални фетиши, обясняваш да не гледаме с кого си лягат, а само какво правят в обществото, и включваш педофилията в изброените от теб фетиши. Приравни педофилията в една категория с дебели/тънки. 

За теб ако някой си ляга с ДЕЦА, е ок, щом е добър в обществото!?!?!

Ти си написал не гледай с кой си ляга, а какво прави. Спи с ДЕЦА. За Ангел е ок, щом "прави" за обществото нещо си.

В същото време, според теб, ако транс мъж бие жени в спорта е свинщина, ама ако спи с деца е ок, щом е дарил пари на библиотеката. Примерно. 

Нещо ти е много сбъркано в мисленето.

 

 

3 hours ago, mIRCata said:

Аз смятах да задам въпроса, щом с фетиш за малки деца е ок, какво мисли за фетиша към животни, примерно кучета, а също и към умрели.

Да видим какво ще излезе. Дали пак щом чокек допринася за обществото може и за тези.

 

Аз стоплям "малоумията дето ги пиша", но ти очевидно не успяваш да ги стоплиш. Смесваш две различни изказвания и си правиш едно. Демек - слагаш ми думи в устата.
Да, казвам, че хората имат сексуални фетиши (факт) и всичките *илии и *изми спадат към тази категория. Никъде обаче не съм написал, че всички фетиши са "безвредни" и "допустими". Ти го правиш това следствие по някаква причина. И още доста следствия, които аз не правя.

Написал съм "и т.н.". Всичките ли трябваше да ти ги изброя? Пак минаваме в думочоплене (също познато като "буквализъм"). Същото и за "не гледай с кой си ляга". Пак чоплене. Написах "не гледай с кой си ляга" в смисъла "не гледай сексуалната му ориентация".

Нека ти го напиша по-кратко, за да няма объркване.

 

Ако някой прави секс с деца, то той трябва да си понесе последствията, без значение дали е хомосексуалист или хетеросексуален. Надявам се сега да е по-ясно.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, w00x said:

Смесваш две различни изказвания и си правиш едно

Написа ги едно под друго.

Както и да е. Стана ясно, че подкрепяш педофилите.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, w00x said:

Никъде обаче не съм написал, че всички фетиши са "безвредни" и "допустими".

Само написа да не гледаме кой с кого го прави, а какво правел в обществото.

 

44 minutes ago, w00x said:

. Написах "не гледай с кой си ляга" в смисъла "не гледай сексуалната му ориентация".

Сега и десет в смисъла да напишеш в последствие, стана ясно какво мислиш. Докарай от още 10-на кладенеца вода да се оправдаваш.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mIRCata said:

Сега и десет в смисъла да напишеш в последствие, стана ясно какво мислиш. Докарай от още 10-на кладенеца вода да се оправдаваш.


Е то това е ВСЕКИ път :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Всеки нормален (човек) би изключил по подразбиране престъпленията от едно по-общо изказване (като на w00x). Ясно е какво е имал предвид при изказването си. Не е нужно при всяко по-общо изказване да се доуточняват постоянно съвсем нормални и подразбиращи се неща, това се казва контекст. И ако изобщо правилата важат тук...., то е и против правилата, а той не е намеквал нарушаването им.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tedy said:

Ясно е какво е имал предвид при изказването си. Не е нужно при всяко по-общо изказване да се доуточняват постоянно съвсем нормални и подразбиращи се неща, това се казва контекст.

 

Абсолютно необходимо е, особено когато има фундаментални разлики в разбиранията на дискутиращите, кое е нормално и кое подразбиращо се.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, plameni said:

 

Абсолютно необходимо е. особено когато има фундаментални разлики в разбиранията на дискутиращите, кое е нормално и кое подразбиращо се


Просто има неща, които не трябва изобщо да се споменават дори в подобен контекст. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, plameni said:

 

Абсолютно необходимо е, особено когато има фундаментални разлики в разбиранията на дискутиращите, кое е нормално и кое подразбиращо се.

Напротив. Поне доколкото аз поне смятам, че w00x е мноооого далеч от това да има разбиранията, за които се намекваше. Не го познавам, и ако според вас е толкова извратен и сигурно някой рецидивист и лежал в затвора, е друг въпрос - ако е така бих се извинил.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

Само написа да не гледаме кой с кого го прави, а какво правел в обществото.

 

Сега и десет в смисъла да напишеш в последствие, стана ясно какво мислиш. Докарай от още 10-на кладенеца вода да се оправдаваш.


Дадох пример дори, не съм сигурен какво повече мога да направя.

 

Е, то всяко допълнително обяснение е "оправдание" явно. Няма как да предполагам, че ще липсват основни знания за това кое е фетиш и кое не.
Както казах, отново го обърнахме на буквализъм и чоплене на думите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...