Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съжалявам, че ще го кажа, но това е естествен подбор. Никой не му е натиснал педала, сипал в гърлото или набутал белото в носа. Това е.

 

@Midex - някакъв Мерцедес.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

На мястото е лудница, сега гледам от терасата, че още режат. Когато стана инцидента чухме, зверски рев на двигател и реших, че някой пак се реже по булеварда. Уви, тоя път с фатален край....

Link to comment
Share on other sites

Днес всички бяха изперкали, отидох да си сменя маслото на кутията... ВСИЧКИ летяха с над 80км/ч по улиците, аз си карах с 50, а ме разминаваха все едно съм пешеходец - т.е. разликата в скоростта е била епохална. Нз какво си мислят масово хората, и как не им пука ни за техния живот, ни за другите. Говорим от 10ч до 15ч днес, в целия град само разни ниско летящи самолети имаше.

Link to comment
Share on other sites

Да, ама защо са "подбрали" и момичето...то какво е виновно...

 

Надали се качва за първи път при този...

 

Жалко за младите животи, ама... както казах - естествен подбор. След като сами не могат да се пазят, никой не може.

Добре, че на спирката не е имало хора!!!

Link to comment
Share on other sites

Като се сетя, че миналата седмица го вървях пеша. Ей тъй да се раздвижа малко. През 2 мин се обръщах назад да видя дали няма някой потомък на Фитипалди.

Link to comment
Share on other sites

Ето и снимки от тая сутрин... Половината спирка я няма, билборда на една страна, части пръснати на 25-30 метра....

 

036507674-big.jpg?r=0036507675-big.jpg?r=0036507676-big.jpg?r=0036507677-big.jpg?r=0036507673-big.jpg?r=0

Link to comment
Share on other sites

22-годишният шофьор на мерцедес, който загина тази вечер в Пловдив, има шофьорска книжка едва от една година.

 

Младежът взел автомобила на баща си, за да повози своето гадже. Нещастието обаче ги настигнало на бул. „Найчо Цанов”.

Link to comment
Share on other sites

Еми просто не е вярно. Да почиват в мир момчето и момичето ама това не е "нещастие"... да летиш с 100км по заледен булевард зимата с "на тати колата" не нещастие, това е да сложиш патрон в цевта, да лапнеш дулото и да пробваш колко можеш да натиснеш силно спусъка преди да се застреляш. Може да звучи грозно, може да не е нормално сега да го казвам, но това е проблема. И хората МАСОВО си карат така. ВСИЧКИ, без оглед на марката на автомобила, на възрастта на автомобила, на опита на водача, на пола на водача ... всеки си перка здраво над ограничението и всеки си мисли "няма да стане нищо, всички други карат така, аз да не съм балък да не карам и аз" ... еми ... няма как да не ги публикуват тия "нещастия" всеки ден.

Link to comment
Share on other sites

Коста е прав - абсолютни самоубийци... На мен вчера ASR-а ми се задйства няколко пъти на привидно суха настилка. Да се правиш на спортист в такива условия е точно като да тестваш напора на спусъка... 

Link to comment
Share on other sites

Така е , масово и аз го забелязвам. Хората си НЯМАТ и НЕ ИСКАТ да имат идея какво е съобразена с условията скорост.

Кара се колкото може и на принципа "каквото стане", а после се реве че не е почистен пътя.

Всичко това е много много зле и като цяло е показател за културата около нас.

Link to comment
Share on other sites

Двама души загинаха в Пловдив тази сутрин около 03,00 часа при катастрофа, съобщи Plovdiv24.

Единият от тях е 20-годишният шофьор, самоличността на втория загинал се установява.

Трети пътник в лекия автомобил е откаран в болница. Колата е смачкана до неузнаваемост според очевидци.

Висока скорост е причината за снощната катастрофа в Пловдив, при която загинаха двама младежи по на 20 години, а трети на същата възраст е в болница, съобщиха от полицията.

Взета е кръвна проба на загиналия шофьор на пежото, предполага се че е употребил алкохол.

Link to comment
Share on other sites

Ром без книжка е причинил катастрофата в Пловдив в ранните часове на днешния ден, научи Plovdiv24.bg. Междувременно полицията излезе и с официално съобщение. Публикуваме го без редакторска намеса:
 
"В 3.05 часа днес сутринта е бил получен сигнал за инцидент на бул. "Марица-юг" около № 160 в Пловдив. По първоначални данни лек автомобил "Пежо" самокатастрофирал на пътното платно. На място е починал 20-годишният водач от Пловдив, който е бил неправоспособен и пътник в колата на 21 години.
 
Другият пасажер в колата - момче на 20 от Пловдив, е откаран в болница. Взети са кръвни проби за алкохол. Работата по изясняване причините за тежкото пътно-транспортно произшествие продължава".

 

 

Кое да е спокойно??? А ако бяха премазали някой на тротоара или бяха помляли и друга кола? 

Link to comment
Share on other sites

Защото така действа еволюцията - събира еднакви по акъл...

Aко са на 25 години и се возят на мотор без каски съм съгласен. Ама момичето е било само на 17, за какъв акъл говорим

 

Едит: Друга гледна точка, от която може да се погледне случаят е, че ако го нямаше този билборд можеше да не се стигне до сегашното положение.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

И трета гледна точка - А ако келешът не се беше правил на претърпял лоботомия Емерсон Фитипалди, сега и двамата щяха са са си живи и здрави, а билбордът щеше да си е съвсем наред и нямаше да го демонтират....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...