Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ужас, тръпки ме побиха като гледах тези клипове. 

Аз карам активно вече 20 години, нямам претенции дали съм добър шофьор или не, но да чукна на дърво - нямам произшествия за този период, обаче не знам при колко от тези ситуации бих предотвратил удара. Струва ми се, че има сериозна доза късмет при участниците във видеата. 

Link to comment
Share on other sites

От 2рото клипче на Пламен изгледах до към 1:09 - в няколко от случаите бяхме свидетели на типичен джигит, в няколко се виждаше как пешеходците тръгват и тъпака зад волана грам не намалява преди да стане късно. 

 

Както казах май на другото място - малко уважение трябва, а не мутровщина - която явно се шири и у нас и при руснаците.

Link to comment
Share on other sites

Душици, видели сте вие пешеходци с телефони или другата гнасна измет - колоездачите, които са пешеходци или коли в зависимост от зеленото. Не ги блъскам само защото ще влезна в кафеза, не защото ще ги нараня. Напротив, искам го с цялата си душа ама забраняват.

Някой каза, че спирал като няма зебра - никога, дори ускорявам и леко тръгвам към гнастта, за да му покажа, че там не е мястото. Естествено и на клаксона. За такива пресичания куките пишат глоби ако си гонят квотата. Щом аз трябва да ги пазя, редно е и те мааалко от малко да се пазят.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Прочети пак. Ама с разбиране този път. На зебрите или на местата за пресичане - спирам като поп, но по средата на пътя еле ако са повече от 1 платно в посока - никога. Само в беля да се вкарам.

 

Иначе тоя край на света не е кой знае какво освен с частта с бачкането. Бачка се много, за да плащаш още повече данъци и да храниш негри. За сметка на това получаваш курче или хомот за 30 години в изплащане на къща... ИЕЕЕЕЙ

 

Ако се навредят нещата - що да не с върна. Америка не е светая светих и няма много общо с това, което си чул. Ела да го живееш. Да видим кой пръв ще си тръгне ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

 Америка не е светая светих и няма много общо с това, което си чул. Ела да го живееш. Да видим кой пръв ще си тръгне ;)

 

Това никой не го е твърдял, нито съм си мислел че е така. За програмисти и тука и там е по-различно положението, но да не навлизаме в подробности.

Link to comment
Share on other sites

Някой каза, че спирал като няма зебра - никога, дори ускорявам и леко тръгвам към гнастта, за да му покажа, че там не е мястото. Естествено и на клаксона. За такива пресичания куките пишат глоби ако си гонят квотата. Щом аз трябва да ги пазя, редно е и те мааалко от малко да се пазят.

И преди сме ви газили и сега пак ше ви газим... :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BECZpssQw_M

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Вчера пак там на Кукленско една синя колица беше прескочила мантинелата и седеше кацнала между двете плана. 

Да им се чуди човек как успяват с 50 да се натресат така. 

Link to comment
Share on other sites

То не е точно катастрофа, но понеже бях свидетел от първо лице, та затова го пиша. Бях до ПУ-то и на връщане (пеша) в 4 без 20 таман да пресека "Цанко Дюстабанов" - чувам едни спирачки и едно глухо "туп". В момента на спирачките инстинктивно си завъртях главата и виждам как един бакшиш се опитва да спре, но не успя съвсем и блъсна едно лапе на около 10 години. Лапето (момче) уж беше едно такова закръгленичко, обаче явно беше пъргаво, защото в момента на удара отскочи малко нагоре и след удара технично се търколи по асфалта. След това си се изправи на крака и показа с ръка към бакшиша жест от типа "Абе ти луд ли си?", а бакшишът през това време вече беше спрял на десетина метра след удара и слизаше да види как е детето, което явно изпитваше някакви болки, защото лекичко понакуцваше...но като цяло много добра му беше реакцията, а може и да тренира нещо, та затова...

Link to comment
Share on other sites

Вчера след кръговото на общината в Тракия, ако сте видели 99 да е блъскал кола, този шофьор на 99 заслужава да му вземат книжката! Пълен кретен, по-рано щеше да ме забере по пътя още....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Същата марка ли каза?
 


Водач на БМВ 320 с търговищка регистрация, поради движение с несъобразена скорост, излязъл вляво по посока на движението си и се блъснал в крайпътно дърво.
Следствие на удара на място е починало 14-годишно момиче от Лозница. По-късно от шуменската полиция добавиха, че тази сутрин в шуменската болница е починал и мъжът.

Link to comment
Share on other sites

Отново КАСАПНИЦА и отново на Асеновградско шосе, където е постоянна практика да се влиза в насрещното от разни лумпени, като съм имал случаи наглецът срещу мен в платното ми да ми присветва, че път да му правя... Колата едва ли ще изненада някого:

 

По първоначални данни лек автомобил БМВ с кърджалийска регистрация навлязъл в лентата за насрещно движение в посока Асеновград и се блъснал челно в таксиметров автомобил с пловдивска регистрация. 
Link to comment
Share on other sites

Отново КАСАПНИЦА и отново на Асеновградско шосе, където е постоянна практика да се влиза в насрещното от разни лумпени, като съм имал случаи наглецът срещу мен в платното ми да ми присветва, че път да му правя... Колата едва ли ще изненада някого:

 

А аз се чудя - как на това широко и право шосе, в 4 и половина сутринта, когато практически няма движение, е възможно да навлезеш в насрещното, че и да случиш друга кола там?! Освен ако не си заспал междувременно или пък не си решил да се самоубиваш ритуално...

Link to comment
Share on other sites

заспал водач/брутално пиян сутринта водач/брутално дрогиран водач сутринта/брутално тъпо парче мислещо си че е безсмъртно състезателче ... варианти много... но няма да върнат животите

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм толерантен към мотористите, но преди малко едно екземплярче предизвика у мен такива емоции, че му пожелах скоро да намери каквото си търси, ама да не взима други със себе си. На кръстовището на Карината в Тракия нищо се не вижда, само се чува рев на мотор. Черен мотоциклет в тъмното, без светлини, прави десен завой от лява лента и засича няколко автомобила, след което със змиорки се намърдва на колелото на SPS-а и прави предизвикателни маневри спрямо чакащия за ляв завой автомобил. С мръсна газ взе посока към ВСИ, изправи мотора на задна гума, посла го пусна, изправи се, показа някакви жестове и хукна бясно нататък. Нищо чудно да е дрогирано това копеленце, неговата мама.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...