Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

На теория и след като не си участник ДА, аз също, но ако се поставя в тая ситуация не съм сигурен че изобщо ще се сетя..... факт е обаче че нещо се премълчава, макар че удара в клипчето е с макс 15-20км/ч а е карал с 90км приблизително ако съдим по стълбовете не може да има толкова голям спирачен път, колата букално се плъзгаше а това нЕма как да стане само щото е влажно. 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бе не знам. Ако си в тунел, някой търчи срещу теб и маха, треа си луд да продължиш... Ама то всякакви идиоти де. Факт е, че вероятно е имало нещо разляно на пътя. Колата накрая, преди да се удари в другите, се пързаляше! А и от средата на клипчето, поне според мен, ясно се вижда, че шофьорът намаля с поне 20-30км/ч скоростта, преди да е влезе в тунела.

Link to comment
Share on other sites

Да не вземе да излезе някой терористичен акт накрая.

Но имат ли нашите разследващи топки да го признаят?

 

Мокро-мокро, ок, но не е само това (и тук улиците са мокри, пък не се спира по тоя начин). Да се е разляло гориво също може, но да стигне толкова бързо до началото на тунела и да покрие такава площ - много ме съмнява.

Та моето виждане е, че нещо предварително там е възможно да е направено.

Да не дава Господ да попадаш на грешно място в грешно време.

Link to comment
Share on other sites

В Кючука на Димитър Талев, отсечката от Никола Вапцаров до Скопие... ще спреш на мокро доста трудно дори от 30км/ч, също и на Васил Априлов. Но все пак ще спреш... Ама ако не ти бачка абс-а... От 80-100... Сещаш се. Но поне ще намалиш, а няма да се хлъзгаш.

 

Turn off this option! Lenovo A5500-H Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Сещам се, че тази отсечка е паваж. В. Априлов пак така. Има доста разлика в спирането м/у павета и асвалт. Нека да бъдем точни.

Спирал съм внезапно на Скопие в мокро, в кола без АБС, зор е, но не е това от клипа.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че специално за Витиня, нещо е текнало или от буса или от тира. Аз съм виждал и съм спирал зад автобус тип маршрутка 44, точно на завоя до Пощата в Тракия. Сигнализирах на шофьора на буса, човекът спря, свали двама човека, които возеше, обади се да докарат пясък, огради мястото и зачака. Някакъв маркуч се беше скъсал/пръснал и беше изтекло масло. Готова катастрофа, защото преди години, като аджамия шофьор още, минах през малко петно масло и по чиста случайност не се зачуках в един бордюр. Просто видях отдалече, намалих и минах с около 15км/ч и въпреки това, приплъзна. Сефте ми беше да минавам през такова нещо и все едно нещо ми светна какво да направя.

Та... нищо чудно нещо такова да се е случило. А на такова място, с такава скорост... Да не казвам голяма дума, но това е било почти неизбежно. Каквато и реакция да е имало от шофьорите, каквото и да е било - имало ли е нещо разляно, "пистата" е била готова.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Дори и да го направиш, 4-5 коли ще те подминат и няма да спрат. От опит ти говоря.

 

Няма значение - нека спре шестата. В нея потенциално може да е една от трите жертви.

Link to comment
Share on other sites

Важно е КАК го караш, без значение какво е БМВ-то. А статистиката брутално доказва, че болшинството явно не могат да ги карат. 

Link to comment
Share on other sites

Ами то шофьора е оцелял. Така че...

 Оцелял е но е в тежко състояние. 

 

И е отрепал 1 пътник от малоуно каране. За жалост повечето хора си мислят,че както въври така и спира,но на практика не е баш тъй.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пияната майка с БМВ и детето й са без наранявания, хоспитализираха другата шофьорка бахти дрислата през деня пила с детето си минава на червено

 

Да, ама сме с БМВ...и си имаме тату...и си пра'йм селфита...яко, а?

Link to comment
Share on other sites

Да, ама сме с БМВ...и си имаме тату...и си пра'йм селфита...яко, а?

 

Еми щот' сме шаФрантия, как... И селфи от шофьорска седалка, като нищо в движение... Иначе става за опраскване! Като гледам и цица вади... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кола блъсна и уби пешеходец до Панаира

Така и не разбрах дали велосипедистът е пресичал булеварда (там има светофар) или е карал в дясната лента, когато нисколетящата 'Хооооондаааа' го е помела.

Да почива в мир човечеца.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоя "ГОЛЕМЕЦ" нищо хубаво не му предстои... Между другото това обяснява защо днес пред КАТ изведнъж се посъбраха няколко патрулки, от които едната връз вишка... Докато ние мизерниците висяхме като идиоти пред вратите... 

Link to comment
Share on other sites

Тоя "ГОЛЕМЕЦ" нищо хубаво не му предстои... Между другото това обяснява защо днес пред КАТ изведнъж се посъбраха няколко патрулки, от които едната връз вишка... Докато ние мизерниците висяхме като идиоти пред вратите... 

 

Акция на Руския пазар. Някои хора отбелязват дейност.

Link to comment
Share on other sites

Не се знае как е станала катастрофата..

 

Чете се ПРЕДИ да се говори:

 

21-годишен водач с "Рено" отнема предимството и блъска полицейски автомобил

 

Лъки, никаква акция - докараха ударената патрулка с вишката. Просто е ударена странично, а ние й виждахме само задницата и не разбрахме, че е прасната... 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...