Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При вчерашния инцидент на бул.Македония виновника се оказва полицай и много вероятно ще мине гратис както се вижда на снимката в доволно приятелски разговор с колегите катаджии -човека отляво.

586110.jpg

 

Ебахти насраната държава!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе те и от знаците могат да видят. ул.Македния е 1 лента в посока...  А детето на полиця ли е или на човека от аудито ? 

 

едит:Да на полицая е. Е тва е баща за пирмер !  И след тва що полицейските деца са дебили...

едит2: http://news.plovdiv24.bg/585768.html кефят ме коментарите   :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Видяхте ли?Чухте ли?По новините на БТВ или други канали.От МВР са категорични:Виновния за инцидента вчера на бул."Македония" бил човека с аудито,който УЖ отнел предимство.КАК?!?!?!Като на него просто му спряха колегиално и му дадоха възможност да потегли.А полицаят с безумните си нарушения се вряза след това в него.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Ем ако му се размине ... нз ... гражданска война ли ще трябва... гражданите срещу "миропомазаните" да почва?! Както той удря в насрещното някой него да го удари в тъмното с прът в главата ли!? Какво трябва да стане за да няма такива като него по пътя?!

Link to comment
Share on other sites

Наиситна много кофти случка. Силно се надявам този случай да се разнищи и виновните да си понесат последствията. А на пича с аудуто му трябва точно 1 човек който да не му е роднина и в съда да каже: "Аз бях там. Потвърждавам, че показаното на клипа се е случило." И тогава няма мърдане. Съдията трябва да е супер безскрупулен и подкупен за да не осъди този с бмв-то. 

Link to comment
Share on other sites

Наиситна много кофти случка. Силно се надявам този случай да се разнищи и виновните да си понесат последствията. А на пича с аудуто му трябва точно 1 човек който да не му е роднина и в съда да каже: "Аз бях там. Потвърждавам, че показаното на клипа се е случило." И тогава няма мърдане. Съдията трябва да е супер безскрупулен и подкупен за да не осъди този с бмв-то. 

Което в България е невиждано явление... След като на Цветанов за явни злоупотреби със служебно положение и издадена ефективна присъда, беше отменена с мотива, че не му била осигурена адекватна правна защита :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Което в България е невиждано явление... След като на Цветанов за явни злоупотреби със служебно положение и издадена ефективна присъда, беше отменена с мотива, че не му била осигурена адекватна правна защита :Facepalm:

 

Пич, виждам че нещо правото не ти е силна страна. Тук проблемът не идва от съдиите, а от некадърниците, завеждащи делото и неизпипващи нещата в зародиш, като впоследствие това е идеалната "вратичка" за адвокатите да спечелят делото по глупави технически причини. Съдията в случая е с вързани ръце, длъжен е да спази Закона. Затова редовната липса на логика в законите лично мен ме дразни. Ако съдията прескочи тоя момент и не спази Закона, делото ще иде моментално в Европа, където естествено ще приключи пак така, но с куп резили за България.

 

Според тебе разумно ли беше да оправдаят Евелин Банев в Италия? Естествено че не - но "нямал връзка" с останалите. Така случайно нали е попаднал там след маса време разработка...  

Link to comment
Share on other sites

Пич, виждам че нещо правото не ти е силна страна. Тук проблемът не идва от съдиите, а от некадърниците, завеждащи делото и неизпипващи нещата в зародиш, като впоследствие това е идеалната "вратичка" за адвокатите да спечелят делото по глупави технически причини. Съдията в случая е с вързани ръце, длъжен е да спази Закона. Затова редовната липса на логика в законите лично мен ме дразни. Ако съдията прескочи тоя момент и не спази Закона, делото ще иде моментално в Европа, където естествено ще приключи пак така, но с куп резили за България.

 

Според тебе разумно ли беше да оправдаят Евелин Банев в Италия? Естествено че не - но "нямал връзка" с останалите. Така случайно нали е попаднал там след маса време разработка...  

Пич учил съм даже основи на правото и търговско право, освен това съм имал вземане даване със системата та имам доста добра представа! А кои са точно завеждащите делото - прокурорите, които ако си мислиш, че са съвсем отделни от съдиите, а не са се сраснали като едно цяло и не пият вечер заедно, разпределяйки рушвети и присъди, на теб реалността не ти е силна страна...

Link to comment
Share on other sites

Много по-силна, отколкото си представяш, но това е съвсем друга тема. Това, че си изкарал по един семестър някакво право (аз също съм ги учил тези, че и още няколко), далеч не е фактор. Вярва ти се или не, огромна некадърност се шири и в тази сфера. Има обаче кадърни хора, които знаят как да се възползват от това. Те далеч не са много. И никак не са евтини. А уреждането и рушветчийството винаги ги е имало, всичко е въпрос на цифри. Когато обаче има такива грешки, рушвети не са нужни. Тук важният въпрос е кой и защо е допуснал грешката. Защото в разни обикновени и дребни дела често се случва - къде от бързане, къде от недоглеждане. Но когато става въпрос за подобни изключително важни, публични дела, веднага изниква въпросът - случайна ли е грешката? И без значение отговора - обвиняемият е оправдан. И докато няма наказани, уволнени и прочее - така ще е. 

Link to comment
Share on other sites

Тоя дебил с бмв-то трябва директно да го разстрелят на центъра, колко точно трябва да си прост да направиш такава катастрофа че и с приятелчетата ти колеги аааха аха да се отървеш, еВи му меча, убива те някъв такъв паляк недоклатен и край даже виновен те пишат да му спасят жалката кариера на тая гнида  :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тоя дебил с бмв-то трябва директно да го разстрелят на центъра, колко точно трябва да си прост да направиш такава катастрофа че и с приятелчетата ти колеги аааха аха да се отървеш, еВи му меча, убива те някъв такъв паляк недоклатен и край даже виновен те пишат да му спасят жалката кариера на тая гнида  :angry1  :angry1  :angry1

То там е работата, че даже не виждам какво ще му е на кариерата ако той е виновен. Освен да няма каско тъпака и да иска да мине метър с гражданската на другия и откъм точки нещо. Защото и да е виновен - взимат му колкото точки там трябва, гражданската му плаща ремонта на другия, а каското неговия си и кой откъдето е...

Link to comment
Share on other sites

То там е работата, че даже не виждам какво ще му е на кариерата ако той е виновен. Освен да няма каско тъпака и да иска да мине метър с гражданската на другия и откъм точки нещо. Защото и да е виновен - взимат му колкото точки там трябва, гражданската му плаща ремонта на другия, а каското неговия си и кой откъдето е...

 

Какво каско на тва потрошено БМВ? Кой ще го застрахова?

Този нямал никакви документи за колата. Технически преглед, Гражданска, Шофьорска Книжка. Нищо.

Според мен по-голям проблем ще стане ако се опитат да го покрият, отколкото ако го изкарат виновен за катастрофата и го санкционират подобаващо. Ама нека ... да видят, че наши и ваши няма да вървят винаги и ще трябва малко по-плахо да се подхожда.

Link to comment
Share on other sites

В тая държава отдавна съм разбрал, че всичко е наши и ваши, и нищо не зависи от закона. Превърнали сме се в дивия запад и скоро нещата не само, че няма да се пооправят, ами и все повече ще се влошават.

А на тоя нещастник с БМВ-то му пожелавам другия път с малко по-висока скорост и без детето в колата, да уцели някой стълб и да приключва мъките!

Link to comment
Share on other sites

Или както вече се е случвало - да го накажат, после да отменят наказанието и най-накрая да го повишат и преместят в друг град.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мисля, че нищо няма да се случи. В началото на другата седмица 95% няма да си спомнят за случая, нещастният пострадал ще си обжалва и ще пише до медиите и така... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...