Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Истината е, че сме една пасмина, на която като и дадеш близалка, можеш да я *************.

 

@Мидекс - тея тецове не са ли Американски?

 

 

Проблемът не е в близалката, защото близалката я дават само на някои отделни индивиди от пасмината, а нас само ни :hump:  и без близалки.

 

А по второто - нали си чувал термина "сарказъм"? ;) Естествено, че са американски с договор от 15 години с гарантирано изкупуване на ел.енергията на силно завишени цени + клауза за огромна неустойка ако се прекратят предсрочно договорите с тях и с анекс от Овчаров, че ако междувременно НЕК фалира и не може да им плаща пари, сметката да се прехвърли на разпределителните дружества, респ. на всички нас. :moon:

Общо взето ситуацията в страната е "вода газим - жадни ходим" и някой все ти вика "Ами няма вода бе, к'во искаш!" :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оф, баси, омръзна ми всеки път тая Русия да ви е виновна...всеки път изтъквате историята, ама мен историята не ме грее, грее ме настоящето. В тоя ред на мисли, кажете имаме ли руска банка, или руска фирма, която цока от клетия българин по договори разни сумички - ток, вода, телефони, че нещо трудно се сещам...така сме се надупили на запада, че просто ни е бедна картинката. И наистина, това с тия патреоти се изтърка...

Че бургаската рафинерия малко ли ти цоца, бре!?! Викаш, така те е гепила за топките, че чак драго ти става.... Хем ти е бръкнала с пръстче отзад, хем за да го уплътни по-добре ти е нахакала и един дебел и жилест. И клати ли клати....

Link to comment
Share on other sites

Оф, баси, омръзна ми всеки път тая Русия да ви е виновна...всеки път изтъквате историята, ама мен историята не ме грее, грее ме настоящето. В тоя ред на мисли, кажете имаме ли руска банка, или руска фирма, която цока от клетия българин по договори разни сумички - ток, вода, телефони, че нещо трудно се сещам...така сме се надупили на запада, че просто ни е бедна картинката. И наистина, това с тия патреоти се изтърка...

Лукойл който не генерира никакви печалби .. :D 

Белене? Колко е глътнал вече, а си имаме един голям гьол.. https://bivol.bg/belene-obsledvane-puknatini.html  Онзи ден го мярнах из нета. 

Газта която ни продават по братски на по-високи цени от колкото на омразните им западняци ? :)

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Пак караме през просото, знаех си, че ще има и за лукоил и нефтохим. Ми да питам, кой го продаде тоя нефтохим - един черен цървул - демократ. Айде холан. Газта била скъпа, ми скъпа ша е, като има сто маймуни цоцащи комисионни и няма един нормален менаджер да договори нормални цени. Тука не са ни виновни руснаците, ако всичко си бяхме изиграли като хората и имахме политици, нямаше да е така. Будали има колкото искаш, само трябва да се търсят. Белене я се поразровете и вижте защо не стана, толерантна европа не пожела да сме независими, толерантна европа и янките не пожелаха и южен поток. това няма да го забравя никога, Джон Кери дойде и на другия ден бат бойко се изсра, че няма да има потоци-мотоци...туй то

Link to comment
Share on other sites

Пак караме през просото, знаех си, че ще има и за лукоил и нефтохим. Ми да питам, кой го продаде тоя нефтохим - един черен цървул - демократ. Айде холан. Газта била скъпа, ми скъпа ша е, като има сто маймуни цоцащи комисионни и няма един нормален менаджер да договори нормални цени. Тука не са ни виновни руснаците, ако всичко си бяхме изиграли като хората и имахме политици, нямаше да е така. Будали има колкото искаш, само трябва да се търсят. Белене я се поразровете и вижте защо не стана, толерантна европа не пожела да сме независими, толерантна европа и янките не пожелаха и южен поток. това няма да го забравя никога, Джон Кери дойде и на другия ден бат бойко се изсра, че няма да има потоци-мотоци...туй то

Аха... Викаш, то така си беше.... Пък преди малко попита за поне една руска фирма, която ти сере по главата и ти цоца яко ст'инките....

А то не, че гадните американски тецове не са дадени пак по този параграф ;)

 

П.п. От мен запомни едно, момко! Не е луд този, дето яде баницата, този, дето я е дал също... Луд е този, дето сяда да си приказва с нея ;)

Link to comment
Share on other sites

П.п. От мен запомни едно, момко! Не е луд този, дето яде баницата, този, дето я е дал също... Луд е този, дето сяда да си приказва с нея ;)

:rofl: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Не съм 100% зависим от лукойл - така по-добре ли е? Щото земи си спри тока, телефона и хвани гората...

За какво говорим въобще не знам...

За енти път питам: Как Русия се меши в работите на България в момента? Защото само това се изтъква напоследък?!

Link to comment
Share on other sites

Галицин, тая руска фирма май не е толкова руска, но пък чрез нея се гарантира потреблението на руски горива. И все пак докато никой насила не ти ръга бензиня, без ток от ТЕЦ-а не можем. Както и няма да има какво да ядеш ако не идеш в МЕТРО/БИЛА/ЛИДЛ/КАУФЛАНД да напълниш торбите - все реномирани БГ фирми, които отгоре на всичко и огромни данъци плащат! Въобще тая държава така бива клатена ОТВСЯКЪДЕ, че лично аз не мога да разбера как оцелява. Засега затъва в дългове мощно, но някой после ще трябва и да връща, щото, нЪли, не сме като гърците. Всичките ни политици са долни, продажни мекерета. Затова и мразя политиката, политиците и всичко де що е забъркано от уродливите им ръчички. 

 

========================================

 

Досега не съм обръщал никакво внимание на палячото-президент, но днес се убедих, че тоя е НЕНОРМАЛЕН. Нямам нерви да изчета цялата му тъпотия... 

Link to comment
Share on other sites

Бях за 15 мин в SDI и докато си плащах гражданската, двойката до мен не знаеха нищо нито за колата, нито за собственика на колата, чиято ГО искат да платят;

после дойде друг, който пък нямаше нито един документ за самоличност, собственост на автомобил  ....

 

Хора..... wtf?!

Отиваш документи да подписваш, не да си купиш вестник. Отчаян съм. 

Link to comment
Share on other sites

Чета ви изсказванията и се сетих за един виц:

 

Попитали студент дали е взел изпита.

На взетите отговарял: "Взех ГО!"

На провалените отговарял: "Скъсаха МЕ!"

 

... та така :)

Link to comment
Share on other sites

Галицин, тая руска фирма май не е толкова руска, но пък чрез нея се гарантира потреблението на руски горива. И все пак докато никой насила не ти ръга бензиня, без ток от ТЕЦ-а не можем. Както и няма да има какво да ядеш ако не идеш в МЕТРО/БИЛА/ЛИДЛ/КАУФЛАНД да напълниш торбите - все реномирани БГ фирми, които отгоре на всичко и огромни данъци плащат! Въобще тая държава така бива клатена ОТВСЯКЪДЕ, че лично аз не мога да разбера как оцелява. Засега затъва в дългове мощно, но някой после ще трябва и да връща, щото, нЪли, не сме като гърците. Всичките ни политици са долни, продажни мекерета. Затова и мразя политиката, политиците и всичко де що е забъркано от уродливите им ръчички. 

 

========================================

 

Досега не съм обръщал никакво внимание на палячото-президент, но днес се убедих, че тоя е НЕНОРМАЛЕН. Нямам нерви да изчета цялата му тъпотия...

Ами аз без горива не мога! Ти също! И всеки смешник, който твърди, че горивата не го бъркат в огромна степен, може да иде да се самозастреля с боклукчийски кош между очите!

Ти като ходиш в онези все реномирани български фирми да пълниш торбите с арпаджик, пърцуца, оцет и пирони, да не би да си мислиш, че едно тръсто парче от стотинките ти не отива в касата на онази иначе НЕ руска фирма? Която впрочем за не знам коя поредна година по ред излиза на загуба и данъци не плаща :)) Горканчовци те, бее...

Да повтарям ли пак приказката за баницата или и сам ще се сетиш? А газта, дето ти топли мазната трътка чрез парното, тя от де иде? Сигурно я дават на тенекия в плод и зеленчука, дошла направо от градините на Дерони. Аре холан, де! Ами горивото за АЕЦ-а от де иде и на какви цени? А отпадъците от това гориво къде отива и на какви цени? Още хинтове да ти давам ли драги ми дихателю или започна и сам да стопляш от кого сме енергийно зависими?

 

П.п. За енти път повтарям. Докато не се източи една река кръв и няколко стотин мърши не виснат по диреците, все ще си играем всуе тук в тази държава на фили и фоби!

 

Чета ви изсказванията и се сетих за един виц:

 

Попитали студент дали е взел изпита.

На взетите отговарял: "Взех ГО!"

На провалените отговарял: "Скъсаха МЕ!"

 

... та така :)

Май си го забравил как точно беше?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Едно и също говорим и двамата ако не си забелязал  :laughing:

С такова впечатление останах поне.... Нещо говореше, че горивата тебе не те били бъркали много щото...

Ама пък ти що не вземеш да пробваш две години под ред да се пишеш на загуба като Ю.Л.? Първата може и да ти мине номерът, ама на втората гарантирано ще се почувстваш така добре оноден във всичките си отверстия, че чак ще ти доде пръстите да си оближеш.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш ме с Руми. Не съм казвал, че не ме бъркат горивата. Просто дадох пример за поголовното онождане ОТВСЯКЪДЕ. Нищо не остава тук на практика. 
 

На загуба нямам как да се пиша. Иначе ми е ясно за какво говориш. Интересно що така постоянно губещата БИЛА не е в страдание... 

Link to comment
Share on other sites

Ами... Май пак опряхме до приказката за мършата, дето трябва да се овеси?

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно и безапелационно. Доста по-назад казах, че трябва страшно много народ да иде в кауша, дип че има стотици дето са за директно трепане! А това без бой няма да стане. И тъй като бой няма, няма и да има, раята робува, държавата потъва... Няма армия, няма образование, има вечна робия. Кой се спасил - спасил се... 

Link to comment
Share on other sites

Ами... Май пак опряхме до приказката за мършата, дето трябва да се овеси?

По-горе написа нещо, с което съм абсолютно съгласен, само дето бих вдигнал с един-два порядъка бройката мърши.
Link to comment
Share on other sites

Лукойл който не генерира никакви печалби .. :D 

Белене? Колко е глътнал вече, а си имаме един голям гьол.. https://bivol.bg/belene-obsledvane-puknatini.html  Онзи ден го мярнах из нета. 

Газта която ни продават по братски на по-високи цени от колкото на омразните им западняци ? :)

 

 

Що бе, нали цените се ръководят от сорта Брент?! хахаха

 

Пак обяснявам, че не е важно руска или сащ-ска е фирмата, важно е :hump:  да има!  :online2long:

 

Реално целта е постигната, пълно разединение на народа! А има къде къде по приятни "чернички в катуни" неща където можем да си насочим енергията :grin: :D

 

@gado, да ти кажа предпочитам да плаща държавата да се съхраняват ядрените отпадъци в Русия, отколкото както е по наредбите на великия и непоклатим ЕС, "на територията на която са използвани".

Щото във франция вече не знаят какво да ги правят тея ядрени отпадъци. А тука представи си какво чудо ще е - ще ги заровят на 3м под някоя нива!!!

За белене, няма да имаме право да изнасяме отпадъците където и да е.

Edited by swan222
Link to comment
Share on other sites

Малее, до къде стигнахме. Да има хора които да и се радват на Беновска. После как Рапона го избират вече сума ти пъти. Всичко си има обяснение с приказката за материала.

Хареса ми това, което направи. Че му каза в очите каква мишка е и колко навреди ня държавата.

Затова заслужава похвала Беновска. Добре че си отива този

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми това, което направи. Че му каза в очите каква мишка е и колко навреди ня държавата.

Затова заслужава похвала Беновска. Добре че си отива този

 

Ти пък ако изобщо си наясно от години какви игри играе Беновска, ама карай...тя точно затова го прави, за да се харесва на хора, дето нямат информация и памет (нищо лично :) )

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, я ни осветли малко, защото не съм се интересувал от тая женица....

 

Точно сега не ми се пише...от сутринта съм рил сняг на покрив с наклон 45 градуса, като през ръцете ми мина поне тон-два мокър сняг, на 2 пъти щях да падна от покрива, счупих си лопатата за сняг и за десерт съм изчистил 20 метра тротоар с 30 сантиметра замръзнал сняг с друга лопата, която взех назаем. Та точно в момента да се обяснявам коя е Беновска и какви ги вършеше, когато вървеше аферата с Алексей Петров - хич, ама хич нямам желание. Отворил съм си една немска бира, която ми се струва най-вкусната бира, която някога съм пил...разбираемо, нали... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...