Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Напълно съгласен. Никакъв ПатреОт не съм!

 

Ето цитат от днешната реч на Плевнелиев:

http://www.faktor.bg/novini/balgariya/92363-rosen-plevneliev-ne-dopusnah-putin-da-ni-unizhi-kakto-v-svetovnite-voyni.html

 

Скоро няма да се чуят такива думи от промитите мозъци които се задават. 

 

 

15977903_624419264425662_2434205927638209822_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Комшията отдолу, 35 години ярък кадър на Булгартабак, може и да беше груб, но не грешеше, Бог да го прости - Господ не наказва напразно, казваше той... Ако си крив - сигурно е имАло защо да си крив. Питайте Беновска.... 

Link to comment
Share on other sites

Напълно съгласен. Никакъв ПатреОт не съм!

 

Ето цитат от днешната реч на Плевнелиев:

http://www.faktor.bg/novini/balgariya/92363-rosen-plevneliev-ne-dopusnah-putin-da-ni-unizhi-kakto-v-svetovnite-voyni.html

 

Скоро няма да се чуят такива думи от промитите мозъци които се задават. 

 

По голямата част от българския народ е свързан с Русия и това е факт, не зависимо дали го вярваш, одобряваш, мразиш и т.н. Също така е факт, че това подобие на президент вместо да обидени народа, го разедини, с глупавата си дупелижеща политика. В нито един момент, аз не го видях да се бори по някакъв начин за България. А това за патрЕотите е толкова малоумно и изтъркано вече, че даже не е смешно. Обикновено се ползва от хора които няма какво да кажат, а само хейтват. 

Link to comment
Share on other sites

По голямата част от българския народ е свързан с Русия и това е факт, не зависимо дали го вярваш, одобряваш, мразиш и т.н. Също така е факт, че това подобие на президент вместо да обидени народа, го разедини, с глупавата си дупелижеща политика. В нито един момент, аз не го видях да се бори по някакъв начин за България. А това за патрЕотите е толкова малоумно и изтъркано вече, че даже не е смешно. Обикновено се ползва от хора които няма какво да кажат, а само хейтват.

То и с османската империя сме били свързани 5 века. И на тях ли трябва да се радвам? Кога ще разбереш колко ни вреди въпросната държава и че не е приятелски настроена? Нищо хубаво не сме получили от тях. Освен ако не визираш комунистическият режим.
Link to comment
Share on other sites

Аз никога не съм казал, че очаквам нещо от тях. Но също така смятам, че вредата от Америка и Европа е доста по голяма за България. Ти забелязал ли си какво стана с държавата ни в последните години. Престъпност и смъртност по голяма и от времето през комунизма. Нагли цигани те псуват, а ти нищо не можеш да кажеш, щот в Европа изповядваме ценности...разбираш ли. Всички цени и акцизи си вдигат щот Европата така била казала. Влиза всякаква измет тук и ние нищо не можем да направим, щот Америка и Европа така казват...и още стотици примери.С Русия ако не друго, поне православието ме свързва, а това за мен не е никак малко.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност руснаците ги свързва православието с нас :))

Но да търсим връзка на религиозна основа е равностойно да се върнем на акъла от средновековието:))

Като се има предвид къде отиват основната част от емигрантите се получава, че повечето българи са всъщност свързани със западният свят.

За акцизите - все още не пием душ гелове поне...

Като стана дума за псуването - гледал ли си стопхам? Там щото си я нямат изметта...

 

Такива ми ти неща :))

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не съм казал, че очаквам нещо от тях. Но също така смятам, че вредата от Америка и Европа е доста по голяма за България. Ти забелязал ли си какво стана с държавата ни в последните години. Престъпност и смъртност по голяма и от времето през комунизма. Нагли цигани те псуват, а ти нищо не можеш да кажеш, щот в Европа изповядваме ценности...разбираш ли. Всички цени и акцизи си вдигат щот Европата така била казала. Влиза всякаква измет тук и ние нищо не можем да направим, щот Америка и Европа така казват...и още стотици примери.С Русия ако не друго, поне православието ме свързва, а това за мен не е никак малко.

И за кое от изброените неща са виновни останалата част от Европа и САЩ? За това, че полицията, съд и цацаратурата са корумпирани и за нищо не стават ли? Нещо се бъркаш. Това да възприемаш хората като равни, няма нищо общо с престъпност и корупция. Виновни сме си ние за положението, никой друг.
Link to comment
Share on other sites

Виновни сме си ние за положението, никой друг.

Ти пък, всеки истински патрЕот ляга и става с убеждението, че ние за нищо не сме си виновни, напротив - целия свят (с изключение на матушка Рассия) ни има зъб, всички искат да ни унищожат от край време, защото ... сме много специални (тук на това място се намесваха някакви пророчества и мистики). Та къде си тръгнал да спориш?

Link to comment
Share on other sites

PATREOT!!!!

 

 

 ПатреОт 

 

 

 

патрЕот 

Момчета, нещо взехте много да се повтаряте. Измислете нещо друго, интелигентни хора сте все пак. И от кога по точно патриотизма стана символ на русофилството?

Link to comment
Share on other sites

Това е нарицателно за пишман патриотите. Всъщност те почти всички са такива. Като цяло са доста ниско интелигентни и 101% от тях са русофили.

Link to comment
Share on other sites

Това е нарицателно за пишман патриотите. Всъщност те почти всички са такива. Като цяло са доста ниско интелигентни и 101% от тях са русофили.

Такива генерализации са най-малкото тъпи. Аз не знам кой налага това "нарицателно", явно са 50-60 човека, дет са "модерни".

Link to comment
Share on other sites

Това е нарицателно за пишман патриотите. Всъщност те почти всички са такива. Като цяло са доста ниско интелигентни и 101% от тях са русофили.

 

Викаш познаваш ги всички поименно... 

Link to comment
Share on other sites

Викаш познаваш ги всички поименно...

Ако имаше един който да не отговаря и на двете условия щях да имам друго мнение. До момента не съм видял такъв.
Link to comment
Share on other sites

Оставете Русия, САЩ и т.н.

 

Аз по-голямо л@й*о, от плевнята не съм виждал скоро!

 

С тоя благ и хрисим глас става за някой обреден дом, там да се лигави!

Link to comment
Share on other sites

Брейии... Иван се прави на трол! Жив да не бях :grin:

 

П.п. А аз само четя и се хиля....

Link to comment
Share on other sites

Ако имаше един който да не отговаря и на двете условия щях да имам друго мнение. До момента не съм видял такъв.

 

Слава Богу, че не си ти аршина за виждане...

 

======================

 

Един пък се изсра и сега маже - не мажи бе, балък, не мажи - по-лошо става... 

Link to comment
Share on other sites

С тоя благ и хрисим глас става за някой обреден дом, там да се лигави!

 

Виж за обредния дом не бях се сетил. :thumbsup:  Точно заради гласа и начина на изказване го бях кръстил пастор Плевнелиев - много щеше да му отива работа в някоя секта примерно, но и обредният дом също не е за изхвърляне. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Оф, баси, омръзна ми всеки път тая Русия да ви е виновна...всеки път изтъквате историята, ама мен историята не ме грее, грее ме настоящето. В тоя ред на мисли, кажете имаме ли руска банка, или руска фирма, която цока от клетия българин по договори разни сумички - ток, вода, телефони, че нещо трудно се сещам...така сме се надупили на запада, че просто ни е бедна картинката. И наистина, това с тия патреоти се изтърка...

Link to comment
Share on other sites

Оф, баси, омръзна ми всеки път тая Русия да ви е виновна...всеки път изтъквате историята, ама мен историята не ме грее, грее ме настоящето. В тоя ред на мисли, кажете имаме ли руска банка, или руска фирма, която цока от клетия българин по договори разни сумички - ток, вода, телефони, че нещо трудно се сещам...така сме се надупили на запада, че просто ни е бедна картинката. И наистина, това с тия патреоти се изтърка...

Добре се посмях. Значи излиза, че лошите капиталисти ни ограбват, но добрите приятели от Путлерастия полагат грижи за нашето благо... Яко...
Link to comment
Share on other sites

...кажете имаме ли руска банка, или руска фирма, която цока от клетия българин по договори разни сумички - ток, вода, телефони, че нещо трудно се сещам......

 

Е как, имат цели 2 централи - Марица Изток 1 и 3, но пък в замяна на това те продават тока на НЕК много евтино. :D

 

П.П. Ай стига сте се карали, че ако се опра на заглавието на темата, поне на мен през политиката нищо не ми минава...по-скоро ми минава нещо през оная ми работа, ама за това май би трябвало да си отворя отделна тема. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Аз пак питам, защото по-горе се изписа, че руснаците ни се мешат много в работата, аз питам по какъв параграф и как по-точно русия се меши, че ми трудно да разбера... Ако имаше лобита и позиции, Белене щеше да се случи, Южен Поток щеше да се случи, и още други големи проекти...нищо не се случи.

 

Пламене, нямам спомен тия тецове да са руски...

 

Изток 1 - АЕС - САЩ

Изток 3 - „Контур Глобал“ САЩ

Link to comment
Share on other sites

Виж за обредния дом не бях се сетил. :thumbsup:  Точно заради гласа и начина на изказване го бях кръстил пастор Плевнелиев - много щеше да му отива работа в някоя секта примерно, но и обредният дом също не е за изхвърляне. :grin:

 

Просто, не мога да го слушам!!! УЖАС! Да се измита. Попова е по 100000 пъти по добре от тази амеба!

 

Оф, баси, омръзна ми всеки път тая Русия да ви е виновна...всеки път изтъквате историята, ама мен историята не ме грее, грее ме настоящето. В тоя ред на мисли, кажете имаме ли руска банка, или руска фирма, която цока от клетия българин по договори разни сумички - ток, вода, телефони, че нещо трудно се сещам...така сме се надупили на запада, че просто ни е бедна картинката. И наистина, това с тия патреоти се изтърка...

 

Да. Истината е, че сме една пасмина, на която като и дадеш близалка, можеш да я *************.

 

Не е важно дали "сме" за Русия или Сащ и т.н., важно е какво получаваме (имам в предвид в национален мащаб).

Еми нищо не получаваме в момента, освен нарастване на външния дълг и свиване на БВП.

Сега южен поток ще мине през Македония, щото сме много умни! Та европейски хъб ще правим!

Затворихме си Руския пазар за нашите стоки , Руските туристи също , а ще чакаме Френски и Американски туристи!!! хахахаха

 

Еми не може ли да си тръгуваме с Русия, да идват руски туристи тук, да събираме транзитни такси от газ и да взимаме същия по-евтино, а да си ползваме европейска ценностна с-ма щом толкова ни кефи?!?

 

Е не, трябва на пук... се след губещия обаче! Както е било винаги в нашата история!!!

 

 

@Мидекс - тея тецове не са ли Американски?

Edited by swan222
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...