Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Много добро и продължава да е актуално, особено това: "А за да разбереш как това да се промени - гледай младите за кои държави си стягат куфарите."

 

Само да не са от закъснелите за влака тия дето ги гледаш. Щото има една приказка - когато и куцо, и кьораво тръгне да се хваща на хорото, умните играчи излизат от тоя пазар и залагат вече на следващата музика. Която обикновено се оказва противоположна по стил и по съдържание спрямо текущите хитове, и нЕкои маси от хора се оказват неПриятно изненадани

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В.К. е такъв отвратителен и нагъл отпадък, че само като му видята тъпата муцуна и почвам да го редя.

 

Руми, много добре го е казал тоя човек! Браво!

Link to comment
Share on other sites

Мани го този невротик Каролев с налудничави реакции и екстремни възгледи.Дедомраз,направи си преоценка по некои темички! 

Link to comment
Share on other sites

Мани го този невротик Каролев с налудничави реакции и екстремни възгледи.Дедомраз,направи си преоценка по некои темички! 

Няма смисъл. Той е над всички тия неща. Неговата гледна точка е важната, не тая на другите утайки :) Лошото е, че не е само той. Всеки с малко над средния доход вече е месия, ако ме разбираш :) Да се нагледаш на такива и нашия форум и не само.

Link to comment
Share on other sites

Мани го този невротик Каролев с налудничави реакции и екстремни възгледи.Дедомраз,направи си преоценка по некои темички!

Каролев не трябва да му се вярва и на 30% от казаното, но има попадения като онова, което цитирах.

 

Но съм учуден, колко хора се жегнаха и побързаха да потвърдят някои от преувеличенията му, свързани с масовото отношение към определени теми... 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Бих се съгласил на 100 % с това:

"онзи дребният" от Уолтопия не е стока

 

Агресивен,безскруполен тип,който нищо чудно да закача по-привлекателните служителки във фирмата си,а останалите да ги изцежда.А това изхвърляне с Auxionize се оказа своебразен троянски кон.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Какво да му вервам на Каролев онзи ден му дали снимки от спускането в Австрия и ги пуска, га че ли ги е снимал той, че и пропагандира...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един човек имаше що годе читав, за който да гласувам - и той се изложи... Поредното доказателство каква гнас е политиката и как разваля всичко, до което се докосне... 

Link to comment
Share on other sites

Един човек имаше що годе читав, за който да гласувам - и той се изложи... Поредното доказателство каква гнас е политиката и как разваля всичко, до което се докосне... 

За кого става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

Как за кого - за Бареков естествено. :lol:

 

Вероятно говори за "Скакалеца", но пък всички сме чели приказката за стълбата, така че нищо ново. ;)

Той пък на скакалеца, ако е възлагал надежди да оправи България... Аз към Да България съм се насочил и агитирам даже хора, които познавам да гласуват за тях

Link to comment
Share on other sites

"Да" са си чиста проба лява партия. Не знам какво очаквате от тях, но аз също бих ги подкрепил, ако обещаят да се ограничат до съдебната реформа. За съжаление няма как да стане. 

 

Концепцията на Радан за "дясното" пък е то да бъде център... после може да се чудят защо хората не гласуват за тях...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Тази идиотска постъпка на Светльо май ще му струва всички гласове до един, предвид какво се случва на страницата на Глас Народен във ФБ... Абсолютно всички ги заебават. Няма НИТО ЕДИН в подкрепа. Всъщност това е абсолютно логично де. 

Link to comment
Share on other sites

Все още се интересувате от политика тук,в България?!Ебаси.

 

Интересуваме се, естествено - аз я ненавиждам въобще, но все трябва да гласувам за някой, за да не отива гласа ми за рязаните. 

Link to comment
Share on other sites

Комунистически простотии "правили сте това и онова ама не е ваше".. МИ НЯМА ДА Е ТВОЕ БЕ ГЪЗ СМОТАН, нали получаваш заплата. Като си толкова умен направи си твоя фирма и работи за себе си да видиш лесно ли е и дали ще изкараш повече. Пък като мислиш, че толкова те прецакват наеми други хора и им плащай заплата да видим след 1 година какво ще запееш ти самия.

 

Кааааак само обичам тъпи комунисти дето си мислят, че са много умни и разправят глупости ей така наизуст, дейба смотаняка тъп дейба

Link to comment
Share on other sites

Комунистически простотии "правили сте това и онова ама не е ваше".. МИ НЯМА ДА Е ТВОЕ БЕ ГЪЗ СМОТАН, нали получаваш заплата. Като си толкова умен направи си твоя фирма и работи за себе си да видиш лесно ли е и дали ще изкараш повече. Пък като мислиш, че толкова те прецакват наеми други хора и им плащай заплата да видим след 1 година какво ще запееш ти самия.

 

Кааааак само обичам тъпи комунисти дето си мислят, че са много умни и разправят глупости ей така наизуст, дейба смотаняка тъп дейба

Идеята му изобщо не е такава. Човека е прав за доста неща. Проблема е, че не предлага решение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...