Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами пресявайте си малко източниците на информация - като го видиш в сайт, който не си го чувал, най-вероятно е глупост... Ако е починал ще го пише в Ройтерс, CNN...

Link to comment
Share on other sites

Да не бяха случайно blitz, bradva и budnaera?

Не че дължа обяснение точно на теб..., но все пак.

 

http://dailynewsposts.info/breaking-news-george-soros-has-died-possible-heart-attack-breaking-news-george-soros-has-died-possible-heart-attack

 

http://www.globalmediaplanet.info/breaking-news-george-soros-has-died-possible-heart-attack/

 

Не знам до колко са достоверни източниците (ти си спеца по медиите), но все пак ги видях и споделих.

Link to comment
Share on other sites

Тия бесепарите вярно ли са говорили за премахване на плоския данък и вдигане на пенсията до нивата на минималната работна заплата?

Link to comment
Share on other sites

:D

 

Мурашки не, ами...за Молдова не знам, ама самото номиниране на Цецка си беше огромна грешка...а Меркел тепърва ще му мисли след нейната издънка.

Link to comment
Share on other sites

Заеби. Тя сега е по-мед от преди

Това е само измамно усещане, благодарение на използваните изтънчени средства за външния вид. Обаче интересно какво ли си мислят в момента баджанаците на Тръмп (тия, захлебили преди него имам предвид). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе...едно е да ти ходят на концертите, съвсем друго е да се кандидатираш за президент. Сигурен съм обаче, че пак ще има една голяма маса от хора, които биха гласували за него - поредно действие абсолютно "нормално" за нашата действителност и абсолютно неразбираемо за мен.

 

------------------------------

 

А аз пък преди малко попаднах на един наскоро поместен клип (на руски е), който си е цял филм и явно е провокиран от последните избори тук. Никога не съм страдал от някакви носталгии тъй като съм практичен човек и гледам основно в настоящето (и за съжаление от опита ми през последните 25 години - доста по-малко в бъдещето). Тъй като обаче филмът ми се стори интересен и все още съм на десетата му минута, реших да го поместя и тук - може случайно да се стори интересен и на други...пък всеки да си го тълкува както сметне за добре...русофили и русофоби дал Господ. :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=P1I4oeOF41k

Link to comment
Share on other sites

Абе...едно е да ти ходят на концертите, съвсем друго е да се кандидатираш за президент. Сигурен съм обаче, че пак ще има една голяма маса от хора, които биха гласували за него - поредно действие абсолютно "нормално" за нашата действителност и абсолютно неразбираемо за мен.

 

------------------------------

 

А аз пък преди малко попаднах на един наскоро поместен клип (на руски е), който си е цял филм и явно е провокиран от последните избори тук. Никога не съм страдал от някакви носталгии тъй като съм практичен човек и гледам основно в настоящето (и за съжаление от опита ми през последните 25 години - доста по-малко в бъдещето). Тъй като обаче филмът ми се стори интересен и все още съм на десетата му минута, реших да го поместя и тук - може случайно да се стори интересен и на други...пък всеки да си го тълкува както сметне за добре...русофили и русофоби дал Господ. :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=P1I4oeOF41k

Кис-кис

Една единствена държава имала интерес България да съществува и да бъде силна - Русия .. 

Ние нищо лошо не сме видели от Русия, само хубави неща ...

Добивната индустрия замесиха, жалвайки се от запада, и примирайки по соца ..

Южен Поток и Белене - не бихме узнали България, ако се бяха случили .. 

И за заключение - оказва се, че американците ми дължат пари за позицията ми, но забравиха да кажат адрес на който да пратя фактурата .. :))

 

Тъй като често се случва да послушам руски телевизии, или пък да видя някое подобно филмче, винаги ми прави впечатление, че се говори бавно, авторитетно, като за слабоумни. Защо ли ? :))

Link to comment
Share on other sites

Уникално НАГЪЛ ПРОСТАК!!!

 

Това е новия месия, свиквай. :lol:

 

А аз пък преди малко попаднах на един наскоро поместен клип (на руски е), който си е цял филм и явно е провокиран от последните избори тук.

Уникален и мазен пропаганден бълвоч! Не можах да изтрая и една минута дори! :sick

Link to comment
Share on other sites

Уникален и мазен пропаганден бълвоч! Не можах да изтрая и една минута дори! :sick

 

Добър си - успя да го разконспирираш още на първата минута! :thumbsup: ...макар, че до първата минута говорят единствено за лотарийната мания с триещите се билетчета, което си е чиста истина де...

А тая икона да не си я заел от някого? Не съм физиономист, но преди време определено съм я виждал доста пъти...или поне някои нейни роднини. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, не съм се притеснил, ама понеже все пак е заразно и минава безпрепятствено през континенти и океани, та викам дали Кръстника не е прихванал нещо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добър си - успя да го разконспирираш още на първата минута!

Нещо май си се заразил с буквализъм или това е от възрастта. И какво не ти хареса емотикона? Айде от мен да мине - смених го.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

От възрастта е, станал съм прекалено впечатлителен. :P А иначе има и непропагандни моменти, до които не си стигнал щом си го спрял още в началото...примерно интервюто с блогъра от агитката дето боядисват редовно паметника на Съветската армия...или пък много реални моменти от нашата действителност.

 

-----------

 

Баси, и радар.бг, откъдето си четях сутрешните новини са се пуснали по модното русло и са го набъкали с всякакви скриптове ; влизам днеска, интерфейсът тотално прееб*н, направо не се чете...ама пък в замяна на това всяка статия изскача в собствения прозорец, пък после може да си я затвориш като картинка с хиксчето...и всичкото това на черен фон - все едно не са чували, че преди тях хората стотици години са чели само тъмни букви на светъл фон...явно е имало защо. :notify:

Link to comment
Share on other sites

Нарочно го помествам в тази тема, понеже май е време за промяна и на тази политика...Вижте какво става в Харманли...ония изпочупили целия инвентар в лагера и продължили с полицията - аз предлагам да викнем Меркел да ги успокои:

 

https://www.youtube.com/watch?v=rG-Sloyn84g

 

P.S. Забелязвате ли възрастта на протестиращите - 100% млади мъже и момчета на възраст 16-30 години...а жандармерията ни само стои и се крие зад щитовете...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...