Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Аз като ви казвах, че колоездачите за мръсна сган, някои пак ми се направиха на ощипани моралисти. Това и с 30 да караш, като изкочи пред теб ще има да се въргаля по предното стъкло и жалко, че ти ще си виновен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За малко щях да бъда ударен на пешеходна пътека от учебна кола, управлявана от "учителя" ... Отговорът му на моя стъписан поглед беше "Ауе къф си ти уе!". No comment.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Субекта в дясно не разбрай какъв е :grin:

Стои на платното в колоездачната алея. Между другото точно този ъгъл се "обърсва" от всички завиващи надясно на червено (тази маневра си е официално разрешена тук, ако няма преминаващи на зелено в момента). Той не е кой знае какъв проблем, но го слагам само за майтап, че 50 метра по-надолу са истинските идиоти, особено дрогирания такъв, крачещ бодро в средата на разделителната лента. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момчил до такава степвн няма какво да заснеме там, че почва да си измисля разни ситуаци... Аз отново така и нищо съществено не видях... В центъра на София това се среща на всеки 20 метра, че и по-опасно... Дори тук в Пловдив има къде къде по-опасни малоумници, които изобщо не се съобразяват какво се движи по платното, дали изобщо се движи и че може да ги размаже на асфалта... Само преди няколко дни една коза така изскочи през загражденията на ЦДГ Каменица току пред колата ми... С гръб, без да гледа, щото три кокошки не могат да вървят по тротоара - искат едно до друга! Въобще неизброими са подобни идиотщини, които тук са постоянно случващи се и затова разумните шофьори винаги се държат колкото се може по-далеч от заграждения, тротоари, особено паркирали коли, от които всичко може да изскочи...   

Link to comment
Share on other sites

... и затова разумните шофьори винаги се държат колкото се може по-далеч от заграждения, тротоари, особено паркирали коли, от които всичко може да изскочи...   

 

Това ми напомня нещо...ама какво ли беше...дали пък не беше пак едно клипче, дето го обсъждахме 3 дена...

Link to comment
Share on other sites

И на това му викаш час пик?! Имаше точно 5 коли...дано всеки град е са такъв час пик по улиците си.

Това е един малък отрязък встрани от основния трафик, но пък липсата на задръствания точно в този участък предполага по-високи скорости на движение "благоприятстващи" шляенето на идиоти по осевата линия. Ще ти пусна специално кадри да видиш трафик - на магистралата. :)

Link to comment
Share on other sites

Това е един малък отрязък встрани от основния трафик, но пък липсата на задръствания точно в този участък предполага по-високи скорости на движение "благоприятстващи" шляенето на идиоти по осевата линия. Ще ти пусна специално кадри да видиш трафик - на магистралата. :)

Завиждам ти за тоя час пик. Вторник и петък магистралата 294 от Уискансин , която се слива с 94 към Индиана е блокирана за поне 40, може и повече мили. Иначе всеки ден е ад почти на всякъде. Нелепо е просто. Не ми се мисли какво е в Ню Йорк и ЛА Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Завиждам ти за тоя час пик. Вторник и петък магистралата 294 от Уискансин , която се слива с 94 към Индиана е блокирана за поне 40, може и повече мили. Иначе всеки ден е ад почти на всякъде. Нелепо е просто. Не ми се мисли какво е в Ню Йорк и ЛА

Абе човек, къде видя магистрала тука? Това е една странична улица, точно метри преди да се прибера в блока, в който живея. При вас не стават такива задръствания със сигурност - ние сме с ЛА в един кюп, даже в някои случаи ги водим. :lol:

 

ПП. Магданозе, миналата година по това време в петък в следобедния час пик минах през цял Пловдив в посока юг-север и обратно. Трафикът при вас е песен в сравнение с кошмара тук (изключвам идиотите на пътя, говорим просто за трафик). :)

Link to comment
Share on other sites

Дрифт рацъри рано, рано сутринта по Сливница. От ляво на екрана прави ляв завой, пуснете на цял екран. Дори не можа да я вкара в пътя, за малко не отнесе разделителната ограда, даже се завъртя на 180 градуса.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=et6JjiceG0k

Link to comment
Share on other sites

Вчера три пъти бях на това място - това не е просто спиране, това е системно паркиране. Тая дупка (дето е пръста ми) беше офис на боклуците ЕКОНТ, а сега е .... заложна къща... Какво се случва вътре не знам, но и едно S63 AMG се въртеше паркирано на близкия тротоар, което после какво движение изпълни докато излезе от Пловдив - нямам коментар... На НСО боклуците не съм виждал такива неща да вършат...  

 

baLkM8Z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако го беше пуснал щеше ли да ти стане нещо?  Аз винаги пускам такива хора. Най- малкото защото по- лесно се разминаваме, а пък и честно казано и на мен ми се случва да влизам (без да карам джип) в подобна ситуация. И затова никога не ги принуждавам да дават назад, за да се разминем. Яко рецидивизъм :f1: :f1: :f1: 

Link to comment
Share on other sites

На къде да го пусна ? Да дам назад в другата еднопосочна ли? Я малко мислене? 

 

Влизай си така...  ... нито ще се разправям нито нищо... то нали вие каращите в насрещното сте с предимство трябва да ви се дава път.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ако го беше пуснал щеше ли да ти стане нещо?  Аз винаги пускам такива хора. Най- малкото защото по- лесно се разминаваме, а пък и честно казано и на мен ми се случва да влизам (без да карам джип) в подобна ситуация. И затова никога не ги принуждавам да дават назад, за да се разминем. Яко рецидивизъм :f1: :f1: :f1:

 

Ем то и на оня с джиБ-а няма да му стане нищо, като пусне host-a да мине, нали? Пък и си е в правото.. Рецидивизъм яко..

Link to comment
Share on other sites

hosta си е напълно в правото да го направи това. Просто казвам аз какво правя... спирам преди кръстовището и го пускам да мине (негово ляво и направо). Нищо не ми струва да го изчакам 2 секунди да изчезне от забранената улица... Може да не е видял знака, може да не е Пловдив, може да е от 1 седмица този знак. Просто съм по- толерантен, защото и на мен ми се случва да излизам от забранена понякога. И изобщо не ме дразни например това, че човека излиза от там. Дали ще е джип, жена, ученичка, блондинка, мутра...

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Не разбирам за какво спорите - джипът културно си пропусна хоста давайки назад, явно осъзнавайки, че е в забранена посока. Изгледал съм десетки подобни клипчета, когато и снимащият седи упорито, и отсрещният седи упорито...след малко се оформя стабилна опашка от хора, чакайки двамата да се разберат...а "двамата" междувременно вече са излезли от колите си и спорят (или се карат)...и всички около тях страдат. Според мен такива ситуации трябва да се разрешават по-бързичко, както се получи в ситуацията с горния клип. А кой какво бил нарушил и откъде бил влезнал в забранената улица е отделен въпрос....в момента става дума единствено за самата ситуация с две срещнали се коли на тясно място.

Link to comment
Share on other sites

Е как ве, един с Ауди S8 , хем съсед искаше да ме бие ... снима ми колата щото аз съм го снимал ... не го кефело искал и той да ми снима колата ... аз му казах, че щом толко се кефи да я снима няма дерт... по-готена е от неготово s8 :D :D :D

 

Откачен народ ви казвам ... и оня даваше назад ама нещо изведнъж скочи, излезе ... полудя.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

То това не е простак, а простакеса...от най-видните...Как не се е засилил някой тир срещу нея, да я видим какви мутри ще прави и къде ще й отиде крака....ще се чуди на къде да хване...овсЪ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...