Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

https://goo.gl/photos/yqZifxKtKJ5JPDPU6

Тоя тарялясник, дето е напреки на 3 платна, беше с две патки в него, с пловдивска регистрация. Баничарката до тях се навря пред мен, когато се дръпнах леко назад, за да могат овцете да маневрират...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кръстник, нещо изнервен ми се виждаш. :laughing1: 

Щом ще гърмиш с такова някакъв, дето е минал направо от неправилната лента, не ми се мисли какво ще направиш за някой с по-сериозно прегрешение. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Щом ще гърмиш с такова някакъв, дето е минал направо от неправилната лента, не ми се мисли какво ще направиш за някой с по-сериозно прегрешение. :crazy:

 

Ти това ли мислиш, че му е нарушението?!?!?! Я си извади очилата 10+ диоптъра и пак гледай КЪДЕ и КАКВО се случва... 

Link to comment
Share on other sites

Имаш предвид, че и след това навлезе в срещуположната лента за наляво? Да, направи 2 нарушения, но репликата ми към Кръстника имаше съвсем друг смисъл. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз те разбирам, но на това точно място такова изпълнение е абсолютно убийствено и само късмет е, че не стана челен удар, който щеше да доведе до 4-5 натъркаляни автомобила. Този е абсолютен ненормалник. 

Link to comment
Share on other sites

... и само късмет е, че не стана челен удар, който щеше да доведе до 4-5 натъркаляни автомобила. Този е абсолютен ненормалник.

Аз преди година някъде бях свидетел как един серсем на Гладстон реши да изпревари опашката за да завие към А. Велешки и се засили в насрещното, виждайки че светофара е червен и няма никой отсреща и в този момент един завиващ от същото това място излезна с мръсна гас от улицата и с хубава засилка го тресна челно. Не знам как така не го видя (май гледаше дали може да се включи понеже и той леко с мръсна газ взе завоя), но направо получих оргазъм как 2ма джигити се изтрещяха... и то не как да е ами челно. Просто перфектен удар беше. Подозирам че втория поради изненадата не е успял да смени педала и вместо спирачката е натиснал докрай газта, но си заслужаваше :)

Link to comment
Share on other sites

Това на Гладстон верно е много опасна маневра. Там освен излизащи от Велешки, има и такива правещи ляв завой от продължението и, които изобщо няма как да се видят при тази ситуация, да не говорим, че точно там има и много оживена пешеходна пътека. 

Да си призная - правил съм подобно нещо, но при една-две коли пред мен, минавам от там всеки ден по няколко пъти.

Иначе - не е гот да се радва човек на катастрофа, независимо от обстоятелствата. 

Link to comment
Share on other sites

Аз преди година някъде бях свидетел как един серсем на Гладстон реши да изпревари опашката за да завие към А. Велешки и се засили в насрещното, виждайки че светофара е червен и няма никой отсреща и в този момент един завиващ от същото това място излезна с мръсна гас от улицата и с хубава засилка го тресна челно. Не знам как така не го видя (май гледаше дали може да се включи понеже и той леко с мръсна газ взе завоя), но направо получих оргазъм как 2ма джигити се изтрещяха... и то не как да е ами челно. Просто перфектен удар беше. Подозирам че втория поради изненадата не е успял да смени педала и вместо спирачката е натиснал докрай газта, но си заслужаваше :)

За какво е виновен втория? Къде да гледа? В насрещното? Той трябва да погледне на ляво за коли и на дясно само за пешеходната пътека. Не да гледа в далечина дали идва някой, който е решил, че всички останали са му длъжни с нещо.

Link to comment
Share on other sites

Факт е че има тотални блейки :D Баща ми така ми беше изкривил джантата, докато блее нанякъде...

 

И аз се заглеждам по хубави студентки в студентски :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

vkirov, on 03 Dec 2015 - 09:55, said:

Това на Гладстон верно е много опасна маневра. Там освен излизащи от Велешки, има и такива правещи ляв завой от продължението и,

 

На това място е разрешен САМО десен завой.

Link to comment
Share on other sites

Няма как от Велешки да излезнеш директно на Гладстон, там от където изкачат повечето тарикати правещи ляв завой е Иван Александър. Аз живея в този район и почти всички улички са еднопосочни. На никой не давам път, както аз си обикалям за да спазя правилата, така и останалите трябва. Никога не съм давал и няма да дам път на изкачащите тарикати за ляв завой от Иван Александър към Гладстон, така и на идващите срещу знака не им правя място да минат. От където искат да минават, пет пари не давам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоя верно ли го направи това?!?!?!?

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Не само,че го направи,а и вероятно е и очаквал да остане безнаказан както струва ми се е случило.Не е достатъчно да се оплакваш чрез някоя медия,което в случая е безсмислено.Необходимо е да се иде до близкото РПУ за писмени показания заедно с видеоматериала.А такива типове може лесно да ги откажат от подобни изяви като криминализират подобни постъпки с наказания като определен брой часове общественополезен труд-чистене на паркове,подреждане на тротоарни плочки и прочие физически активности.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам защо след като нарушението е ясно видимо, заедно с номера на нарушителя, такъв запис да не води винаги до акт или фиш за тоя дето прави нарушението....

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам защо след като нарушението е ясно видимо, заедно с номера на нарушителя, такъв запис да не води винаги до акт или фиш за тоя дето прави нарушението....

Говорил съм по тоя въпрос с мой приятел полицай...в общи линии не може да се докаже кога е правен записа.Да има нарушение,обаче за да се санкционира трябва да се докаже кога точно се е случило събитието.Другия проблем е че на такива клипове болшинството случаи не се вижда кой точно управлява мпс-то.За да има наказан Кат трябва да докажат кой точно е карал колата.Другия вариант е да напишат на собственика-всеки треторазряден адвокат го събаря в съда с мотива че собственика е бил на друго място по това време...Единствен вариант такъв клип да свърши работа е да го занесе оператора и да свидетелсва.Тогава вече нещата са различни и имат тежест свидетелските показания подплатени с видео.Клипа сам по себе си не върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...