Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

От гледане полза няма.Крути мерки за такива дебили,ама няма кой да ги наложи.Или... има.Бързо и качествено пребиване на място.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Този е направил уникално изпълнение...
 
5 нарушения за 1 минута? Защо не, в Пловдив всичко е възможно!
 

Към 14:15 ч. на 16 юни на бул. "Княгиня Мария Луиза" симпатяга с автомобил с регистрационен номер PB 4747 CB решава след престоя си на велоалеята да направи обратен завой, тръгвайки в насрещното.

Движейки се по гореспоменатата алея, едва не мина през краката на плахо пристъпващия по зебрата пешеходец... и спокойно си направи ляв завой към ул. "Родопи".

Хронология на нарушенията:
1. Паркиране върху велоалея
2. Безумен обратен завой
3. Движение в насрещното
4. Движение върху велоалея
5. Отнемане предимството на пешеходци".


649022.jpg

Link to comment
Share on other sites

Как ги измислят тези тъпи статии? 5в1...

 

Не е ли затворено това платно за ремонт? Какво  се вдъхновяват толкова тея новинари

Ако беше чел, щеше да видиш, че ситуацията е от преди 2 седмици. Платното си беше напълно отворено тогава.

Поведението на шофьора наистина е скандално и е голям проблем, че не само той ги прави тези тъпотии. На такива - диреткно взимане на книжката и да има право след 2 години да се яви пак на изпит.

Link to comment
Share on other sites

Как ги измислят тези тъпи статии? 5в1...

 

Не е ли затворено това платно за ремонт? Какво  се вдъхновяват толкова тея новинари

 

Точно това платно (южното) тепърва ЩЕ БЪДЕ затворено от следващата седмица

Link to comment
Share on other sites

На такива - диреткно взимане на книжката и да има право след 2 години да се яви пак на изпит.

Много си мек, по- добре две години затвор направо. И като гледам кара без фарове... охооо И завива без мигач те му се събраха 10 нарушения. Могат да ги добавят в нова статия..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

13689462_10154204433848260_2033527389_n.

Сигурно си мислите, че е някаква супер тясна уличка, но всъщност е шофиране по този тротоар:
https://www.google.bg/maps/@42.6563381,23.386208,3a,62.7y,142.01h,82.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbRDj99AM-OCVKvnk1rK2_Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=bg

Колегата:

- Връщай се, откъдето си влязла.

Лелката:

- Неее...

К:

- Връщай се, ти казвам.

Л:

- Нееееее...

К:

- Добре, аз бърза работа нямам.

Сяда и си пали цигара.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Браво! Мангал мазен потен! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=k8bQgObLSdU

 

Този клип е качил на стената си в социалната мрежа Фейсбук наследникът на Цар Киро - внукът му Ангел Рашков. Ангел многократно е участвал в гонки, които е заснемал и качвал също в интернет пространството. Заради това е носил отговорност пред органите на реда

Сега Ангел Рашков явно си е взел поука и се "застраховал", като над кадрите пише, че ги е свалил от... Гугъл, пише Trafficnews.bg. Дали самият Ангел е зад волана на колата, чийто километраж удря тавана, можем само да гадаем. 

Ангел Рашков изтърпя присъда, защото бе заловен да кара с фалшива книжка, а впоследствие няколко пъти се хвалеше в нета с дрифтове с BMW - то си, с рекордни постижения на магистралата и с приятелката си Виолета Шкодрова.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

QeHKdNE.jpg

 

Отпреди няколко седмици... Тук вече нервите ми не издържаха и си признавам, че за първи път след много много години слезнах на нивото на простака... Просто подобна наглост и простотия подлежат само и единствено на лечение със същата доза простотия...

 

Значи тръгвам аз мястото си на МЕТРО, колата зверски напекана, децата и жената се стопяват вътре. И изведнъж човекът с джипа, който се отдалечава на снимката, спира пред мен и не мърда... Първоначално след 15-на секунди реших, че прави селташкия номер да чака някой да излезе, че да се набутва на мястото му, но в следващия момент виждам черната кола отляво. Отдясно пък хора си прибираха покупките в сивия Фолксваген и човекът просто нямаше как да мине дори и на една боя, та се наложи да ги изчака - няма начин. Респективно вися и аз. Е, озверях. На минаване покрай черния боклук го минах хубаво с една бирена капачка през прозореца. Признавам си и не ме е срам. Но ме е яд, че някои са толкова нагли, че предизвикват подобни действия и от останалите... 

Link to comment
Share on other sites

Много лесно озверяваш, Видене. :lol:

 

ПП. Нямаш ли климатик в колата?

 

 Имам - Галицин ще те плесне ако го палиш в горяща кола, пък и няма начин без движение да издухаш маранята вътре... Повтарям - не се срамувам от действията си, понеже бяха абсолютно заслужени, ЯД МЕ Е! ЯД МЕ Е, че нагло същество събужда звяра в мен. 

Link to comment
Share on other sites

Много лесно озверяваш, Видене. :lol:

 

А бе на теб ти е забавно щот си в подредена Канада,ела отново в Пловдив за един по-продължителен период и тогава ще изпиташ съвсем друга палитра от чувства.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Днес във ФБ групата, където АДЕКВАТНО се отразяват идиоти се цитираха тия "геройства" на незнайното лице buqn и явно негов авер:

https://www.youtube.com/watch?v=AUR5js0Hl6g

 

https://www.youtube.com/watch?v=KSG-WGgPoL0

 

https://www.youtube.com/watch?v=_qtpn5fKzq8

 

300 km/h в последния клип - героизъм от класа!

 

Междувременно познайте как протича дискусията по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Днес във ФБ групата............Междувременно познайте как протича дискусията по въпроса...

 

Не знам, защото по тая и подобни причини все още нямам (и скоро май няма да имам) ФБ акаунт. Btw някой да ми каже - утре ако видя некролога на тоя самоубиец и потенциален убиец, трябва ли да ми стане жал? Не че нещо, ама днес милосърдните ми чувства нещо не мога да ги намеря...

Link to comment
Share on other sites

Снощи веднага се намериха двама чукундури, които обаче бидейки типично малоумни, освен обиди и заплахи към останалите в разговора друго не сътвориха. Даже единият реши, че ще ме бие мене и още един юзър... Само че не определя среща пред Форума в Тракия, а направо обяснява как ще ни намери. Естествено смях в залата. На въпроса обаче е ли редно да се кара така по пътищата и герои ли са тия двамата уроди, отговор така и не получихме. В смисъл не 2-3 души като тук, а 20-30 души, днес може би и повече. В крайна сметка админът на групата банна единия тъпанар, защото той се оплете в обиди и заплахи и така и нищо не можа да каже. Другият "защитник на каузата" така си и млъкна... И оттук въпроса - колко точно малко акъл има в някои чутури и как е възможно това?!?!?

Link to comment
Share on other sites

колко точно малко акъл има в някои чутури и как е възможно това?!?!?

 

Ще цитирам Джим Джефрис:

 

If you’re a dumb ugly cunt and your wife or your husband is a dumb ugly cunt, guess what your fucking kids are? Your kids are dumb ugly cunts just like fucking you. Except they’re fucking super concentrated dumb ugly cunts. Because they come from both of you into a bottleneck of fucking retardation.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...