Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гаден паразит! Че и на пешеходната се льопна! Ей, ква е тая държава бе, дето позволява на такива отрепки да си мислят, че са хванали Господ за шлифера, щото карат "скъпа" кола, на която дори и гражданската не могат да си платят - като въпросния паразит с Ханцунга от снимката!

Link to comment
Share on other sites

Пак там, предната вечер:

 

KPT99l2E.jpg

 

Наглата кифла тотално игнорира напомнянето ми, че спира на място за инвалиди. Другата кифла в буса пък се подхилваше като пача. На такива им пожелавам скоро да се инвалидизират наистина.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Още една, този път на Лидл:

1UB24Rck.jpg

 

Възможно най-възпитано й напомням, че това не е място за паркиране.
Тя: "Защо, не преча на никого?".
А не е като да нямаше места.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Отчиташ ли, че тя нямаше кой знае каква видимост и в момента, в който те видя си спря? Отчитай леко че реакциите й са малко по-бавни все пак. На моменти ревеш за странни неща ти.. :)

Link to comment
Share on other sites

Такива "случки" имам поне по 5 на ден...ако започна да ги слагам всичките, само аз ще запълня темата. Не сме компютри, а хора, пък и обстановката по пътищата е далеч от идеалната, тъй че когато в дадено действие няма умисъл и наглост, не виждам много смисъл да се помества в темата, ама карай - нека да има все нещо, понеже безтуй само Виден, Коста и още двама-трима карат с регистратори, а и аз даже не го слагам всеки път.... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Отчиташ ли, че тя нямаше кой знае каква видимост и в момента, в който те видя си спря? Отчитай леко че реакциите й са малко по-бавни все пак. На моменти ревеш за странни неща ти.. :)

 

Ники, ти наясно ли си изобщо, че тя влетя в Иван Вазов без никакво намерение да спира?!?!?! Изобщо за какви реакции говорим, като тя трябва да СПРЕ ТАМ НА СТОПА!?!?! Айде да не е точно там, но поне на линията на паркираните коли да СПРЕ и да погледне какво става на Иван Вазов? Това е абсолютно самоубийствен таран на тотална малоумница! 

 

Пламене, говорейки за обстановката, ето още един пример защо в случая аз бях почти в средата, именно защото изскачат като луди там, но поне спират. А тая ми изкара акъла - направо си караше и ако бях плътно вдясно хич нямаше да ме види и щяхме да се изтрепем там.. Остави другото ами патката и дете вози!

Link to comment
Share on other sites

Жената нямаше видимост - факт, а един спрял вдясно даже си беше отворил вратата в тоя момент и допълнително те закриваше. Освен това ти караш с близо 50 километра на улица със спрели автомобили, където всеки момент може да изскочи я дете (училището е отсреща), я кола от някоя пресечка. С тази макар и формално разрешена скорост покрай всички тези спрели автомобили е логично човек да те види почти в последния момент, както е и логично дадени жени-шофьорки да имат по-бавни рефлекси, защото макар и след секунда закъснение жената си закова спирачките, а отзад даже имаше друга кола (а дори след нея и още една), която я "подпираше" да побърза или поне психически и е подействала. Ситуацията, макар и потенциално опасна, е една от най-нормалните, на които съм попадал десетки пъти при движението си в града. В случая не виждам някой нагъл шофьор или "простак" такъв, за да бъде поместен клипа в темата със заглавие " Клуб Простак", но както казах - всеки клип е добре дошъл, стига авторът му да не вади вода от 9 кладенеца, само за да докаже отново, че е прав. Пийс! peace-0029.gif

Link to comment
Share on other sites

Мокър паваж, зима, паркирани коли от двете страни на улицата, училище с деца, щъкащи пешеходци, пресечки, четири и половина следобед, центъра на града - все фактори, които те задължават да караш по-бавно от разрешеното.

Link to comment
Share on other sites

Значи това че някой не спира на стоп и връхлита в главна улица БЕЗ НИКАКВО НАМЕРЕНИЕ ДА СПИРА не е особен проблем. СТРАШНА логика, както казва един водещ.... 

Link to comment
Share on other sites

Еййй, непоправим си - всички са грешни, само ти си прав. Първо на първо там няма стоп, а триъгълник и не ме карай сега да ти обяснявам дали непременно се спира на триъгълник. Втори - и стоп да имаше, тя може да е спряла на тоя несъществуващ стоп, но заради спрелите коли така или иначе няма никаква видимост за такива като тебе и все по някое време трябва да тръгне, защото опашката отзад не чака....ама к'во ли съм тръгнал да обяснявам на телевизор, като че ли си нямам до мене един, дето бачка нонстоп и си мърмори нещо си... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ти ли си бил там или аз е първият и единствено важен въпрос в случая.... И оттам нататък няма какво да се дискутира. Нито е спирала, нито имаше намерение да спре. Да излезеш от тази улица ускорявайки без да спреш е САМОУБИЙСТВО и/или убийство и това е ясно на всеки малоумник. Няма значение триъгълник ли е, трапец ли е, хексагон ли е. Оттам нататък - гОвори си. А ти да ми говориш на мен за скорост е меко казано смешно. 

 

Публикувам тези клипове в групи във фейса и на други места и САМО в Булфорум ВИНАГИ има някой "професор". Мнението на доста по-голяма бройка хора в 95% от случаите съвпада с моето. Странно. От друга страна обаче знам защо НИКОЙ публикуващ клипове не показва скоростта си - защото ВЕЧНО има професори. Досега освен мен в групите друг не съм видял да покаже скоростомер - и много мъдро. А на мен не ми пука особено.

 

Но е много вероятно повече да не се занимавам да показвам тук каквото и да било. 

Link to comment
Share on other sites

Ще си говоря, да...обичам да говоря, а тоя процент "съгласни с тебе" по повод движението ти по пътищата е силно завишен, предвид колко хора просто не считат за нужно да ти опонират. Като казах, че няма стоп - пак му намери цаката и на триъгълника. А за скоростта - не, не караш по-бързо от мен, а и с тоя гущер на капака и да искаш ще ти е малко трудно, че доста натежава на шкодата... :laughing1: ...с тая разлика обаче, че аз на такива места карам много бавно, като винаги съобразявам кой откъде може да ми изскочи и крака ми не е като твоя на газта, а на спирачката, щото дори и след като оная те засече, пак тръгна да ускоряваш...пък и никога не пускам като тебе музика в колата, че да ме разсейва допълнително. Дай да спрем да се убеждаваме в позициите си, защото няма да стигнем доникъде - аз си карам както си карам, ти си карай както си знаеш и изобщо не смятах да коментирам карането ти, но ти ме провокираш да го направя ; твърдях единствено, че жената не направи нищо просташко - това, което твърдях в началото...просто нямаше видимост, видя те в последния момент, наби спирачките със секунда закъснение и съм сигурен, че ако ти беше спрял, дори щеше да ти се извини, че те е засякла.

Link to comment
Share on other sites

Пламене, ти не си в ред нещо ми се струва вече. Какво значение има как карам аз или как караш ти? Какво ощо има това в случая? Не съществува нормален (подчертавам нормален) човек, който да оправдае подобно излизане от тази улица. АКО ЩЕ И ДА НЯМА КОЛА НА ВАЗОВ! Сега ясно ли се изразявам или ще ми говориш още глупости просто така против мене? Какво ще ми се извинява кокошката ако ме изпраска челно и си утрепе детето? А? И кой ли ще бъде виновен в този случай? А? Какво ли ще отбележи полицията в констатацията? Не направила нищо просташко?!?!? То верно не е просташко, а малоумно. Няма какво да коментираме повече. Ако не бях натиснал клаксона, което правя само в супер екстремни случаи, днес щеше да има челен удар на Вазов. Ако не бях умишлено в средата - също. Па ако ще цяло ято птеромисири да се обясняват по случая. Аз съм дотук. 

Link to comment
Share on other sites

Не съществува нормален (подчертавам нормален) човек, който да оправдае подобно излизане от тази улица. АКО ЩЕ И ДА НЯМА КОЛА НА ВАЗОВ!

Видене, какви ги приказваш? Как според теб трябва да се излиза от улица с въпросния знак когато няма автомобили? На прибежки? Нещо много странни виждания имаш по отношение на правилника за движение. И да, съгласен съм с Пламен, защото и аз не видях никакво просташко поведение на жената в случая. Просто нямаше как да те види при тази ограничена видимост, изобщо не знам как реши, че го прави нарочно, че и просташки.

Link to comment
Share on other sites

Защото Момчиле тя трябва да спре и да се убеди, че няма опасност на Вазов преди да излезе - ти изобщо Правилника познаваш ли го? Какво значи няма автомобили?!?!? Ами има! Аз какво съм в случая, привидение? И теб ще те питам като голям познавач - при челен удар тук кой щеше да е виновен по всички правила и закони? Дори и да не спре напълно, дори да не спре преди знака, а чак отпред - трябва да СПРЕ! Или поне да е в процес на спиране, така щото с едно натискане на педала да спре. Тази ускоряваше откъм малката улица и се засилваше - на български пиша. Ако не бях изсвирил изобщо нямаше да спре. Това НЕ Е НОРМАЛНО. В тоя ред на мисли се сещам как именно ти публикува един клип с полицейска кола, която НИЩО не направи, а ти заяви, че те засича - не казах нищо умишлено. И в този случай да ми ги говориш тия? Не знам да се смея ли, да плача ли... Не ме интересува, ПОВТАРЯМ, не ме интересува нарочно ли го е направила или е просто патка (залагам на второто). Познавам точно това място като дланта си и много добре знам за какво иде реч. И много добре знам, че се разминах с челен удар днес. Слава богу за което.

 

Същите дивотии се изприкзваха по повод случая с Пежото и Полото... На друго място, много други хора, дори доказано с текстове от закона, бяха на моето мнение... И тъй като нямам никакво намерение да си губя повече времето, прекратявам публикациите тук. Професорствайте на воля.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...