Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моторист се бори за толерантност на пътя... на 5 м. преди пешеходна пътека...

 

Motoristi_za_tolerantnost_20160918_01.jp

 

От двата последователни кадъра, може да се види, че скоростта е поне 2.5 - 3 пъти по-висока от тази на автомобила...

 

Moto_20160918_01_a.jpg Moto_20160918_01_b.jpg

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Също така добре се вижда екипировката на моториста и "всички" предпазни мерки, които е взел за собствената си безопасност, като естествено шофьорите на автомобили са виновни, че не го виждат как прелита ниско и не са хвърлили предварително боб по кои улици днес да не минават за да не го засекат случайно. Защо изобщо има каска не става особено ясно - предполагам за да му топли ушите

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Снощи се прибирах около 0.30 към Пловдив и понеже по пътя нямаше много коли, не бях включил регистратора. Като влезнах в Пловдив и спрях на двойния светофар до Аграрния университет (бул. "Източен" и "Санкт Петербург") съжалих, че не бях го включил. Чакам си аз на червеното в средна лента, а в лявата лента до мен някакъв джигит с около 80 км/ч без дори да намали и да се огледа дали от зеленото не идва някой, така профуча хайдушката, че сигурно и регистраторът ми нямаше да му хване номера. Както и да е...продължавам да си стоя на червеното и по едно време отдясно някакъв идващ от "Метро" прави обратен завой ама не го прави, а само се изнесе максимално вдясно, спря и почна да дрифти на самото кръстовище (всъщност доста некадърно...явно още се учеше). По някое време се изнесе с мръсна газ отново към "Метро", а понеже на мен вече ми беше светнало зеленото, таман да тръгна - гледам втори дрифтър се кани да прави обратен завой след него. Спрях да изчакам и него, че явно не можеха да си контролират добре колите и нищо чудно да се натресат директно в мене, ама вторият малко по-културен беше та само тръгна да гони първия. Няма да казвам марките на колите, че да не ме обвините в абсолютизирането на една популярна марка със задно предаване. :P Не че не съм виждал много пъти подобни изпълнения, но снощи видях 3 броя в рамките на 30-40 секунди. ;)

Link to comment
Share on other sites

То това си еженощие по улиците на града.Живея на около 3 км от митницата, всяка вечер се чуват ревовете на моторите и колите....а пък такива случайници по кръстовищата колко има...

Link to comment
Share on other sites

Аз бях на спирката като мина този с мотора и всички баби по спирката се изплашиха, да си говорят по между си. Как можело, друга баба каза: "и моя внук кара мотор" Мотора изрева много мощно и точно пред спирката на азията я направи тази маневра. Би трябвало да е същия син мотор и шофера по дънки

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за онзи, дето профуча покрай мен на червено в лявата лента, не е бил той, защото става дума за джигит с лека кола, а този дето казваш, че бил с мотор - той ще да е някаква друга звезда на 2 колела. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за онзи, дето профуча покрай мен на червено в лявата лента, не е бил той, защото става дума за джигит с лека кола, а този дето казваш, че бил с мотор - той ще да е някаква друга звезда на 2 колела. :bgrin:

За този, който колегата е качил на снимка по- горе в страницата говорих.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Я да подновим малко темата...често пътувам (особено нощем) и попадам на какви ли не ситуации, но нямам време да помествам всичко дето виждам. Сега обаче докато си разчиствах картата на регистратора се сетих, че като пак тръгвах на път преди 3 дена, един (идвайки от Аграрния университет) направи ляв завой на червено на кръстовището бул. "Източен" с бул. "Христо Ботев" - не че не съм виждал доста народ да минава на червено, обаче тука ситуацията не беше много безопасна, та затова ще поместя клипчето (умишлено съм изрязал аудиото).

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zn6xPvRjeug&feature=youtu.be

 

 

P.S. Някой да ми каже върви ли клипчето, понеже редовно си имам проблеми само с моите клипове - или не ми излизат на повече от 360p, или пък излизат някакви грешки като тая долу... :notify:

 

620313b5d3edbd34.jpg

Link to comment
Share on other sites

P.S. Някой да ми каже върви ли клипчето, понеже редовно си имам проблеми само с моите клипове - или не ми излизат на повече от 360p, или пък излизат някакви грешки като тая долу... :notify:

Аз го гледам без проблем. Иначе този баси наглеца - за такива само таран с нещо много тежко и бронирано! :devil

Link to comment
Share on other sites

Това пък що тука си го сложил? Човекът си прави кудош, не виждам какъв е проблема. Никому не пречи, не е излезнал на магистралата... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Сега си почиствах картата на регистратора и се сетих, че вчера чаках 5 минути да направя ляв завой, а накрая един тарикат дето не му се чакаше, от дясно платно изпревари цялата опашка и се лепна точно в началото на кръстовището. Обикновено не се ядосвам на пътя, но си е леко дразнещо когато се появи някой такъв. ;)

Събрал съм клипчето в 1 минута и малко, като съм изрязал стоенето пред светофара, но отдолу часовникът на регистратора дава ориентация за времето.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gkdmxhlMom8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...