Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Хост, вЕрно ли, че БМВ-то ти било много страшно, а ти седиш вътре и допълнително плашиш отсрещните с намръщена физиономия? :lol:

Майтапа настрана, но оня отстъпи най-вече защото си знаеше, че беше в нарушение, а не беше наглец - иначе ти гарантирам, че хоста щеше да бъде изтикан обратно по улицата откъдето идваше, хеле пък ако вътре бяха няколко наглеци...тогава хоста трябваше да оправя счупени стъкла и отново да оплаква съдбата си как все него намират. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

 

пратиш си децата на ваканция/зелено училище/екскурция/излет ... мислиш си, че нещата нормално ще се случват, организирано ... ама надали

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Напълно нормално смолянски рейсове да не знаят, че улицата е еднопосочна - случва се. Ако са от Смолян де. Защото може само регистрацията да е там. 

Link to comment
Share on other sites

Ами нз ама не бих искал моето дете/деца да са в тия рейсове, реално, не се заяждам и правя на интересен.

Link to comment
Share on other sites

може и по-грешка (навигацията да го е объркала) и да е влязъл ... 

 

 

По този повод аз какъв резил брах .... 

Още в зората на навигациите, карам в София с едно измислено, устройство, което ме вкара ето тука: 

https://www.google.bg/maps/@42.6968902,23.3378962,3a,75y,9.44h,68.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1sP_W4s0E9OrBsD5lyu3o_6A!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Както е видно, всички карат в обратната посока, все трамваи, коли ... само аз на обратно ... 

Много клаксони, много срам брах ...   :shy:

Link to comment
Share on other sites

нали питате как ме намирали

 

f130ae566110ecb61de2308002fbea3a.jpg225c77da1c2cd98f95810f49a8e98e2d.jpg1565abc556348303debf7fb147638da7.jpgf3bf366ab58356802e3491386294f2e4.jpg

 

спрял в насрещното, на 5-10см от моята кола, странни маневри прави без да пусне аварийни... пак повтарям в насрещното... а аз просто минавам, от разходка към нас се прибирам... и му се радвам, тоя път не успя

 

живея в квартала на идиотите с книжки... чудите се после дали не преувеличавам, че ми сгъват колата на всеки 6 месеца

Link to comment
Share on other sites

Обичайни нахалства пред Лидл. Този петък имаше и една изключително нагла овца, която се беше паркирала на мястото за майки с деца. Откъде това нахалство не знам...

l5dmaDo.jpg

 

Малко по-късно пред МЕТРО - уникален идиот. Колата е ПАРКИРАНА там... Шампионска лига на тема наглост и безочие.

 

57rmlBk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тоя първият как не беше спрял и пред самия вход на сушинка не знам ; виж вече вторият - той е от София, а те провинцията много-много не я :hump: .

Link to comment
Share on other sites

Обичайни нахалства пред Лидл.

 

Спомних си, че преди време бях снимал това...

Винаги ми е било интересно, какво точно трябва да му има на човек, за да избере този начин за паркиране, при наличие на почти празен паркинг.

 

IMG_20160304_073510.jpg

Link to comment
Share on other sites

О-о-о, има спиращи ДИРЕКТНО пред входа. Ето един от многото примери, пред същия магазин:

WP_20151221_16_47_56_Pro.jpg

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Нищо им няма на мозъка. Все повече стават такива..всички са им длъжни на тия. Днес един с 5ца бмв държа всички посоки на всички кръгови в Тракия да си прави дрифт!!

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

О-о-о, има спиращи ДИРЕКТНО пред входа. Ето един от многото примери, пред същия магазин:

WP_20151221_16_47_56_Pro.jpg

Аз не виждам нищо не редно в паркирането. Пешеходната пътека е свободна, има си достъп на пешеходците до магазина...не виждам какъв е проблема. 

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам нищо не редно в паркирането. Пешеходната пътека е свободна, има си достъп на пешеходците до магазина...не виждам какъв е проблема. 

 

Нарушенията са доста.

Има забрана за паркиране на по-малко от 5 м. преди пешеходната пътека.

Формално погледнато, на това място нямаш указани посоки за движение и затова не можеш да определиш кое е пред и кое зад пешеходната пътека.

Неформално погледнато, представи си, че дете се затича по пешеходната пътека от изхода в посока паркинга. Какъв е шансът да бъде видяно от водач, който влиза от булеварда и има намерение да пресече пешеходната пътека?

 

Заядливо погледнато, чл. 25. (1) от "НАРЕДБА за реда за спиране, престой и паркиране на пътни превозни средства на територията на град Пловдив", която важи и за ведомствените паркинги, изисква ползвателите на паркинг да паркират стриктно в обозначените места, а на това място няма такова.

 

Ако на това място беше редно да се за паркира, бъди сигурен, че тук щяха да са местата за инвалиди, а те не са...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

днес една госпожа шофьорка 2 пъти ме удари в задницата на червен светофар на бул Васил Априлов и 6ти Септември, бяхме спрял по срещу на моста на ВХВП/УХТ на светофара.

 

спокойно удари ме с ниска скорост, загасна й колата и я запали пак на първа и ме лашна още един път

 

ще поместя видео по-късно

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Абе тебе мъж няма ли да те удари поне веднъж? Оставам с впечатление, че си доста желан от госпожите на средна и по-късна възраст...да не би по тоя начин да ти дават нишани? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...