Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

А тоягата в Полото не смени лентата викаш :) Бе майната му, както писах и преди, няма оправия :)

 

Ти съвсем се отнесе вече! Смени я, но НЯМА елемент на изпреварване в момента на засичане- само престрояване с мигач!!!! Не ми дреме дали го е планирала мацката впоследствие, то така и не се случи!!!! Абе какви хора сте вие бе!??!?!?!? Ай сиктир! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ясно е , че не ти дреме. Не сме хора аз. Важното е, че си наясно с ЛОГИКАТА на движението по пътищата и тука всички други са ни подарили книжките. Пределно ми е ясно, че можеш да изпишеш страници с усуквания и изкривявания само и само да е на твоето. Тая тема спирам даже да я гледам, че даже не е смешно вече.  Жив и здрав.

Link to comment
Share on other sites

:wtf:  :wtf:  :wtf:  :wtf:  :wtf:

 

Нямаше предвид в буквален смисъл...дори обратното - просто даде клипа ти за пример.

 

Егати. Кой е повърнал върху ориза?!

 

И на мен ми се искаше одеве да кажа същото, ама понеже съм възпитан и не исках да го обидя, засягайки кулинарните му способности. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се искаше одеве да кажа същото, ама понеже съм възпитан и не исках да го обидя, засягайки кулинарните му способности. :lol:

Та той не може да си намери дюкяна без компас, карта и подробни напътствия, а ти му вменяваш подобни кулинарни способности! В случай, съвсем незаслужено обиждаш Даринка за шедьовъра, който беше приготвила милата.... Ако не вярваш, питай Весо ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми тегавко си е като не си свикнал :D И като не знаеш точно къде отиваш. 

 

Като ми дойде камерата почвам да снимам трафика в София :) 

Link to comment
Share on other sites

Днеска една патка с форд фиеста наглад обезкрай... Първо искаше да ми се завре отпред,след това на чисто червено си зави без изобщо да й пука...

 

Кажи му на тоя колега как се пише ситуации ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Как се пише ? :))

а "нагла до безкрай" ?

 

Карането в насрещното е много модерно напослетък, а светофарите са за балъците :)

Edited by pavlan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Направих си труда собственоръчно да снимам този "изоставен" форд не толкова заради нарушение колкота за комичния момент да спират коли в изчакване автомобила пред тях да потегли. :grin: А шофьора го няма-а-а-в буквален и в онзи преносен смисъл.

 

2egPJQ6.jpg?2

Link to comment
Share on other sites

Тоя чупи гипса!

 

591190.jpg

на тоя човек си му е там гаража,смисъл от там излиза..за това са му така завъртяни . Предполагам е изкарал колата от гаража и е отишъл на някъде

Link to comment
Share on other sites

Е,и?

Пак пречи.

Ами всъщност,той гаража си му е бил там от доста време. Велоалеята е направиха на скоро и по-скоро тя му "пречи" нормално да си вкарва колата :)...по-добре горе,от колкото долу на булеварда да е остави(специално тоя човечец 1 път в годината си изкарва колата :)) :).  По тая логика,малко по надолу преди Камео,хората за да си вкарат колите пред блока на паркинг,пак няма как да не пресекат велоалеята.

Link to comment
Share on other sites

И да му е там гаража - все тая...не може да я остави за повече от 2-3 минути в това състояние, освен ако просто не е отишъл да си затвори вратите на гаража и снимката е направена точно в тоя момент.

Link to comment
Share on other sites

Ти адвоката ли си му?

Просто давах логично обяснение на ситуацията в конкретният случай.  Понякога се търси под вола теле. Доста хора в сходни ситуации си изкарват колите и си ги оставят пред гаражите и отиват да си заключат вратите и т.н. Предполагам ти си "перфектният" шофьор за да си толкова упорит в писането.

П.П. На човека и името не му знам,така като го гледам си е доста скромна личност.

П.П2. @мидекс никой не е казал колко време е стоял така. И аз съм на мнение,че за повече от 5-10 минути не е нормално

Edited by gadniqt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...