Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аз  съм  Атанас.  В подписа ми съм го  упоменал :) . Странно,  че от  толкова голям форум  има едва  10 човека  желаещи  за  сбирка,  (жалко, че човека  с  който  най-много искам  да  се  запозная  се  спотайва)  :)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно и Нетруут и Пламен...

Аз не знам дали ще мога. Все още не си знам графика за следващият месец. Ще направя всичко възможно, но не е само до желание.

Link to comment
Share on other sites

Понякога не е нужно да преписваш самооценката си на целия форум.

Понякога може и да пропуснеш тролене...

Особено, ако си с нулева чувствителност към ирония...

Пък уж с хуморески се занимаваш, да го еВа...

Link to comment
Share on other sites

Баровците дето ходят по кръчми да казват заведение ;)

Тука тълпата е прекалено капризна. Нищо не харесва. Само дето не могат да проумеят май, че единствено Даяни-те работят денонощно, та ако нямате намерение да си тръгвате в 12, няма особено голям избор от заведения.

Link to comment
Share on other sites

Има голям шанс да намина за малко и аз. Хем да се видим, хем и да може да спася една клавиатура на един от новодошлите във Форума, който има време да си качва в подписа сурат-тефтеровия линк, но няма време да прочете правилата ни и после се цупи, че бил наказан, все едно света свърши. Та горката клавиатура - толкова много удари по копчетата отнесе - само в тази тема поне 2 или 3 пъти се спомена саркастично, че много държи да се види с даден човек от форума (моя милост), а колко ЛС-та изписа... 

 

Та поне за едно кафе с домашна торта можем и да се видим.

Link to comment
Share on other sites

Еееех, Любо.... Подозирах аз нещо такова от самото начало....  :laughing:

 

Момчета, не разбрахте ли, не се ли научихте толкова време? Нас ни бият пред Форума в Тракия, обикновено около 19.00 часа!!! Що бой сме изяли! Там се случват тия събития, не на форумните срещи! :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се добави към правилата и да се направи месечно събитие това. Добавете го към календара.
"Физическа саморазправа с модераторите. Всяко 27-мо число от месеца, 18:30 - 19:30 - Форум Тракия."

Link to comment
Share on other sites

Има голям шанс да намина за малко и аз. Хем да се видим, хем и да може да спася една клавиатура на един от новодошлите във Форума, който има време да си качва в подписа сурат-тефтеровия линк, но няма време да прочете правилата ни и после се цупи, че бил наказан, все едно света свърши. Та горката клавиатура - толкова много удари по копчетата отнесе - само в тази тема поне 2 или 3 пъти се спомена саркастично, че много държи да се види с даден човек от форума (моя милост), а колко ЛС-та изписа... 

 

Та поне за едно кафе с домашна торта можем и да се видим.

На  това му  се  вика  гузен  негонен  бяга.  Изобщо  не  съм  визирал теб,  но  щом  те кефи  да  се мислиш за желана  личност,  твоя  воля.  Въпроса относно наказанието  го дискутирахме и  се  разбрахме, че  е  минало.  

Човека  с  който  исках  да  се  запозная  е  viipeer_,  понеже  щеше  да  ми  е  интересно  да  ми  разкаже  как  си е сменил LG-то  :) (ти надали  има   какво  да  ми  разкажеш)  

Link to comment
Share on other sites

Няма да ТИ цитирам  личните, за да не ти разваля самозаблудата. Аз не съм гузен за нищо и пред никой, за да бягам, а и къде ще избягам при положение, че то света е малък, да не говорим за гр. Пловдив. А това дали съм желана личност в очите ти или не - най-малко ме засяга и интересува, но факта, че бях затрупан от спам и на няколко пъти те молих да не ми пишеш си седи - черно на бяло. Явно те е срам да се разкриеш пред публика, но това е разбираемо.

 

w00x, на мен 27-ми ми е малко трудно да идвам, може ли да го направим плаващ този event :) Примерно последната седмица на месеца или около някоя промоцийка в Лидл, за да може хем да ни набият, хем да се възползваме от туй-онуй  :laughing:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ако не може да присъстваш, ще ти идваме на крака у вас да те бием на 27. Няма проблеми. Долу пред входа ще те чакаме с факли и сопи :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да ТИ цитирам  личните, за да не ти разваля самозаблудата. Аз не съм гузен за нищо и пред никой, за да бягам, а и къде ще избягам при положение, че то света е малък, да не говорим за гр. Пловдив. А това дали съм желана личност в очите ти или не - най-малко ме засяга и интересува, но факта, че бях затрупан от спам и на няколко пъти те молих да не ми пишеш си седи - черно на бяло. Явно те е срам да се разкриеш пред публика, но това е разбираемо.

 

w00x, на мен 27-ми ми е малко трудно да идвам, може ли да го направим плаващ този event :) Примерно последната седмица на месеца или около някоя промоцийка в Лидл, за да може хем да ни набият, хем да се възползваме от туй-онуй  :laughing:  :grin:

Цирай ги,  не ми  пречиш. Там  бях казал, че предпочитам контакта  очи  в  очи  а  и   не  аз  се  крия зад  някакви картинки. Не  ме  е  срам от  публика и затова  мисля да  дойда на форумната  сбирка (нека  ми  се  посмеят хората как съм те обвинил в шуробаджанащина  и  въпреки молбите ти да  пиша  на  по-горна  инстанция  аз  съм подължил  да  те  затрупвам  със спам.)  И  защо  си мислиш, че  някой иска  да  те бие?  Вкарваш се  в някакви  филми покрай  другите юзъри, но пък ще бъде  интересно  да  се  запознаем(тогава  сигурно  може да съм без  брада, но  тиквата  ми  е  същата)  

Link to comment
Share on other sites

w00x, на мен 27-ми ми е малко трудно да идвам, може ли да го направим плаващ този event :) Примерно последната седмица на месеца или около някоя промоцийка в Лидл, за да може хем да ни набият, хем да се възползваме от туй-онуй  :laughing:  :grin:

Не съм сигурен. Трябва да е към края на месеца обаче задължително, за да се почва новия месец на чисто.

Link to comment
Share on other sites

Цирай ги,  не ми  пречиш. Там  бях казал, че предпочитам контакта  очи  в  очи  а  и   не  аз  се  крия зад  някакви картинки. Не  ме  е  срам от  публика и затова  мисля да  дойда на форумната  сбирка (нека  ми  се  посмеят хората как съм те обвинил в шуробаджанащина  и  въпреки молбите ти да  пиша  на  по-горна  инстанция  аз  съм подължил  да  те  затрупвам  със спам.)  И  защо  си мислиш, че  някой иска  да  те бие?  Вкарваш се  в някакви  филми покрай  другите юзъри, но пък ще бъде  интересно  да  се  запознаем(тогава  сигурно  може да съм без  брада, но  тиквата  ми  е  същата)  

Готин, много се вживяваш. Това е форум. Всеки е обиден на някой, защото едизащоси. :) Ако обаче идването ти не е породено от желанието да пиеш по 1 бира в добра компания, а поради нещо друго, ще те помоля да осмислиш. Ако не - добре си дошъл.

Link to comment
Share on other sites

Ако обаче идването ти не е породено от желанието да пиеш по 1 бира в добра компания, а поради нещо друго, ще те помоля да осмислиш.

Подкрепям напълно!

 

Принципно се водя една от най-големите драки във форума, но на форумната среща отивам с идеята да дрънна някоя-друга бира в добра компания и с цел - приятен лаф-мо'абет. Не да питам що ония ми казал едикаквоси и защо такова и онакова.

Link to comment
Share on other sites

Готин, много се вживяваш. Това е форум. Всеки е обиден на някой, защото едизащоси. :) Ако обаче идването ти не е породено от желанието да пиеш по 1 бира в добра компания, а поради нещо друго, ще те помоля да осмислиш. Ако не - добре си дошъл.

Да  се вживявам?  Ни  най-малко.  Аз  не  съм  обиден  на  никой, а въпроса  беше изяснен  отдавна.  Разбира  се, че  това  ми  е  желанието.  Бил  съм на какви  ли  не  събирания,  и  винаги  е било  пълно  с готини хора(надявам се  тук  също  да  е така) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...