Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Аз имам чувството, че са събрани някакви :censored2: , а не големи хора.

Казва се примерно тая събота или другата и толкова! 

Който дойде-дойде. Който изпусне, чака следващия тираж!

 

По форума :censored2:  си излизахте, ама да седнете да пиете по една бира - НЕ.

Само Гадо и Виден, ама те кой-знае къде си бъркат като се въздигнат с на Наско скоросмъртницата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ся пак ще ни обвинят, че си отговаряме само хора с по 120391231 поста :lol:

Предполагам, че RaptoR говореше за декември, защото тогава се очаква "форумният фосил" да се завърне, но това не пречи да направим и по-рано още една.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие луди ли сте? Аз се изразих съвсем фигуративно, предвид факта, че обикновено се плямпа 3 месеца преди да стане нещо. 

 

Тия работи с баровете не ги мислете хич. Събираме се да си поговорим, а не да гоним гювендии. Ангеле, по потник ако искам ще вляза в бара без грам да ме бОли кой те познава и кой не, вервай ми. Обличам се така, както ми е удобно на мен.

 

ТА - трябва да седнем в заведение точно от типа на Даяна, където да сме си на маса, да можем да си говорим, да си хапваме и пийваме спокойно. И до колкото си искаме часа. не мисля че е чак толкова трудно да намерим място. И стига с тия съботи - ПЕТЪК е денят за вилнеене - не го ли научихте вече?!?!?  

Link to comment
Share on other sites

Тия работи с баровете не ги мислете хич. Събираме се да си поговорим, а не да гоним гювендии. Ангеле, по потник ако искам ще вляза в бара без грам да ме бОли кой те познава и кой не, вервай ми. Обличам се така, както ми е удобно на мен.  

Тва е неуважение. Само казвам.

Link to comment
Share on other sites

ТА - трябва да седнем в заведение точно от типа на Даяна, където да сме си на маса, да можем да си говорим, да си хапваме и пийваме спокойно. И до колкото си искаме часа. не мисля че е чак толкова трудно да намерим място. И стига с тия съботи - ПЕТЪК е денят за вилнеене - не го ли научихте вече?!?!?  

 

Никой не е споменавал събота, до колкото си спомням :) Въпроса е, че в Даяната е гадно, скъпо и храната им не става. За това търсим друга кръчма.

 

Нека да е на 27.09 - Петък.

 

Желаещи да пишат, пък мястото ще го уточним по късно

Link to comment
Share on other sites

Тва е неуважение. Само казвам.

 

Ангеле - пределно ясно е, че по налъми не бих влезнал в бар, примерно. Но неуважение? Към кого бре? Аз да не отивам там да уважавам някого? Все си мисля, че отивам да разпусна и да уважа себе си. Ако си мислиш, че ще тръгна сако да слагам, било то и червено, така щото да ме дразни цяла вечер - много си сбъркал. Това не е бална зала, нито black tie event. Това е просто един шибан бар, в който утре никой освен мен няма да знае, че съм бил вътре и съм пил.

 

Обядвахме мащабно в Даяна преди 3-4 дни - храната беше перфектна. НЕ помня да съм имал забележки там в това отношение. И далеч не казвам, че точно там трябва да се иде. Казах подобен тип място - на мен ми е все тая. Откак затвориха Хъшове, нямам опция да си правя къстъм кръчма... Така че каквото кажете.  

Link to comment
Share on other sites

Аз на 27 съм на рожден ден.


Ангеле - пределно ясно е, че по налъми не бих влезнал в бар, примерно. Но неуважение? Към кого бре? Аз да не отивам там да уважавам някого? Все си мисля, че отивам да разпусна и да уважа себе си. Ако си мислиш, че ще тръгна сако да слагам, било то и червено, така щото да ме дразни цяла вечер - много си сбъркал. Това не е бална зала, нито black tie event. Това е просто един шибан бар, в който утре никой освен мен няма да знае, че съм бил вътре и съм пил.  

Към мен, след като съм казал, че ще ме изложиш по подобен начин, а ти казваш "през к*ра ми е, ще си правя квото си искам".

Link to comment
Share on other sites

Ский са, ако ще се правим на инитересни - добре. Ще издържа да съм като бастун в твоя чест. Но в никакъв случай не мисли, че ще ми е удобно или приятно. Така или иначе по барове няма да ходим, та цялата приказка е излишна.  

Link to comment
Share on other sites

Ский са, ако ще се правим на инитересни - добре. Ще издържа да съм като бастун в твоя чест. Но в никакъв случай не мисли, че ще ми е удобно или приятно. Така или иначе по барове няма да ходим, та цялата приказка е излишна.  

Защо като бастун бе, тоя пък. Ти една нормална, по-официална дреха ли нямаш? :D

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с Пешо. Дори да успея да си изскубя гъза, като се сетя какво е от Шопландия към България( и Плд в частност), ми се отщява...

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с Пешо. Дори да успея да си изскубя гъза, като се сетя какво е от Шопландия към България( и Плд в частност), ми се отщява...

А ти специално си потен гей!

Първо щот отряза ракията и второ, щото си скубеш гъзъ :FU:

 

П.п. И трето, щот рече, че ще идваш, а не дойде...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ви насмогна на спама  :grin: Каква еуфория само. 

Като вземете решение за дата и място, моля някой да ми пише едно лично  :notify:

Link to comment
Share on other sites

Пояснявам обективни причини, поради които не мога да дойда и защо Галин мое да лапа негърски пишки:

1. В момента сериозно съм затрупан с административна работа и я успея да я свърша до края на годината, я не.

2. Обещах, но плановете ми се менят на всеки няколко часа, включвайки сменено окачване, ГТП и боядисване.

3. Орязах ракията, щото са ми намалели резервите, а се задават много мероприятия.

4. Да не говорим кой е смотан и си забравя инструментите в колата, Галине.

5. На 23-ти малката тръгва на ясла и трябва аз да я вземам, а това значи, че на 29-ти преди 20:00 няма да тръгна от София. Ако тръгна.

6. А, да - и някой ще трябва да ме приюти за през нощта, ако се запием сериозно.

Ся мое си направиш федерос, Галине.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, на никой не му пука. Спри с тъпия офтопик в темата.

Аз си водя мохабет с Виден бе. Подклаждам теми за срещата другата година Ноември месец.

Link to comment
Share on other sites

Пояснявам обективни причини, поради които не мога да дойда и защо Галин мое да лапа негърски пишки:

1. В момента сериозно съм затрупан с административна работа и я успея да я свърша до края на годината, я не.

2. Обещах, но плановете ми се менят на всеки няколко часа, включвайки сменено окачване, ГТП и боядисване.

3. Орязах ракията, щото са ми намалели резервите, а се задават много мероприятия.

4. Да не говорим кой е смотан и си забравя инструментите в колата, Галине.

5. На 23-ти малката тръгва на ясла и трябва аз да я вземам, а това значи, че на 29-ти преди 20:00 няма да тръгна от София. Ако тръгна.

6. А, да - и някой ще трябва да ме приюти за през нощта, ако се запием сериозно.

Ся мое си направиш федерос, Галине.

Нищо от това не обяснява що, аджеба, не можеш да смучеш гномски топки? И кво общо има неделното ти (евентуално) пристигане с едно качествено напиване?

 

А, да.... Ако ти е толкоз проблем приютяването, мое та сбутам до котката, на дивана :lol:

 

П.п. Ся мое да ходиш да си правиш балончета от вожички, Танасе.

Link to comment
Share on other sites

В неделя пътувам от изток на майната си до запад на майната си. А в събота съм в Свиленград. Още отговори що си нежен бабоебец?

Link to comment
Share on other sites

Ами да се разберат поне за ден от седмицата, за да можем от някъде да тръгнем с организацията...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...