Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Загорка и свястна бира в едно изречение... Т'ва технолога ли го написа?

 

________

Ред: В своя защита съм готов да изтъкна факта, че бях станал рано за моите стандарти и не бях пил кафе! На второ четене разбирам, че сме на едно мнение :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Загорка и свястна бира в едно изречение... Т'ва технолога ли го написа?

Въпроса за личните вкусове и предпочитания ли пак смяташ да захапваме?
Link to comment
Share on other sites

Както виждаш не са в 1 изречение.... И не е от технолога. Инженерът е.

 

Така, да го направим да се случва, освен?

 

1. Zwetti

2.3. Chistachi

4. Psihara^^

5. Scorpion

6. Raptor

7. TAZ

8. splendor

9. kotora

10. w00x

11. mIRCata

12. PitBull

13. Tedy KING

14. Assassin 

15. Grimjaur - ?

16. Gal4enceto - ?

17. Jozo - ?

18. netroot - ?

19. midex - ?

20. magdanoz4o - ?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм под силен въпрос все още. И така ще е поне до началото на другия месец. А най-вероятно и до последните 2-3 дни преди 12-ти. Ще информирам съответно.  

Link to comment
Share on other sites

Остава и да дойде някой...  :ghost

 

Абе, аз да си питам... Защо заглавието не е форОмни срещи?  :P

Link to comment
Share on other sites

Защото ще ти загрея врата.  :laughing:

 

Одеве минах покрай Даяна 2, още е топло и секциите са открити. Има само частични прегради с кристално фолио, вероятно заради вятър. Явно вече не слагат дограмата... Предполагам са изменили схемата след като купиха пейките с колела от каруца... (в тоя ред на мисли - Ангеле, гръмна ли се вече?)

 

Ако случим ден като днешния бихме могли да изкараме навън, но далече е 12-ти. Ще се предвидят всички варианти. Вътре остава онази ниа в дъното като възможност, нищо по-отделено от нея няма... 

Link to comment
Share on other sites

К'ва нива, к'ви пет лева? Принципно нищо не пречи и да сме вътре, но пак ще ни слушат всички данданиите, както и ние техните и чалгата им... 

Link to comment
Share on other sites

Вътре остава онази ниа в дъното

Аз на ниата ни ща!

Не ми се копа!

К'ва нива, к'ви пет лева? Принципно нищо не пречи и да сме вътре, но пак ще ни слушат всички данданиите, както и ние техните и чалгата им...

Link to comment
Share on other sites

Защото ще ти загрея врата.  :laughing:

 

Одеве минах покрай Даяна 2, още е топло и секциите са открити. Има само частични прегради с кристално фолио, вероятно заради вятър. Явно вече не слагат дограмата... Предполагам са изменили схемата след като купиха пейките с колела от каруца... (в тоя ред на мисли - Ангеле, гръмна ли се вече?)

 

Ако случим ден като днешния бихме могли да изкараме навън, но далече е 12-ти. Ще се предвидят всички варианти. Вътре остава онази ниа в дъното като възможност, нищо по-отделено от нея няма... 

За защо да се гръмвам пък? Ти единствено каза, че съм прав. Вземи си 15лв повече, защото ще ме черпиш явно.

Link to comment
Share on other sites

За защо да се гръмвам пък? Ти единствено каза, че съм прав. Вземи си 15лв повече, защото ще ме черпиш явно.

Сега ще каже, че не може да дойде и ще се разминеш с черпенето :)
Link to comment
Share on other sites

Ти па с 15 лв йеденье и пиенье ли се оправяш?!

Бах та в икономичния меринJ...

 

Мене все ми идва 100+

 

Еми толкова. Какво да правя за тия 100лв. 7 малки водки и 1 предястие. Ако си поръчам и салата - 20лв.

 

Той щото след това отива на бар, р'ийш ли. И там шие още 92 лева...  :laughing:

Позна. Ама не 92, а по-скоро 40-50.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...