Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ако за този петък се организира нещо, ще си довлека гъза. За мен също не е проблем къде ще се ходи - така или иначе съм с кола и най-много 2 бири да пия. :)

А и какво значение има къде ще се намира кръчмата - все едно живеем в многомилионен град и трябва да се пътува 1 час?

Link to comment
Share on other sites

Ок аз съм навит за Ривиерата след това можем да идем в някой бар :rolleyes:

 

Ще ги накараш тия пенсионери да идат на бар ама някой друг път. Пък и в Петък баровете, в които не пускат чалга, са празни.

Link to comment
Share on other sites

аз се сещам поне за един бар, който не е празен в петък :) пък и не всички сме пенсионери ;)

 

за петъка звучи добре, аз лично съм под въпрос за тогава, ама тя срещата и без мене може да мине :)

за място нямам претенции, дори и на копчетата да се съберем на лаф пак съм за ;)

Link to comment
Share on other sites

и в Петък баровете, в които не пускат чалга, са празни.

 

 

"Найлона" е затворил? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Хайде да не разводняваме темата. Имай си своите критерии за бар, аз си имам своите. Остави ме да си принадлежа към бохемското общество, както аз те оставям да си принадлежиш към плебса. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Всеки пише къде не става и как не може. Реално така и продължава да няма конкретно предложение, а краят на света (респективно на форума) наближава. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Как да няма предложение :confused Ривиера 2 на Д.Николаев.Лошото е че работи до 12. Сега трябва да се разбере колко човека сме за да се знае колко маси да се запазят.Миналият път беше внесена една метална маса отвън :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Предложение за 19-ти век (намира се до Четвъртък пазара)има жива музика, може би е малко по-силничка само, цените са средна работа. Нямам спомени работи ли след 24:00. За запазване на места изискват капаро 10-ка, което после приспадат от сметката, ако говори някой по-оправен минаваше и без. Имам техен телефон някой ако иска да уговаря нещо.

Link to comment
Share on other sites

А още ли се налага по половин час да се молиш на сервитьорката да повика колежката си за да ти донесе една бира? Това последното е най-тъпото нещо на света - да мине покрай теб сервитьорка и да ти заяви "не мога да ви взема поръчката защото вашата маса е на колежката, но сега ще я извикам"...

 

Питам, защото преди години на 2 пъти съм си тръгвал без да платя, тъй като 30 минути сме се молили да докарат още малко бира - напълно безуспешно, после като разбрахме че няма да стане а и след като ни мина желанието да пием още бира ги викахме още 20 минути за да оправим сметката и след като и това не се случи станахме, огледахме се около 2-3 минути та поне някой да схване намека, но не би... и си тръгнахме, няма да им се молим я...

Link to comment
Share on other sites

19-ти век не е зле, но като има жива музика вътре не можем да се чуем, а певицата е доста бездарна, макар и красива... :)

Ривиера 2 е най-спокойното, проветрено, приятно място, според мен.

 

Само мнение! Каквото решите!

 

P.S. АКО, решите, макар да се съмнявам...

Link to comment
Share on other sites

Мдам, там също мога да запазя лесно маса... Имам познат.

 

 

Направо запазвай някъде и спига с това, лутана, ту тук - ту там. Като се каже място, всеки който има желание да дойде, ще дойде, ако ще да е под моста.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...