Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Всички така и така ще са по джапанки и потници. Така че не се притеснявай. 

 

Цвете, сигурна ли си, че си готова за тоя подвиг?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

Цвете, сигурна ли си, че си готова за тоя подвиг?  :laughing:

 

Защо "подвиг"? Страшно ли ще е? ;) Както казах, още миналата година много се бях навила, но тогава нещо не се получи. Дано сега е по-различно.

Link to comment
Share on other sites

Ми в началото на октомври.А за заведение толкоз ли няма в тоя умрел град Пловдив едно заведение дето да се съберат 20 човека ? 

Link to comment
Share on other sites

Заведения - колкото щеш, но миналата година не се стигна до консенсус за мястото. Ако не ме лъжат спомените. Аз отсега знам, че не мога другия петък, защото тогава е Нощта на музеите и галериите. Иначе, ако кажете сравнително рано за някаква среща, ще си наглася така нещата, че да дойда. Сигурна съм, че ще е много весело! :)

Link to comment
Share on other sites

12.10.2013 г.

 

Събота, защото повечето хора предпочитат събота, а и има хора, които в петък нямат възможност (събота са на работа и т.н.), а и среща се прави в събота от 2003-та година насам.

 

Казах.

Link to comment
Share on other sites

Видене, само за протокола, срещите се случват доста от преди ти да се намес(т)иш. Тъй че думата има Иван.

Те срещи се провеждат и от преди да се регистрираш :laughing:. Но и аз мисля, че е по - добре в събота.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа. След работен ден в края на седмицата - кофти. Поне ако е в събота ще има повече отпочинали и няма да дремят по масите :)

Link to comment
Share on other sites

Те срещи се провеждат и от преди да се регистрираш :laughing:. Но и аз мисля, че е по - добре в събота.

Те може и от преди форума да съществува да са се провеждали. Само дето тези, за които Иван говори са били винаги масови, не масонски.

 

Иначе 12-ти изглежда добре като дата.

Link to comment
Share on other sites

Те може и от преди форума да съществува да са се провеждали. Само дето тези, за които Иван говори са били винаги масови, не масонски.

 

Иначе 12-ти изглежда добре като дата.

За масови говоря ;). Масонските са си друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Видене, само за протокола, срещите се случват доста от преди ти да се намес(т)иш. Тъй че думата има Иван.

 

Това счупи тъпомера просто.... NO comment.

 

Мисля, че неведнъж сме коментирали защо петък е по-удобния ден за партита, но на мен лично ми е все тая. Нека се определи горе долу бройката на идващите и вече тогаз да надделее мнозинството. Смятам че така е най-справедливо.

Link to comment
Share on other sites

Ама вие сериозно си говорите за след месец?!

Все едно чета как се уговарят да се видят випуск 44.

Я се стегнете малко! Какво му е на тоя петък? Който дойде - дойде!

Или мама и тате ви пускат навън веднъж на три месеца.

Направо не мога да повярвам какви уговорки се правят...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...