Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ти изобщо не си наясно какви екзистенциални въпроси се разискват на тези срещи!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Щях да се задавя не само заради съдържанието, ами и най-вече заради начина, по който вокса го описва, с умалителни като "палтенцето" и с наблягането върху това как му било скучно. Веднага в главата ми се появи една картинка на полупияния гадин, който дърпа палтенцето на някаква 18-годишна кифла (извинявай воксе, ама точно такова е впечатлението от горното, ако човек се абстрахира от никнейма ти). :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

На Ангел мнението едва на третия опит го прочетох като "паЛтенцето". Все го чета "патенцето" и се опитвам да си представя как Гадо дърпа Ангел за патенцето...

Link to comment
Share on other sites

А на мен пък ми е чудно къде видя пияници?! :laughing:

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Викаш не се виждат нали ..... или поне не се помнят ако няма камера или фотоапарат, поне не са под масата  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Предния път gado ми дърпаше палтенцето като исках да си ходя, защото искаше да ми обясни къде е края на вселената, а на мен ми беше скучно.

 

По-голям конфликт е нямало в мое присъствие.

Аз пък имам едни други спомени, като да се опитвах (шеговито впрочем) да ти обясня колко точно си смотан. Щот, докът хората ядат и пият, ти ровиш фейса на няква пикла през телефона си, ревящ, ръсещ люти закани по неин адрес и кроящ коварни планове за това, как кат се върне при теб (щот па си и мноо убав) ти кво ще и речеш и как ще и отмъстиш с благородство :lol:

И как накрая си тръгна бързешката към някакъв бар да се дозаколваш с метанолови производни. Вероятно, защото се усети, че никой не изпита ни най-малко желание да те дърпа за палтенцето да оставаш, щот успя с лигавенето си да досадиш на всяка форма на живот в радиус от поне три пресечки.

 

Щях да се задавя не само заради съдържанието, ами и най-вече заради начина, по който вокса го описва, с умалителни като "палтенцето" и с наблягането върху това как му било скучно. Веднага в главата ми се появи една картинка на полупияния гадин, който дърпа палтенцето на някаква 18-годишна кифла (извинявай воксе, ама точно такова е впечатлението от горното, ако човек се абстрахира от никнейма ти). :lol: :rofl:

Гадин никой го не е виждал полу пиян, еле па пиЕн!

Освен може би бай Веселин... Единствен път... Високо в балкана и в дън гори тилилейски :))

П.п. Ама Гадин много хора е гледал да се правят дигитални :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че съм до 21 ч. на работа на 12-ти. Т.е. ще дойдем, ама ще е късничко. Искам си мястото до бат' Весо и Виден. Мислете му!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам едни други спомени, като да се опитвах (шеговито впрочем) да ти обясня колко точно си смотан. Щот, докът хората ядат и пият, ти ровиш фейса на няква пикла през телефона си, ревящ, ръсещ люти закани по неин адрес и кроящ коварни планове за това, как кат се върне при теб (щот па си и мноо убав) ти кво ще и речеш и как ще и отмъстиш с благородство :lol:

И как накрая си тръгна бързешката към някакъв бар да се дозаколваш с метанолови производни. Вероятно, защото се усети, че никой не изпита ни най-малко желание да те дърпа за палтенцето да оставаш, щот успя с лигавенето си да досадиш на всяка форма на живот в радиус от поне три пресечки.

Това е много тъжно...

Да не те засегнах със незаинтересоваността си тогава, че ръсиш такава злоба сега? Извинявай.

Link to comment
Share on other sites

Е, де!

Не се величай толкова. Просто споделих фактите такива, каквито бяха :))

 

П.п. А какво си спомняш ти е един съвсем отделен въпрос... Ама да знаеш, че метанолът понякога погажда кофти номера (халюцинации, едно-друго) дори и на митридатизираните организми. ;)

Link to comment
Share on other sites

През моя телефон ровеше, щото още му пареше.... И съм сигурен, че още му пари, без значение с червено, жълто или карамбозаво сако е.. 

 

И някак си тия момци млади, красиви, меринджеи, не рабраха, че там накъдето са се запътили, ние сме почнали да се връщаме....

Link to comment
Share on other sites

Лъже! Като го питах на лично и цитирам "Извинете драги господине, може ли и аз?" и той ми каза "НЕ, НЕ МОЖЕ" и после добави "ПРЪДЛЬО" :cry :cry :cry

В крайна сметка така и не се разбра какво дали може и защо не може. :shy: :moon:

Link to comment
Share on other sites

Е, де!

Не се величай толкова. Просто споделих фактите такива, каквито бяха :))

 

П.п. А какво си спомняш ти е един съвсем отделен въпрос... Ама да знаеш, че метанолът понякога погажда кофти номера (халюцинации, едно-друго) дори и на митридатизираните организми. ;)

Някакви други събития си видял ти. Най-малкото, че това бяха 2 различни форумни срещи, а на тази за която аз говоря - дори не бях пил.

Link to comment
Share on other sites

Човека знае къде е края на Вселената!
Даже е ходил! 2 пъти. Единия път да си изяде обяда през обедната почивка, а другия път просто защото може.

Link to comment
Share on other sites

Я, не спорете с Галин! Той знае и разбира от всичко! Дори повече от Ангел!

Абсолютно!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...