Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Какво значи да се стегнем? Това е форумно събиране, а не нечие скимване за напиване! Ти се стегни!!!

Организирането на подобно нещо е като организиране на ходене на море само с момичета. Трябва да се направи схема с циклите на всяка.

Няма да е в петък. В събота ще е. Почти винаги е било в събота. 1 път направихме компромис да е в петък, за да може Виден да е с нас, а другите 2 пъти Виден направи компромис със себе си и дойде в събота. Не виждам къде е проблема да си остане 1 уикенд тук. За това правим организацията отдалеч.

Т'ва с врътката с линка не го разбрах.

Link to comment
Share on other sites

Ще се дигна да дойда и аз ...та да му обясня на онзи дето ме блокира врътката с линка!

А ти сигурен ли си, че въпросния ще е там?

Link to comment
Share on other sites

Крайно време е Пешо да си смени ника на The Pharmacist....

 

Аз не мога да гарантирам пприсъствие в събота. Ще стане ясно вероятно в самата седмица на срещата. Както и да е - ще да видим. Засега събираме бройка... 

Link to comment
Share on other sites

На "Адвокат на бедните" да си го смени!

 

Ще следя с любопитство развоя на темата, 80-90% ще дойда, ако нещо неочаквано не ме задържи в София, защото аз съм от онези странни хора, на които им е по-лесно да си планират за тази седмица, отколкото за след месец!

Link to comment
Share on other sites

За това казах да е в началото на месеца.5ти октомври до тогава ще се репи къде аджеба ще ходим точно ! 

едит:Сметни щом 2 седмици се чудите за дата колко време ще се чудите за заведение...

Link to comment
Share on other sites

Кифли и кавали,майна!

--------------------------------------------------------------------

П.п.

Да попитам, новобранци приемате ли на тези форумни срещи? Ще се радвам да дойда да се запознаем( най-вече с някои хора) :)

Всеки е добре дошъл.
Link to comment
Share on other sites

Ванка извинявай, колко да е тъпо да го прочета и да не го запомня.
Явно трябва да намаля, водата, кафето, бирата, уискито или просто водката.

PS 
много се радвам за тренировките, които си си наложил - евалата :) 

5c6c31b7a0bc7c01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Такааа, както обикновено се замлъкна... От началото на разговора виждам следните кандидати:

 

Чистачите
Жоро
Ангел 
Пешо
Ванчо
Миро
Стоян
Котора
Теди Кинг
Наско
Цвети
Сплендор
 
Вероятно и Нетруут и Пламен... Аз съм също под въпрос. Галя и Жоро не са писали... 
 
Оттук следва да се реши за дата и място. Явно заради 2-3 души срещата ще е в събота. Датата 12-ти дотук не е оспорвана.  
Link to comment
Share on other sites

Зависи от графика ми. Иначе сме "за". Ама ще ви кажа в последния момент. Сори, не зависи от мен. Няма да имаме график за октомври до 29 септември.

Link to comment
Share on other sites

Пиши ги с никове. Така по имена, половината не ги познавам.

С корекции

Чистачите - chistacha

Жоро - Assassin)

Ангел - v00x

Пешо - Antracit

Ванчо - Psihara^^

Миро - misircata

Стоян - не го знам

Котора - Котора е често срещано българско име

Теди Кинг - Също разпространено име

Наско - Grimjaur

Цвети - zveti_lettera

Сплендор - дядо ми се казваше така

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...