Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Нямам против, каквото кажете, само не някоя ТОТАЛНА дупка да мръзнем или да не можем да се видим... Не виждам нищо лошо в Даяна, като този път може да не е студено и да се затворим в някой от остъклените сектори. Така ще сме само ние, без да пречим и да ни пречат. Примерно... 

Link to comment
Share on other sites

Нямам против, каквото кажете, само не някоя ТОТАЛНА дупка да мръзнем или да не можем да се видим... Не виждам нищо лошо в Даяна, като този път може да не е студено и да се затворим в някой от остъклените сектори. Така ще сме само ние, без да пречим и да ни пречат. Примерно... 

Няма такива сектори в Даяна на Тримонциум.

Link to comment
Share on other sites

Ами няма. Нещо си се объркал. Никога не е и имало. Не знам ти какво точно визираш по "стъклена зала", но отцепени зали няма в нито едно от 4-те заведения в Центъра. На Тримонциум това от входа в ляво в ъгъла не е особено отцепено, защото има врата за навън там, а и масата е малка.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, те и резервации по телефона не приемаха... Миналият път едва ли съм сънувал тези преградени сектори вляво от входната врата. Но беше сред зима и не бяха отоплени. През лятото вероятно ги отварят, предполагам това е сглобяемо. Ако пък не се пълнят, може и изобщо да не ги сглобяват. 

Link to comment
Share on other sites

Видене, от тия заведения ми се повръща вече, защото толкова съм ги посещавал през изминалата година, че ти сигурно толкова цял живот няма да ги посетиш. Дори като ми каже някой името им, в устата ми се образува вкус на пърленка със сирене и картофени ноазети, а ако съм препил предишния уикенд, направо ми се повдига.

Като ти казвам, че няма отделени посещения, значи няма отделени помещения. Лятото единствено отварят прозорците. Това е разликата.

Link to comment
Share on other sites

Няма такива сектори в Даяна на Тримонциум.

 

:FU:

Ами няма. Нещо си се объркал. Никога не е и имало. Не знам ти какво точно визираш по "стъклена зала", но отцепени зали няма в нито едно от 4-те заведения в Центъра. На Тримонциум това от входа в ляво в ъгъла не е особено отцепено, защото има врата за навън там, а и масата е малка.

:FU: :FU:

Link to comment
Share on other sites

Я! И Галин ги е сънувал!!! Ама то така е като пиеш калпава водка на екс и вместо мохабета, гледаш цяла вечер Фейса на лиглата с подареното куче...  

 

===========================

 

В крайна сметка в тая Даяна ли ще се събираме, за да се мисли отсега за 12-ти? 

Link to comment
Share on other sites

Принципно заведението засега се доказва като удобно. Вече два пъти. На централно място е, работи денонощно и не дотук не се сещам да сме имали разправии с ядене и пиене. При една навременна резервация ще се опитам да направя така, че да сме максимално отделени, каквато и да е конюнктурата в момента. 

Link to comment
Share on other sites

Я! И Галин ги е сънувал!!! Ама то така е като пиеш калпава водка на екс и вместо мохабета, гледаш цяла вечер Фейса на лиглата с подареното куче...   

Искам да се застреляш, ако обичаш.

И ако няма отделена зала в тва заведение, ще пия и ще ям цяла вечер за твоя сметка. Между 14 - 16 лв излиза.

Link to comment
Share on other sites

Ти може много работи да искаш... И аз искам да не си венитлатор, ама на... И НИКОЙ не е споменавал думата "зала". Край по тоя въпрос засега. Стига спами! 

Link to comment
Share on other sites

Нали помниш оня път, че още като влезнах се ядосах, че не съм резервирал един такъв за нас, но после като разбрах че не ги топлят ми мина... Сега ако резервираме отрано и ако изобщо още ги правят, ще накарам да ни сложат един отоплител. Евентуално... Ако се налага де... Много условности има, така че стига спам. Докато не се говори с хората само вентилаторстваме... 

 

Пешо, ти ще мрънкаш ли за Даяна 2? 

Link to comment
Share on other sites

Отоплени-неотоплени... Октомври месец почти никога не става чак толкова студено, че и за печки да се мисли. Ако сте се събирали предишния път през зимата, разбираемо е да е все пак на място, на което не ти замръзва пиенето от само себе си, но сега това сякаш е второстепенен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че Виден говори за "секторите" преди входа на заведението, горе на стълбите в ляво.
Това не са сектори, а терасите. Като стане по-студено се вадят едни газови "печки", които топлят в радиус 60 см. Като стане по-студено вадят и найлони като в оранжерия, за да не духа.

Все тая. Ама ако седнете вън на терасите при 12 градуса температура на въздуха вечер, аз май няма да дойда, че от едно такова "седене" в "градината" тая седмица в Петък - сега съм болен.

 

Аз бях със сако, но не вървеше при 3 премръзващи момичета да седя с него, та все едно го нямах.

Link to comment
Share on other sites

Да се надяваме, че циганското лято ще се върне и няма да е чак толкова студено. А точно в случая няма да има нужда да се лишаваш от сакото си, защото, както чета списъка с желаещи среща съфорумници, няма да има момичета/жени освен мен. Или поне няма обявени до този момент.

Link to comment
Share on other sites

Да разбирам ли, че поне дотук хора с претенции срещу Даяна 2 няма??? Това е невъзможно бре!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Ами аз имам тонове, но в крайна сметка, важно е да се съберем, което само по себе си е толкова голям проблем, че само липсва мрънкане за мястото...

Да се надяваме, че циганското лято ще се върне и няма да е чак толкова студено. А точно в случая няма да има нужда да се лишаваш от сакото си, защото, както чета списъка с желаещи среща съфорумници, няма да има момичета/жени освен мен. Или поне няма обявени до този момент.

Значи Ангеле, две сака! Цвети да каже какъв цвят го предпочита, ти сигурно имаш всякакви... :D

Link to comment
Share on other sites

Ами, мога да направя опит да убедя любимата ми да дойде, все пак във форума се запознахме, но тя е по-претенциозна и от мен на тема заведения :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ся, единственото оплакване от веригата заведения е, че нямат свестна бира на нормална цена... Предлагат само Загорка... :lol:

 

Все тая къде - на 12 маса в Даяната и приключваме въпроса. Предполагам Виден ще прави резервацията, като по-опитен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...