Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ами защото ти повличаш крак, бе чиче... :lol:

Де да знам как се получава, ама е така!

Кажи сега, ако ще има сбирка, да запазим маса. Още не е късно!

Link to comment
Share on other sites

Мдааа.... Бавно, но сигурно и със страшна сила и тази среща отива към несъстояване... Аз кат казвам, че тук само кифльовци и сИрьозници са сте са сбрали....

 

Нямам какво да добавя...

Link to comment
Share on other sites

Аз затова и нищо не добавих още тогава... Да ме прощавате, ама не мога всичко аз да организирам. Каквото мога - правя го. Ама насила хубост не става.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Показно - от декември лани не е писано. Ха да видим дали до декември тая година може да стане... Почваме организация отсега. Задължително ще изчакаме чичо Пламен да слезе от вдън горите тилилейски...  

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да те гледам тебе, ти мисли как сериозно количество от оная ракия да стигне до нас с Галицин, или давай рецептата, че да ти пращаме ние.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Искам да видя Виден у бара...

 

10213 човека харесват това :lol:

 

Не си спомням някоя среща да е приключила с ходене на бар. Обикновено събиранията са за мохабета, а не за надвикваето с музиката някъде.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще продължа да се ослушвам, да се спотайвам и евентуално може да дофтасам, с надеждата да не е в някоя прогнила дупка, като Даяна, Джоана и подобните долнопробни извращения.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще продължа да се ослушвам, да се спотайвам и евентуално може да дофтасам, с надеждата да не е в някоя прогнила дупка, като Даяна, Джоана и подобните долнопробни извращения.

За теб кое заведение в Пловдив не е прогнила дупка.

 

Моля, другите да не се обаждат.

 

П.П. И аз искам да го видя Виден в бара. Ама ако ще ми идва с тениска и шорти, изобщо да не си прави труда. :D ПОНЕ поло риза с панталон. Той е симпатяга, но ще ми разваля имиджа ако е облечен неглеже, хората ме познават. :D

Link to comment
Share on other sites

Кравая в Тракия :) :)

 

Ако ще е с такова работно време, има и други опции - Южен Полъх 2 (на центъра, зад билярд-клуб Роял), Солей (в Кичука, на Пере Тошев, близо до светофара).

 

Жоро, ако ще е в някъв такъв бира-бар - заеби, нема смисъл...ще им изпием бирата мно'о бързо и няма да има к'во да правим там :lol:

Link to comment
Share on other sites

Южен Полъх 2 вътре е като комунистически стол, а вън градината ще я затворят скоро.

 

Аз за вън говоря, вътре е ултра гадно. Сравнението ти е много точно. За сметка на това, градината им е много приятна и има къде да се разпъне голяма маса.

Link to comment
Share on other sites

Срещата я гласят за Декември. :) Тогава на градината около снежен човек и огън трябва да се разпънат масите. :D

 

Tи пък...все ще измислим от някъде морков :lol:

 

Аз си мислих за по-рано, не за декември, ама явно тогава ще да е.

Link to comment
Share on other sites

Общо взето Декември е добре, щото повечето хора се завръщат, а и е далеч по-айляшки. А и практиката показва, че на нас ни трябва бая време да се организираме :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...